435 Shares 1173 views

Jak korzystać TeamSpeak 3: szczegółowy opis

Czego używać do komunikacji głosowej w Internecie? Teraz posłaniec był dziesięć razy więcej niż było 5-10 lat temu. Ludzie mają pytania dotyczące sposobu korzystania z TeamSpeak 3, Skype, niezgody i inne podobne aplikacje dla komputerów i smartfonów. Powiedz wszystkie programy w jeden artykuł jest trudne, więc przyjrzymy TeamSpeak.


o

Jest to program komputerowy, który daje możliwość komunikowania się w Internecie za pośrednictwem komunikacji głosowej. Jednocześnie korzysta z technologii VoIP. Standardowo funkcja ta działa na komunikację poprzez IP. Ten telefon wykorzystuje szereg protokołów komunikacyjnych i sposobów, które współpracują z tradycyjnej telefonii. Tak więc użytkownik jest wybieranie, Modem, dwukierunkową komunikację i tak dalej.

Ale pytanie, w jaki sposób wykorzystywać TeamSpeak 3 jest nieco bardziej skomplikowana. Program różni się od tradycyjnej telefonii. Nie ma ograniczeń dotyczących liczby abonentów do komunikowania się jednocześnie. Więc, staje się podobny do radia wielokanałowego.

TeamSpeak najczęściej jest znany w kręgach gier. Używają go w grach, szczególnie w „Clan War” gdy jest to konieczne w celu koordynowania dużą grupę ludzi. Ale to nie oznacza, że aplikacja potrzebuje tylko graczy. Jest to przydatne do stosowania w niektórych projektach, gdzie trzeba zarządzać zespół lub zespół.

różnorodność

Natychmiast należy zauważyć, że TeamSpeak nie jest jedyną aplikacją, która jest używana w podobny sposób. Technologia tego czatu głosowego i jest często spotykane w zastosowaniach do gier. Bardzo przydatne, jeśli grasz w gry online jeden. Dzięki czemu można rozmawiać z obcymi drużyny.

Jeśli nie wiesz jak korzystać TeamSpeak 3, najprawdopodobniej używałem Skype. Ale jak pokazuje praktyka, i opinii graczy, komunikacja często prowadzi, usłyszał hałasy i wszelkie dźwięki. Dlatego w ostatnich zapalonych użytkowników komputerów przełączony na TeamSpeak, Ventrilo Niezgody, oraz innych programów. Nazywają aktywację głosem, tak obce dźwięki lub hałasy nie są tak irytujące słuchu. Tzw konferencji mogą być zbierane od setek ludzi, którzy mogą uczestniczyć w rozmowie.

Zasada działania

Wszystko działało poprawnie, a wiesz, jak korzystać z TeamSpeak 3, musi być wyposażenie standardowe. Potrzebny jest zestaw słuchawkowy z mikrofonem i głośnikami. Mówić tu można kliknąć myszą, naciśnięcie określonego przycisku na klawiaturze, lub po prostu ustawić funkcję „aktywacji głosowej”.

Aby zrozumieć, kim rozmawia, można zobaczyć listę subskrybentów. Jeśli w pobliżu jednej z nazw pojawiły się niebieskie światło, to jest twój partner. Jeśli ktoś jest cichy, obok jego nazwy będzie ciemno niebieskie światło.

Jak w słynnym „Skype” można użyć statusu, aby poinformować rozmówcę o jego działaniu. Można pokazać, że niepełnosprawni słuchawki i nic nie słyszeć, można umieścić „wszedł” ikona, potem przyjaciele zrozumieją, że nie jesteś przy komputerze.

Zazwyczaj istnieje wiele pytań na temat korzystania z TeamSpeak 3 Client. Aby to zrobić, trzeba znać adres serwera, na którym siedzą na swoim kolegą z zespołu i hasło. Czasami nie można, ale zwykle do komunikacji prywatnego, użytkownicy wyznaczają go.

Po podłączeniu do serwera, można uzyskać kanał domyślny. Jeśli po prostu wskazał drogę do prawej „pokój”, a następnie połączyć się z nim. TeamSpeak – rodzaj serwera z hierarchicznej struktury. Są to kanały, podkanały. Każdy ładunek moderatora lub moderatora. Istnieją pewne rodzaje dostępów.

