700 Shares 7496 views

Restauracja "Pontoon": morze wrażeń

Restauracja "Ponton" to miejsce, w którym mieszkańcy i goście stolicy dają różne recenzje. Niektórzy są zadowoleni z zamieszania ze wszystkiego, co może być mieszane, podczas gdy inne są nieco sceptyczne wobec instytucji. Ale aby zrobić własne wrażenie tej restauracji, możesz przeczytać recenzję lub lepiej – odwiedzić ją osobiście. Instytucja znajduje się na nasypie Berezhkovskaya w Moskwie. Ci, którzy chcą dostać się do niego w metrze, będą musieli znaleźć dworzec w Kijowie. Restauracja "Pontoon" zaprasza gości od 12 po południu do północy.


Trochę o wnętrzu

Ten artykuł dotyczy tak zwanej instytucji na wodzie. Restauracja "Pontoon" jest trzypiętrowa i wyróżnia ją z innego rozpoznawalnego stylu ginzowskiego: dębowych sufitów z żyrandolami kryształowymi, lampami z podłogą, wielu drzew porośniętych wannami, bielonych paneli drewnianych, tapety z kwiatowym wzorem. Na najniższym piętrze jest klub karaoke, prowadzony przez Irinę Dubtsova. Są nawet dwa biura, specjalnie przygotowane dla miłośników śpiewu. W karaoke club odpowiednia atmosfera: zmierzch, miękkie sofy, wygodne krzesła, mikrofony, scena. Drugie piętro restauracji to jasna przestronna sala z kolumnami, duże kwiaty w pięknych wanienach, bielone sufity. Jest również wyposażony w scenę, dlatego często jest używany jako miejsce urodzin i innych wydarzeń wymagających występów artystów. W pokoju z winem jest atmosfera komfortu i przytulności. Są lampy z cyrkoniami, wspaniałe zasłony z falbankami, a szorstka tapicerka krzeseł przynosi pokój wyjątkowemu smaku. Trzeci pokład składa się z dwóch sal. Pierwszy jest uderzający w kolorowe meble i szklany dach, drugi – z otwartą kuchnią.

Menu dla omnivores

Restauracja "Pontoon" najpierw myli menu z bardzo zróżnicowanym menu. Tu i Europie, Rosji, Japonii, Gruzji i Włoch. Każdy kierunek kuchni znajduje się pod nadzorem szefa kuchni. Ogólnym kierownictwem artystycznym jest prerogatywa wielkiego Adrian Ketglas. Niektórzy krytykują tę "omnivorousness" oferowaną przez restaurację. Ale kiedy zobaczysz, że wszystkie stoliki są zajęte, niezależnie od dnia tygodnia, zaczynasz zrozumieć, że jest coś w tym. A teraz chcę zamówić pyszną włoską pizzę, a następnie natychmiast zgnieść z czosnkiem, a na przekąskę z japońskiego menu.

"Pontoon" – restauracja, której recenzje są bardzo entuzjastyczne. I wdzięczni klienci mówią, że możesz jeść w tej instytucji za około piętnaście stu rubli. Ale napoje tutaj są dość drogie. Jednak ta luka jest zrekompensowana obfitością zalet. Chwała jest zwykle przytulnym, nietypowym wnętrzem, które można zobaczyć na zdjęciu. Restauracja "Pontoon" – instytucja, która jeszcze lepiej jest odwiedzić osobiście. Wrażenia z pewnością pozostaną jasne i pozytywne.

Bliżej maja restauracja Ponton otwiera kilka letnich placów zabaw. I klienci mogą cieszyć się nie tylko pysznymi potrawami i przyjemnym wnętrzem, ale także świeżym powietrzem. Wrażenia po wizycie w tej instytucji pozostają niejasne, ale interesujące. Więc proszę, że się tego warte.