287 Shares 6869 views

Mydło o wirusach i epidemii: lista najlepszych

Tylko myśl o strasznej choroby nieuleczalnej lub wirusa pobudza serce. Ale ludzie – istniejące funkcje, wszystko przed nieznanym jest bardzo zafascynowany. Oczywiście, nie chcemy nikogo skrzywdzić, ale wiedzieć, jak postępować czy to choroba, to jest ciekawy. Dlatego ludzkość jest wysyłany do ścieżki wiedzy, skanowanie serii o wirusach lub epidemii.


Lista najwybitniejszych serii

Zobacz serię o wirusach nie wszystko może, bo fabuła jest pełna takich zdjęć nie jest najprzyjemniejsze chwile. Ale jeśli widz wciąż decyduje się zrobić, aby zobaczyć ten gatunek, należy zwrócić uwagę na następujące opcje:

 1. "12 małp".
 2. "The Last Ship".
 3. „Spirala”.
 4. „Konfrontacja”.
 5. "Virus".
 6. „Przeżyć”.
 7. "Strain".
 8. "Medical Investigation".
 9. „Tajemnica zamku templariuszy.”
 10. „Krew”.
 11. "Unlimited".
 12. "The Walking Dead".

„12 małp”

Wiele programów telewizyjnych o wirusy podjąć w oparciu pandemię – epidemię, która charakteryzuje się zaraźliwą infekcją całego państwa. Tylko „12 małp” – spektakl o śmiertelnym wirusem, który niszczy wszystko na swojej drodze żywe. Seria ukazuje życie ludzi w 2043. Ocaleni z infekcją trzeba ukryć pod ziemią. O, że tam, gdzie był śmiertelny wirus, nikt nie wie. Ale rok studiów pozwala zobaczyć dokładnie to, co się stało, kiedy rozprzestrzenianie się wirusa. Naukowcy przyszłości już stworzył maszynę czasu, z którym postanawia udać się w przeszłość, a mianowicie w 2015 roku, człowiek, który będzie w stanie zapobiec apokalipsę.

Ten „ofiarą” staje się Dzheyms Koul – przestępców, którzy obiecują, aby uratować świat przebaczone wszystkie ich czyny. W 2015 roku James znalazł lekarza-bakteriolog Kassandroy Rayli, którzy nie mogą sobie nawet wyobrazić, co będzie to wiedza. „12 małp” – serii, nakręcony na podstawie filmu z 1995 r. dwa sezony z trzynastu odcinków już nakręcony. Wyjście z dziesięciu nowych odcinków trzeciego sezonu planowane jest na 2017 r.

"The Last Ship"

Czy warto oglądać programy telewizyjne na temat wirusów? Zawsze warto! Zwłaszcza jeśli jest to „The Last Ship”. Serial oparty jest na powieści Uilyama Brinkli o tej samej nazwie. W połowie zespół 217 mężczyzn i kobiet. przetrwały one globalną pandemię, który został zainfekowany i zginęło ponad osiemdziesiąt procent ludności świata. Zespół jest izolowana od ogólnej masie ludności mieszka na niezakażonych niszczyciela US Navy pod nazwą „Neytan Dzheyms”.

Głównym celem załogi jest znalezienie leków, które może zatrzymać wirusa i ocalić ludzkość. „The Last Ship” – serial, który spowodował wielkie zainteresowanie widza, ale niektórzy krytycy twierdzą jego szablon i wtórny. Pierwszy sezon został uruchomiony w 2014 roku i dzisiaj seria jest już w trzech sezonów. Wyjście czwarty planowane jest na 2017, a piąty – do 2018 r.

„Spirala”

„Spirala” – seria fantastycznych przygodach, które występują na drodze grupę naukowców z Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób. zostali poproszeni o pomoc w walce z wirusem spod kontroli, tak aby były one na prywatnej arktycznej bazy. Seria składa się z dwóch sezonach, aw drugim bohaterowie zostają przeniesione do nowej lokalizacji – na wyspie Saint-Germain. W 2014 roku, na świecie pojawił się pierwszy sezon, aw 2015 roku drugi sezon serialu „Spirala”. Seria nie jest kontynuowana, w celu ich usunięcia po drugim sezonie kanału Syfy zgłaszane. Co wiąże się z brakiem sukcesu tej serii, możemy tylko przypuszczać, jak oficjalna przyczyna kanału nie wyraził. Sądząc po opiniach, zauważamy brak przeszkody atmosferyczne w trakcie oglądania. Wesoła muzyka zaprzecza ogólny obraz wyjasnione. Widz może zanurzyć się w serii, dlatego odmawia obejrzeć go ponownie.

