540 Shares 6028 views

Lek „Biotredin”. Instrukcje użytkowania

Lek „Biotredin” instrukcja obsługi zaleca podejmowanie patologiczną pociąg do alkoholu, towarzyszy drażliwość, wewnętrzny dyskomfort, zaburzenia nastroju, uczucie głodu; uzależnienia od alkoholu; zespół odstawienia (wynikających z nagłego zaprzestania używania alkoholu). Wskazana jest także w niskich stężeniach i zdolności umysłowych.


Medycyna „Biotredin” instrukcje użytkowania odnosi się do kategorii połączonych aktywów. Preparat zawiera L-treoniny i chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6). Lek ma antiabstinentnym (zdolność do łagodzenia objawów rozwijających alkoholikiem wskutek wypowiedzenia (nagłe) spożywania alkoholu) i własności anty-alkoholowej. Lek może również normalizuje przemianę materii, poprawia sprawność umysłową.

Lek "Biotredin". Instrukcje użytkowania

W leczeniu przewlekłego alkoholizmu w zalecanym spożyciu 0,1-0,3 g Gdyby wziąć cztery lub pięć dni, dwa razy dziennie lub trzy razy. W razie potrzeby powtórzyć przebieg może być pięć do dziesięciu razy w roku.

W pierwszym dniu do eliminacji objawów odstawiennych trzy lub cztery razy w ciągu jednego do czterech tabletek. Dzienna dawka – 0.3-1.6 g Poczynając od drugiego dnia, a następnie na odbiór w tabletki (lub dwa), dzień dwa lub trzy razy. Czas trwania terapii – dwadzieścia jeden do dwudziestu ośmiu dni. Pozwoliło to na szybkość redukcji do dziesięciu do czternastu dni.

Największą skuteczność obserwowano dla przyjmowania leków w połączeniu z glicyną, która jest podejmowana na podstawie występu (podjęzykowo) przez dziesięć do piętnastu minut, środek przyjmujący „Biotredin”. Instrukcji zaleca podczas remisji (okres zanikania lub łagodzenia objawów choroby) do pomiaru pochylenia (ukryty) Alkohol się dwie lub trzy tabletki na czczo. W przypadku pragnienie alkoholu ukrytego charakteru dla dziesięciu do dwudziestu minut, pacjent czuje lekki zawrót głowy, uspokojenie. Wydaje się, zaczerwienieniem (zaczerwienienie), zwiększając pocenie. W takich przypadkach zaleca się przebieg 09:55 dwa razy lub trzy razy dziennie w tabletce (lub dwa), w połączeniu z glicyną pod językiem (0,1 g wstępnie dawki „Biotredin” dziesięć do piętnastu minut). Potrzeba doszkalających należy omówić ze specjalistą.

Medycyna „Biotredin” dzieci przepisywany poprawiają koncentrację i poprawić sprawność umysłową. zaleca się przyjmowanie leku przez podjęzykowe 2 mg na kg masy ciała. Dla młodzieży i dorosłych, zalecanego dawkowania – tabletki na dwa (trzy razy dziennie). Czas obowiązywania – od trzech do dziesięciu dni. Jeśli to konieczne, częstotliwość powtarzania może być trzy lub więcej razy w ciągu roku.

Lek „instrukcje Biotredin” do stosowania, nie zaleca się stosowania podczas upojenia jak zmniejszenie skuteczności terapeutycznej.

Lek nie jest podawany w neuroleptyki, leki przeciwdepresyjne, uspokajające barbiturany,.

Jak pokazano w badaniach klinicznych, stosowanie leków „Biotredin” dla młodzieży i dzieci z różnych form psychicznych i zaburzeń nerwicowych pozwala szybko i skutecznie dostosować tło emocjonalne depresji. Lek pomaga wyeliminować te afektywne zaburzenia charakteru, szybkiego wyczerpania, osłabienia drażliwego.

Doświadczenie kliniczne wykazały, że stosowanie tego leku w okresie dojrzewania i dzieciństwie przyczynia się do celowego i racjonalnego rozwiązania problemu z aktywnego tworzenia zdrowia psychicznego, a także zadań zmierzających do bezpiecznego leczenia i profilaktyki zaburzeń nerwicowych nepsihicheskogo charakter, uzależnienie, uzależnienie od narkotyków i alkoholu.