688 Shares 4062 views

Stels Navigator 850: Cechy roweru

Najbardziej przyjaznym dla środowiska i tanim transportem jest rower. Łatwo jest dostać się do pracy, szkoły lub sklepu, jeśli przedmioty te nie są zbyt daleko. Transport dwukierunkowy pomaga utrzymać napięcie mięśniowe, co pozytywnie wpływa na zdrowie osoby. Do codziennych podróży potrzebujesz dobrego i niezawodnego roweru. Dziś porozmawiamy o Stels Navigator 850. Jakiego rodzaju jest rower, czy nadaje się do codziennego użytku i jakie są jego cechy? Wszystko to musisz wiedzieć.


Krótki opis "Stealth"

Co jest tak znane z rowerów "Stealth"? Zacznijmy od firmy. "Stealth" to dobrze znana firma w Rosji produkująca produkty sportowe. Jego osobliwością jest to, że produkuje tanie modele rowerowe, na które każdy może sobie pozwolić. Bardzo często można zobaczyć swoje produkty w takim hipermarketie jak "Auchan". Dlatego już doświadczeni rowerzyści zadzwonili do Stels Navigator 850 "asanbaykom". Ze względu na fakt, że produkt nie jest wcale kosztowny, jest on ustawiony na odpowiednie elementy jakości. Oznacza to, że wszystkie urządzenia niskiego poziomu: wtyczka, wyłączniki, hamulce itd.

Stels Navigator 850: Dane techniczne

Ten rower to rower górski. W zależności od poziomu amortyzacji, ten typ jest podzielony na dwie grupy: dwie wisiorki i hardtails. Stels Navigator 850 odnosi się do tego ostatniego. Tłumaczone z języka angielskiego to słowo dosłownie oznacza "twarde plecy". W przeciwieństwie do dwóch wisiorków, w których wszystkie dwa koła są pochłaniane, twarde pasy mają zawieszenie tylko z przodu. Dlatego zamiast wiosny, mają po prostu sztywny tylny koniec. Ma to swoje zalety i wady.

Wtyczka "SunTour" odnosi się do klasy budżetowej. Teoretycznie powinno to ukryć małe nierówności i drgania spowodowane przez nich, ale w rzeczywistości nie jest. Konstrukcja sprężysto-elastomerowa działa tylko przy dużych obciążeniach (skok z krawężnika lub małego skarpetki). Takie cechy mają tanie widelce.

Stels Navigator 850: rozmiar ramy, hamulce, koła, przekładnia

Materiałem ramy jest stop aluminium. Teraz tylko najtańsze modele włożyć ramki stalowe. Ten materiał jest cięższy od aluminium, co jest dużym minusem. Ponadto stal ma właściwości zardzewiałe. Stels Navigator 850 ma kilka rozmiarów ramek: siedemnaście i pół, dziewiętnaście i pół, dwadzieścia i pół cala. Dlatego możesz wybrać idealną ramę.

Zwykle "Navigator" 850 jest zainstalowany hamulce tarczowe, ale można znaleźć model z konwencjonalnymi felgami. Przed zakupem należy określić typ hamulca. Kółka mają wysokość dwudziestu sześciu cali. Jest to standard dla rowerów górskich. Są rowery górskie o dwudziestu czterech calach, ale są one mniej popularne. Fakt, że Stels Navigator 850 zainstalował podwójne felgi – jest bardzo dobry. Nie zgina się tak często, więc "ósemki" tworzą się mniej.

Łącznie jest dwadzieścia jeden cykli prędkości. Trzy gwiazdy z przodu iz siedmioma z tyłu. Monety i przełączniki, choć poziom wejścia, ale dość pasuje. Do codziennych wycieczek najlepiej jest wybrać inną opcję, ale w przypadku małych wycieczek "Stealth" jest całkiem dopasowany.