„Konfrontacja”

Stiven król według jego stylu stworzył kolejny thriller, w stanie uchwycić ducha serialu „Konfrontacji”. Fabuła opiera się na incydencie w tajnej bazie. W związku z wyciekiem śmiertelnej niebezpiecznym wirusem wszystkich pracowników laboratorium natychmiast umiera w pracy. Cudem uratowany od straży pułapkę razem ze swoją rodziną, żoną i dzieckiem. Ale one już zostały zainfekowane i stać się źródłem zakażenia dla całego miasta. Umiera tysiąc mieszkańców miasta, a strażnik również czeka na to, aby wziąć pod uwagę. Przed śmiercią, mówi, tajemniczej frazy, od której staje się jasne, że nie jest człowiekiem z ciemności, z której nikt nie jest bezpieczny.

Seria o epidemii pokazuje koniec świata oczami Stephena Kinga, który opiera się na masowej infekcji ludzi, brutalności policji i ogólnego chaosu, w końcu wyginięcia ludzi, w wyniku dewastacji miast i wsi. Seria składa się z jednego sezonu, który ukazał się na ekranach telewizyjnych w 1994 roku. Seria „Konfrontacja” trwa 359 minut.

„Wirus”

„Wirus” – seria pochodzenia Korei Południowej. Jest ona oparta na masie choroby chorób zakaźnych mieszkańców. Wcześniej takie częste infekcje odnotowano, co sprawia, że ludzie myślą, że infekcja z kimś sfałszowane. Podczas dochodzenia sytuacji bierze detektywa o imieniu Lee. W codziennym życiu, on kieruje działem, który bada przypadki tego rodzaju. W trakcie badania, czy podkręca tajnych operacji. Detektyw wie, że jego czas jest ograniczony, a on ma trzy dni, za które musi dowiedzieć się prawdy. Choroba rozwija się szybko, zabija zainfekowany organizm w ciągu zaledwie trzech dni, więc detektyw musi zbadać w jaki sposób wirus jak najszybciej. Seria została wydana w 2013 roku i składa się tylko z jednego sezonu.

„Przeżyć”

„Przeżyć” – jedna z niewielu serii o wirusach w Rosji. Mówi mu o losie tych szczęśliwców, którzy przeżyli masowe zniszczenia metropolię śmiercionośny wirus. Inicjatorem usunąć podobny obraz stał się kanał STS, i śpiewali przedsięwzięcie „Art Pictures Vision”. Na ekrany pokazują „przeżyć” został wydany w 2013 roku. Obecnie składa się ona z trzech sezonów. Pytanie o czwarty sezon jest nadal otwarta.

W centrum wydarzeń jedenastu bohaterów uwięzionych w bunkrze z nieznanych powodów. W tym czasie, urządzenie ze śmiertelnym wirusem dostaje się do wypadku, który prowadzi do ogromnego skażenia ludzi. Tysiące ludzi umiera, ale większość z ewakuowany. Ci nieliczni, którzy pozostali w Moskwie, ofiary ulegli mutacji wieku rozrodczym dziewczęta. Mutanty paraliżują swoje ofiary krzykiem, a następnie ich zabić. Przetrwać tylko tych z dobrymi genami i może przynieść potomstwo. Akompaniament serii został przydzielony na barkach takich kompozytorów jak: Alexander Karev, Konstantin Teteryuk Arsenij Khodin i innych.

„Szczep”

Amerykanie naprawdę interesujące dramaty, w tym „szczepem”. Wydany seria „szczep” zaplanowano na 13 lipca 2014 roku. Miejsce predpokaza premiera seria została wybrana ATX Festiwalu Telewizyjnym w Teksasie. historia przyciąga widza, w związku z czym został nakręcony cztery sezony.

Podstawą do pisania scenariusza o tej samej nazwie został trylogia napisana przez Guillermo Del Toro i Chuck Hogan. To historia o sytuacji, gdy samolot z pasażerami na pokładzie z zamkniętymi drzwiami i bez dostępu światła. Zwiad sytuacji, umocowanego epidemiologa i jego zespół. Na pokładzie jest tylko cztery przeżyły ludzki od trzystu. Sytuacja staje się jasne, gdy kostnicy ciała zaczynają znikać. Lekarz stara się radzić sobie z zagrożeniem, które pochodziły z dawnych czasów, aby ocalić siebie, swoją rodzinę i całe miasto.

"Medical Investigation"

Seria „Medical Investigation” opowiada historię grupy wirusologami pracujących w National Institute of Health, USA. Ich praca jest bardzo ważna dla całej ludzkości, gdyż ujawniają uprzedzeń i rozprzestrzeniać niebezpieczne wirusy. W pewnym momencie na nich spada z epidemią nietypowe dla tych chorób. W procesie identyfikacji przyczyn oraz leczenia zespołu medycznego stoi w obliczu różnych wyzwań. Seria została wydana w 2004 roku i składa się tylko z jednego sezonu. Fani złe i rozważyć ten obraz bardzo ciekawy i obiecujący. Ale producenci ostatecznie zrezygnował strzelanie, aby kontynuować.

