827 Shares 7923 views

Top RPG na „Android”, Urządzenie według ekspertów

W ostatnich latach rynek gier mobilnych znacznie nabiera tempa. Sensem jest poprawa właściwości smartfony, przystępna wydajnych modeli i duże zainteresowanie poważnych programistów do podjęcia dochodowych niszę w dziedzinie zastosowań przenośnych. Wszystko to doprowadziło do tego, że pick naprawdę ekscytująca gra staje się niezwykle trudne. Piękne wygaszacze ekranu i logo nie jest zaskoczeniem. Ludzie chcą więcej niż tylko pięknym opakowaniu jednostkowym. Staraliśmy się nadrobić swojej górnej RPG na „Android” -platform, wydany niedawno.


Rise of Dragon

Lista jest otwarta Rise of the Dragon – kolejny dobry przedstawiciel gatunku RPG gra komórkowa z unikalnym systemem walki, żywe grafiki i spektakularnych ataków combo. Niektórzy gracze słusznie nazywają ten projekt klon Diablo. A jeśli weźmiemy pod uwagę dowolną górną RPG „Android”, ona będzie tam uczęszczać. Rzeczywiście, walka z hordami wrogów, fajne grafiki z eleganckich efektami specjalnymi i nieograniczone możliwości dostosowania charakteru sprawia zabawkę godną uwagę.

W pobliżu znajduje się gra Fantasy Chronicles. Wszechświat gry jest zbudowany w duchu fantazji i masz głównego wroga – starożytne zło. Aby go zniszczyć trzeba wykonać szereg zadań, aby przenieść się na fabule i ostatecznie wykonać w ostatecznej bitwie. Bitwy i charakter systemu poziomowania zbudowane na uproszczonym schemacie klasycznej. Można rozwijać zaklęć, wzywania zwierzęta, a także do udziału w imprezie do wykonywania bardzo skomplikowanych zadań.

burza Hunter

Jeśli gry RPG cenisz najbardziej nie jest jedynym supremacja, projekt Burza Hunter z pewnością do gustu. W tej grze fabularnej można uzupełnić swoją armię żołnierzy różnych rodzajów i klas. Dołącz do bitwy Ty jako dowódca i usuwać wszystkich działań na polu. W sercu udanych gier są dobre taktyczne decyzje i logicznego myślenia. Poprzez połączenie tych dwóch cech, staniesz się niezwyciężony.

Świat z diabłem

Jednym z najbardziej interesujących gier w gatunku RPG dla urządzeń mobilnych. Wszystko opiera się na klasycznym schemacie: podnieść swój poziom, odkryć nowe talenty i umiejętności do pompowania kompetentnie dystrybucją punkty umiejętności. Gra daje możliwość nie tylko do walki przeciwko sztucznej inteligencji, ale także do zakwestionowania prawdziwych przeciwników.

Na piątym miejscu na naszej liście ukrywa prawdziwy hit RPG – Deus Ex: The Fall. Ta akcja opowieści ustawione w odległym 2027 roku, w czasie, gdy nauka już dawno temu przekroczyła ewolucji i postępu techniki i uruchomić pokaz, tworząc nierówności społecznych i promowania globalnej intrygi. Wcielasz się w brytyjskich najemników, na którego barkach spoczywa misji Zakonu i znalezienie przyczyn wojny domowej. Dla fanów gatunku, projekt ten – jak wisienka na torcie – wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie geymlpeya i eleganckie grafiki w grze obecne są na równi ze szczegółowym system rozwoju postaci.

Dungeon Hunter 4

Klasycznych gier mobilnych w gatunku RPG, w prawej części górnej RPG na „Android” – Dungeon Hunter 4. Jest to ostatnia data legendarnej serii Dungeon Hunter powie zupełnie nową historię epickich bitew. Po uruchomieniu gry możesz wybrać jeden z czterech dostępnych klas postaci. Każdy z nich ma swoje unikalne zdolności i talenty. Od wyboru będzie zależeć od sposobu i stylu przechodząc całą grę. Wspaniała grafika przyniesie wiele szczęśliwych chwil, zdolność do jednostek rzeczy i poprawić sprzęt będzie cieszył przez absolutnie wszystkich fanów gier RPG. Znudzony oczyszczone z lochu – udać się do walk PvP z innymi graczami!

Soul of Hunters

Zamyka nasze top RPG „Android” urządzenie według jednej z najlepszych gier 2016 roku w gatunku RPG dla tych platform – Soul of Hunters. Deweloper jest znany studio Yocoh. Mówi się, że gra została pierwotnie zaprojektowana z gier mobilnych specyficzne, więc zarząd, wygląd i funkcjonalność na bardzo wysokim poziomie komfortu. Gra zawiera niemal każdy TOP RPG na „Android” w języku rosyjskim. Jeśli nie grałeś w grę RPG, należy zacząć z tym produktem. Do szybkiego rozwoju wszystkich mechaniki gry warunkiem tryb uczenia się.

Oczywiście, to nie jest to pełna gier RPG on the top „Android”. Jednak to prezentuje najbardziej różnorodne i ciekawe projekty grę w ostatnich latach. Jakie inne gry są wliczone w Top 10 RPG w „Android” wanien z systemem?

Oto niektóre z nich:

  • Etan Wojownicy 3;
  • Boom plaży;
  • Clash of Clans;
  • Stopień;
  • Iruña.