853 Shares 9536 views

Ulubionym domu – kot zwisłouche

Koty w właścicieli domu dostarczyć wiele radości. Są one czuły, zabawny, nawet wiadomo, że te zwierzęta są leczone osoby. Głaszcząc nasze zwierzęta, mamy pozytywne emocje, jakie podniósł nastrój. Jeśli mieszkasz zwisłouche kota, należy dowiedzieć się jak prawidłowo dbać o to, jakie są zwyczaje tej rasy, charakteru i ewentualnej choroby.


Przedstawiciele tej rasy może być długowłosy czy krótkowłosy. Ich średnie wielkości. Są nucąc drobny charakter, szybko przystosować się do nowego środowiska i dla ludzi. Krotnie Szkoci posiadają skomplikowany założonymi uszu lub konwencjonalne, prosty.

Jeśli dom jest żywym zwisłouche kota, to jesteś bardzo szczęśliwy. Po tym wszystkim, jest to bardzo lojalne zwierzęta, którzy wybierają dla siebie niektóre z członków rodziny i przestrzegać go wszędzie, z pokoju do pokoju. Są one bardzo lubi swojego mistrza i chce zwrócić większą uwagę i sympatię.

Ta piękna istota jest łatwo dostosować się do każdej sytuacji – zwisłouche kot czuje się w hałaśliwym firmy i gdzie dana osoba mieszka. Uwielbia grać. Bardzo zabawne oglądać śmieszne pozy ten kotek, którzy rozrywkę i nie zauważają, jak niezwykłe może upaść, leżeć, przewrócić na plecy. Wydaje się, że te zwierzęta własny rodzaj jogi, gdy siedzą w pozycji medytacyjnej i ciągnąć w tym samym czasie do przodu stopy, lub może spłaszczyć jak dywan, czasem zwierzęta te stanowią Chipmunk – oglądać to wszystko dużo zabawy, to rasa kotów jest bardzo zabawny. Bardzo ważne jest, że nie są one wobec innych zwierząt w domu, co oznacza, że można bezpiecznie kupić szczeniaka lub inny zwisłouche kotek będzie prawdziwym przyjacielem dla swojego zwierzaka. Rasa ta jest bardzo szybko przyzwyczaić się do innych zwierząt.

Przedstawiciele tej rasy jest bardzo elegancki potulny, służą słaby ale piękny głos tylko wtedy, gdy ma być podawany, czy coś innego, bardzo ważnego. Ich meow nie jest zbyt głośno.

Pamiętaj, że zwisłouche kot nie lubi być sam przez długi czas, więc jeśli nie będzie gospodarza przez długi okres czasu, po czym zwierzę będzie bardzo zmartwiony. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby dla firmy kupić psa.

Wśród chorób występujących u przedstawicieli rasy, trzeba przydzielić choroby genetycznej, osteohondrodistrofiya. Jest to zaburzenie genetyczne związane z cech kształcie uszu szkocka krotnie, to znaczy z ich niezwykłej zakrzywionego kształtu. Niestety, gen odpowiedzialny za dziedziczne szkieletowych nieprawidłowości rasy, nie jest możliwe, aby całkowicie wyeliminować, aby zmniejszyć częstotliwość tych anomalii jest przeprowadzane starannej selekcji i skrzyżowania.

Ponadto, skała jest narażona torbielowatość nerek i kardiomiopatia.

Zanim zastosuje się do domu zwierzęcia, należy dokładnie zbadać jego potencjalną kociaka. Zbyt mocno nogi i ogon lub malogibkie że najprawdopodobniej to kotek jest nieprawidłowy. Najczęściej choroba podatne szkocka złóż Kot zbyt krótkie i grube ogona.

Jeśli kotek krótkowłosy, w tym przypadku, dbać o swoje włosy – przyjemność, że nie będzie żadnych problemów. W przypadku gdy futro kotek jest gruba, powinna ona być szczotkowane przynajmniej jeden – dwa razy w tygodniu, aby usunąć martwe włosy. Ten płaszcz wymaga dużo uwagi, ponieważ jest podatna na pilling.

Przedstawiciele tej rasy złożone uszu, które mają tendencję do wytworzenia siarki i w związku z tym konieczne jest regularne przeprowadzanie takich procedur czyszczenia uszu. Dotyczy to zarówno krótko i długowłosych kotów zwisłouche.

Aby dostać dwa razy tyle oddanie i miłość, kupić dom parę Szkotów – jeden z wiszących uszach, a drugi – z prostą. Są niespokojne nie pozwoli sobą, aby się nudzić, gdy jesteś w pracy, w twojej obecności daje dwa razy tyle pozytywne.