„Tajemnica templariuszy zamku”

W 1375 roku Francja ogarnęła wojna, która trwała ponad sto lat. Ponadto ludzie Morita dżuma. W kraju panuje chaos, przemoc i tumults cierpiał przez zwykłych ludzi. Tom Kortmi, młody kapitan, spotyka dziewczynę, która kochała się w młodości. Kiedyś być dziedzicem rodziny szlacheckiej, ale teraz była żoną małej ziemiańskiej woli losu. Że zna przerażającą tajemnicę, która jest wspólna z miłością młodości. Nawet strach wyobrazić, co przyniesie im tajemnicę.

Serial został wydany w 2010 roku, składa się z jednego sezonu. W pierwszym sezonie z ośmiu odcinków. Przez czas widok pokaz trwa 416 minut. Oznacza to, że może to być postrzegane w około 7 godzin dziennie. Obsada Clement Seboni Louise Pasto i Carlo Brandt. Sądząc po zwrotnej publiczność, show jest naprawdę bardzo ciekawe i fascynujące. fakty historyczne, krwawa bitwa, straszna plaga zanurzyć widza w przeszłości i zrobić Francji w duchu XIII wieku.

"Blood"

Koreańczycy lubią tworzyć serię, która opowiada o poszukiwaniu wirusów i epidemii. Po „wirus” jest jednym z zakładów produkcyjnych w kraju wydała serię „Krew”. Widzowie zobaczyłem pierwszą serię w 2015 roku. Gatunek jest horror z elementami dramatu. Sezon zawiera dwadzieścia serii, z których każda trwa siedemdziesiąt minut. Bohaterem Park Ji-san – piękny, bogaty i inteligentny szef wydziału ogólnego onkologii w szpitalu. Dotknął niezwykłą sytuację – zanim się urodził wirus Wampir zaraził swoich rodziców. W związku z tym, Pak urodził wampira. On ma stać się człowiekiem. W ten sposób realizuje różne badania kliniczne, które dają jej wynik jest zawsze inna. Widzowie gości powiedzieć, że seria przekracza oczekiwania. Interesujące badania lekarskie, minimum opowieści o wampirach, wspaniałych aktorów i działce wypełnionej mądrości życia – to „krew”.

"Unlimited"

Fabuła serialu „Bez ograniczeń” sukcesy agent Vincent Liberati. Żyje barwne życie, część ryzyka i dlatego często wykorzystuje adrenalinę. Nie bał się żadnych zadrapań, więc on zawsze idzie do przodu. Praca była sprawą najwyższej wagi, podczas gdy rodzina udała się po drodze do niego. Nagle jego diagnoza jest tak poważne, ponieważ których życie staje się bez znaczenia. Został zawieszony w służbie, stara się znaleźć inną pracę. Ale jego znak w poszukiwaniu książki medyczne nie przyniosły żadnych rezultatów. Nie ze znalezieniem pracy, postanawia wypróbować dla siebie jeszcze nieznanego leku. Ale gwarantuje leczyć go nikt nie daje. Jest tylko jeden warunek – musi udać się do tajnej organizacji „Hydra” dla leku. Jej celem nie jest jasne, ale metody pracy są dalekie od uzasadnione. Vincent chwyta tę okazję dla dobra swego zbawienia i aby móc wyprostować swoją córkę. Seria składa się z trzech sezonów i został po raz pierwszy wydany w 2012 roku.

"The Walking Dead"

Zombie epidemia ogarnęła cały świat, ale rodzina szeryfa udało się uciec. Oprócz szeryfa Rick Grimes przeżył jeszcze kilka osób. Wspólnie podróżują w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Starają się przetrwać w tym bez względu na koszty, ale bezduszne zombie ciągle starają się zabrać swoje życie. Seria była ogromna baza wentylator, który wyprodukował już osiem sezonów.

Dlaczego „The Walking Dead” tak kochany przez publiczność? Oprócz jasnych efektami specjalnymi, serial opowiada o przeżyciach, miłości, przyjaźni, śmierci i zdradzie. Realistyczny obraz nieporównywalne, ponieważ wszyscy aktorzy gra zombie, zostali przeszkoleni wcześniej. Pierwsza seria „The Walking Dead” został najwyżej ocenione w historii kanału AMC, ponieważ oglądany przez ponad pięć milionów widzów.

Główny bohater grany przez wielkiego aktora Endryu Linkoln widz widzi go podczas wszystkich pór roku. Również wśród najczęstszych postaci w serii to Glen i Carl. Ale w pierwszym odcinku ósmego sezonu Glenn, jak wielu bohaterów, jest usuwany z tej serii.