Jak wspomniano wcześniej, proces komunikacji sama przedstawiła zatłoczonej konferencji, w której każdy może mówić, czasami nawet przerywania sobie nawzajem.

wersje

TeamSpeak 3, jak można by oczekiwać od nazwy – jest to trzecia wersja. Przed tym, istnieją jeszcze dwa. Klasyczny pierwszy pojawił się w 2001 roku. To po prostu stał się założycielem i podstawą wszystkich kolejnych aktualizacjach. Program ten miał klient-serwer połączeń klienckich parę kanałów, administracja, a nawet wsparcie cross-platform dla systemów operacyjnych. Jest teraz nigdzie nie można znaleźć tej wersji.

Druga wersja jest uważany być przystosowana do smartfonów. Chociaż w ogóle to również może być zainstalowany na komputerze. Jednak wraz z pojawieniem się trzeciej wersji, wiele się zmieniło. Ostateczna zmiana miała miejsce w 2011 roku. Oprogramowanie może być używane na komputerach z różnymi systemami operacyjnymi. Istnieją wersje dla smartfonów na Androidzie i iOS.

Pytania na temat sposobu korzystania TeamSpeak 3 na WOT, Dota, CS i inne gry naraz zalały Internet. profesjonalni gracze znaleźli doskonałą czat głosowy do koordynowania działań zespołu. Ponadto, dzięki serwerów łatwo było uciec od zła fanów, którzy często korzystali z ataku DoS. Twórcy ciężko pracowali, aby poprawić jakość dźwięku, dodać kodeki zostały włączone udostępnianie plików i przeprojektowany interfejs.

instrukcja

Tak więc, jeśli nie wiem, jak korzystać z TeamSpeak 3, następujące stwierdzenie jest dla Ciebie. Najpierw trzeba zainstalować program. Można go pobrać z oficjalnej strony. Pomimo faktu, że wszystko jest w języku angielskim, po prostu patrząc na przycisk Pobierz i załadować plik instalacyjny.

Sam proces instalacji jest również prosta. Klikamy Next, po uzgodnieniu z warunkami licencji. W następnym oknie wybierz drugi punkt, chociaż pierwszy zalecane. Ale potem już się zdecydować. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to wszystkie ustawienia i zakładki będzie w folderze z aplikacją. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy wszystko rzucić patyk i szybko przenieść się do innego komputera.

Dalsze ustawienia okna będą wymagać od nas pseudonimu. Wprowadź je i przejść dalej. Teraz trzeba zdecydować się na drodze rozmowy. Można skonfigurować aktywację głosową lub użyj klucza do komunikacji. Są też wszystko zależy od preferencji. Wygodniej jest użyć przycisku, tak jak uratować przyjaciół z niepotrzebnego hałasu, który za każdym razem będzie aktywować mikrofon.

Po to będzie możliwe, aby sprawdzić, jak wszystko działa i określają przycisk, aby wyłączyć mikrofon. Dalsze ustawienie pozwala wybrać dźwięk za swoje czyny, a potem zobaczyć, co chcesz. W ostatnim oknie, usuń wszystkie zaznaczenia, albo połączyć się z serwerem publicznym, a pójdziesz na stronie internetowej dewelopera.

interfejs

Normalnie program w języku angielskim, jest to duży problem. Jednak aby rozpocząć rozmowę, wystarczy kliknąć na połączeniach elementów – Connect. To otwiera nowe okno. Gdzie trzeba serwer danych i hasło. Jeśli masz już przyjaciół, którzy korzystają z tego programu, poproś o szczegóły. Jeśli nie, można spróbować poszukać darmowych serwerach i kanałach w Internecie. Aby przełączyć się do innego kanału na serwerze, wystarczy dwukrotnie kliknąć na nim myszką.

Jeśli nie wiesz jak korzystać TeamSpeak 3 na „Android” nie jest problemem. Pobraniu programu „Play Market”, można wykonać te same czynności na telefonie lub połączyć na tym samym nickiem. Więc trzeba będzie mniej więcej z tego samego konta na komputerze i telefonie.