470 Shares 8490 views

Antena Wi-Fi własnymi rękami: schemat, instrukcje, opisy stanowisk

Technologia dziś obecne wszędzie bezprzewodowy Wi-Fi. Standard ten zapewnia transmisję sygnału radiowego w paśmie 2,4 GHz. Dla celów praktycznych, służy do przełączania interaktywną połączenia między punktem dostępowym a urządzeniem abonenckim. Jakość sygnału transmisji zależy od przekaźnika wewnętrznego lub zewnętrznego. Zwiększenia zdolności routera może być, jeśli wiesz jak zrobić antenę Wi-Fi z własnymi rękami. Następnie bierzemy pod uwagę szereg sposobów i krok po kroku instrukcje do nich.

Wzmacniacz z opakowania do napędu CD-ROM

Zrób to po prostu z materiałów złomu zgodnie z główną zasadą: odległość od elementów miedzianych do powierzchni odbijającej tarczy powinna być ściśle 15 milimetrów.

Procedura składa się z kilku etapów:

 1. Przyjąć zwykłą folią na 25 płyt.
 2. Występ blokujący powinien być cięte w odległości 16-18 mm.
 3. Igła wykonana z tworzywa sztucznego gniazda na spline wrzeciona do mocowania podwójny diament.
 4. Biquadrate (romb), wykonana z drutu miedzianego o średnicy 2,5 mm.
 5. Na tym etapie trzeba być ostrożnym, bo to jest najważniejsze. Wziąć 300 mm z drutu miedzianego, powierzchnia jest zabezpieczona, jest wygięty z drutu rombu. Odległość między osiami spełniać ściśle ciągu 30 mm. Jeśli cały proces prowadzi się prawidłowo, to wynik podwoi geometrycznej.
 6. Następnie końce drutu są uszczelnione i przygotowuje miejsce w montażu kabla koncentrycznego.

Antena do routera Wi-Fi: montaż i testowanie

W następnym etapie, wynikającą z tego konieczność biquadrate przymocowany do trzpienia, z zachowaniem pionowej odległości 16 mm w każdym miejscu. Z pomocą lutowania końców drutu żelaznego są stałe. Za pomocą kleju silikonowego, dołącz standardową płytę CD-ROM w dolnej części okna. Za pomocą tego samego klejącą stałej podwójnym diamentem na wrzeciono.

Następnie antena Wi-Fi własnymi rękami jest podłączony do routera (router). Poniżej zdjęcie przedstawia schemat jak to zrobić. Wykwalifikowani rzemieślnicy mogą odlutować antenę nominalną i ustalić nowy wzmacniacz, jednak nie musi być bardzo ostrożny, ponieważ cienkie druty mogą pochodzić z planszy pod wpływem wysokiej temperatury. Prostszy sposób – do zainstalowania nowego urządzenia za pomocą złącza SMA. Wynik ten, pomimo prostoty procesu, będziesz zadowolony z.

Wzmacniacz puszek

Taka antena Wi-Fi własnymi rękami nie jest trudniejsze do wykonania niż w poprzedniej wersji. Adaptacja będzie wzmocnienia sygnału, co osłabia w ścianach mieszkań i mebli. Uważany konstrukcja jest prosta i tania.

Do wytwarzania urządzeń potrzebne są następujące elementy:

 • trempel Szafa;
 • Puszki para litrowych piwo lub napoje bezalkoholowe;
 • Konwencjonalny Lutownica a lutowie;
 • przewód (50 omów);
 • Złącze.

Trempel może być zastąpiony przez rurkę z tworzywa sztucznego, metalu, który jest używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jak mały wpływ czynników atmosferycznych.

Krok po kroku

W przyszłości, moc do anteny jest wytwarzany zgodnie z tymi krokami:

 1. Dolny otwór został wywiercony puszki, po czym są one umieszczone w dolnej części trempelya lub rury.
 2. Szczeliny w banku są wykonane w taki sposób, aby zapobiec nadmiernym zakłóceniom lub części przesuwne. Pętlę rurki i jest wyposażona w odpowiednie utrwalacza.
 3. Taka antena do routera Wi-Fi, usytuowany w trempel wymaga zdejmowania lutowania miejsce, po której końce drutów są przylutowane do banków jeden po drugim. Druga krawędź jest przymocowana do złącza kabel służący do połączenia z punktem dostępowym.
 4. W przypadku stosowania jako podstawy metalowej rury, dwa banki są przylutowane do głównego przewodu. Między nimi może być wyposażony w adapter i podajnik blokady na jednej z puszek. anteny telewizyjnej będzie działać jako folia metalowa, która znajduje się we wnęce rury. W celu lutować oplot z folią, należy starannie wykonać nacięcie i usunąć folię ochronną. Punkt kontrolny powinien być ustalony i zaizolowane.

Antena Wi-Fi z rąk z blach

W celu wytworzenia tej struktury muszą wielkość Blacha 222 o 490 mm. To musi być wygięte do koryta. Następnie na obwodzie Kern odbywa się osiem otworów w tej samej odległości. Wzdłuż krawędzi, muszą mieć średnicę 8 * 2, a w środku 8 * 8 mm. Gniazda te będą służyć jako miejsce dla wibratorów. Elementy te są najłatwiejsze do produkcji konserw cyny i lutowania ich przetworzone w gnieździe.

Zasilanie do anteny grawitacji wymaga maksymalnej dokładności zgodności wymiarów. Nie zapomnij, aby otwory na stojaku. Ich średnica zależy od grubości i właściwości materiału używanego jako nośnik. Z wibratorów do wypełnienia szczelin jest pożądane lakieru lub wosku, aby zapobiec penetracji wilgoci. Złącze do łączenia mogą być dowolnym (BNC, N, M). Ostatnim elementem najprostszy sposób, aby odizolować. Z rutera domowego WiFi antena jest podłączona do drugiego końca przewodu do odpowiedniego złącza.

Zalecenia instalacyjne

Podczas montażu jest pożądane w celu osiągnięcia bezpośredniej widoczności wzmacniacza nadawczego i odbiorczego. Należy pamiętać, że drzewa liściaste zaciął sygnał. Kabel połączeniowy musi być jak najkrótszy. Jeśli nie można tego zrobić, to nie ma potrzeby korzystania z karty PCI.

Co do zasady, będzie to wystarczające, aby zastosować normalny biały kabel do grubej izolacji (RG-6U), bo droższe opcje mają ten sam efekt. Przy wysokiej eteru zanieczyszczenia i strefy nasycenia bezprzewodowy jest do zaakceptowania zmiany polaryzacji wzmacniacza, jeżeli połączenia między dwoma identycznymi punktami. Nad nim był omawiany kilka sposobów, jak zrobić antenę Wi-Fi z rąk? Konsumentów wskazują, że urządzenie to ma zasadniczo taki sam efekt jak w fabryce urządzeń, podczas gdy wartość jego rząd wielkości niższa.