737 Shares 4031 views

Jaka jest moonshine? Gdzie kupić dobre domowe urządzenie?

Ci, którzy nie chcą kupować niskotowartościowych napojów alkoholowych i wolą robić to same, warto zakupić gorzelnik lub, jak mówią, moonshine. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić dobrą maszynę domową, Warto rozważyć wszystkie możliwe opcje , ponieważ taki zakup jest dość rzadki, ponieważ urządzenie będzie trwać przez wiele, wiele lat.


Zalety domowych urządzeń domowych

Korzystanie z naparu warzonego w domu ma następujące zalety:

 • Bezpieczeństwo. Wiesz dokładnie, jaka jakość napoju pijesz i co z niego zrobisz.
 • Oszczędności. Gotowy produkt domowy będzie kosztować kilka razy tańszy od zakupionego.
 • Ekologiczna czystość. Przygotowując się do siebie, będziesz w stanie kontrolować wszystkie składniki, które tworzą alkohol i zdecydowanie uniknąć niebezpiecznych chemicznych zanieczyszczeń tak często spotykanych w sklepach z alkoholem.

Ponadto piękny gorzelnik może być dobrym prezentem dla przyjaciela lub krewnego, jeśli on, podobnie jak ty, woli domowej jakości. Niezależnie od wielkości, zawsze wysokiej jakości, możesz kupić w firmie "Serpent".

Wszystkie maszyny do zaparzania są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej do żywności. Nie szukaj miejsca, gdzie kupić dobry domowy sprzęt i natychmiast udać się do "Serpentine". Tutaj oferowany jest duży wybór i dobra jakość produktów. Można również zamówić dostawę urządzenia (w tym za pośrednictwem poczty lub przez firmę transportową), a także kupić za gotówkę w momencie dostawy.

Gorzelnia z suszarką

Wielu ludzi, którzy właśnie zaczynają zapoznać się z procesem gotowania księżyca, interesuje się tym, jaki rodzaj łososi jest lepszy. Początkujący powinni zakupić urządzenie z jedną suchą celą. Jest to niewielkie urządzenie zamontowane pomiędzy kostką destylacyjną a agregatem chłodzącym gorzelnicy. Suszona komórka nie pozwala na "dławienie" urządzenia, a także przyczynia się do wyższej jakości gotowej zapiekanki. To znacznie mniej oleju fuzerskiego i innych substancji, które zepsują swój smak i szkodzą zdrowiu osoby.

Dla początkujących można kupić niedrogie domowe urządzenie z suchą komórką następujących typów:

 • Model "Phoenix Dream", pojemność 8 litrów, po cenie 5 700 rubli.
 • Model "Phoenix Dream" o pojemności 10 litrów po cenie 6 000 rubli.
 • Model "Phoenix Dream" o pojemności 12 litrów po cenie 6.300 rubli.

Każdy z tych urządzeń jest wykonany ze stali nierdzewnej ze stali nierdzewnej AISI 304/430 o grubości od 1 do 1,5 mm. Powierzchnia produktu jest polerowana, gładka, gorzelnia wygląda bardzo elegancko i nowocześnie.

Oprócz prostych modeli i urządzeń wyposażonych w suchą komórkę, można znaleźć następujące opcje dla moonshine:

 • Z dwoma toaletykami.
 • Zaprojektowany dla domu (płynący).
 • Możliwość pracy bez bieżącej wody (domki).
 • Tanie, niedrogie dla każdego.
 • Luksusowa klasa.
 • Gorzelnie elitarne.

Koszt każdego modelu zależy od jego pojemności, objętości modułu destylacji (zbiornik), złożoności konstrukcji i wykończeń. Ci, którzy już zakupili samoobsługowe urządzenie w firmie "Zmeevich", recenzje Zostały one tylko pozytywne. Lubią zarówno elegancki wygląd, jak i wysoką jakość gorzelników. Dołącz do koneserów domowej roboty warzonej doskonałej jakości i smaku!