425 Shares 2401 views

Co dobre opony zimowe nadaje się do rosyjskich warunkach? Przegląd najlepszych modeli w 2013 roku

Bus – to ważny szczegół każdego samochodu. To zależy od jego jakości, bezpieczeństwa maszyna zwrotność i kontroli. Podczas eksploatacji opon ważne jest, aby szanować ich sezonowości. A jeśli uważasz, że „vsesezonke” Twój samochód będzie doskonale kontrolowany w zimie iw lecie, jesteś głęboko w błędzie. W lecie gumy wymaga pewnych warunkach zimą – zupełnie różne. Opona całoroczna jest tylko średnie. W związku z tym, tylko jedno wyjście – ustalenia gumowa według sezonowe. Dziś spróbujemy dowiedzieć się, co jest dostępne dobra opona zimowa i właściwe jest w naszych warunkach.


Nabijanie opony z firmy „Nokia”

Fińskie opony „Nokian Hakkapeliitta” przez prawo może być uważane za najlepsze dla rosyjskiej zimy. Sekretem popularności gumy na rynku krajowym jest dość prosta. Finlandia ma prawie identyczne warunki klimatyczne do Rosji, dlatego ten produkt jest tak istotne dla nas. „Nokia” poradzić sobie z każdym jezdni: przejdzie przez lód, śnieg i luźne droga nierozliczonych. Ale wysoka jakość pozostawia widoczny wpływ na cenę. Ta opona jest uważana za jedną z najdroższych w swoim segmencie, lecz w prawdziwej fińskiej zimy „Hakapelita” prowadzi do wszystkich zeznań, a nawet przed wszechobecnym „Michelin”.

Shipovnny "Continental Winter Viking"

Oto kilka dobrych opon zimowych zalecane dla mieszkańców wielkich miastach. Dzięki dobrym bieżnikiem, racjonalne rozmieszczenie listew i markowe Kołkowanie typu „diament”, model radzi sobie z jego zadań nie tylko na lodzie, ale także na rozjaśniająca chodniku. „Nokia”, jednak, podobnie jak wszystkich innych opon, po prostu bezużyteczny na tej drodze. Ale „Continental Winter Viking” nie jest wyjątkiem. To pokazuje najlepszy wskaźnik obsługi na suchej nawierzchni. W związku z tym, że opona jest uznawane za najlepsze buty do biegania dla miasta.

Co dobre opony zimowe w tym studless?

Zdecydowanie zwycięzca jest niemiecki „Conti Viking Kontakt» (ContiVikingContact). Do piątego roku, to opona posiada wiodącą pozycję w rankingu. Niemiecki sekret sukcesu leży w dalszej części. W rozwoju inżynierowie byli w stanie znaleźć „sweet spot”, w którym „Conti Viking kontaktowe” będzie działać dobrze nie tylko na lodzie, ale także na asfalcie. Specjalna mieszanka gumy i asymetryczny bieżnik dają wóz minimalne drogę hamowania w każdych warunkach pogodowych. Dlatego opony zimowe ocena tej produkcji jest tak wysoko w światowym rynku.

"Gislaved"

I znowu, liderami są Niemcy. Co ciekawe, ta opona jest produkowana w połączeniu z „Continental” w tej samej fabryce w Niemczech. Jakość ta sama, i nie trzeba płacić za markę. Dlatego, aby odpowiedzieć na pytanie o to, co jest dobre opony zimowe – „Continental” lub „Gislaved” – nie jest bardzo trudne. Dwa buty – para, tylko pierwsza jest bardziej kosztowne, ale tańsze niż sekundę. Taki jest paradoks niemieckim.

Więc spojrzał na pytanie, co dobre opony zimowe odpowiednich dla rosyjskich warunków i znaleźć kilka odpowiednich opcji opon.