285 Shares 3716 views

Pistolety Browning – podstawa nowoczesnej broni

Pistolety Browning stworzył wielki projektant Jonon Moses. Rozwinął on mechanizmy dla wielu modeli broni w czasie. Ale pochwalił go dla całego świata jest pistolet wykonany na najnowszych technologiach, które stanowiły podstawę nowoczesnej broni. Brak kopie tych, które można zobaczyć dziś, nie istniałby, gdyby nie wynalazku Dzhona Mozesa.


pistolety Browning dołączył w samej władzy, zwartość, specjalnych form do stałego użytkowania. Amunicja były nowe naboje kaliber 7,65, który ma dobrą penetrację. Bullet dość precyzyjnie trafić w cel na małych otwartych dystansach.

Wszystkie innowacje projektowe wpłynęły na szybki rozwój, biorąc pod uwagę fakt, że pistolety Browning miał dość niski koszt jego wyjątkowości. Próbki w krótkim czasie pojawiły się na rynku międzynarodowym zbrojeń i wykorzystywane głównie przez ludność cywilną.

Dzhon Mozes długi czas pracował nad tym pistoletem, przed wypuszczeniem go do publicznej wiadomości. Pierwsza próbka gotowego urządzenia rusznikarza samozaładowczego pokazał Colt słynną firmę. Automatyczny mechanizm działa za pośrednictwem propelentów, które przechodzą przez otwór. Główną część była Browning tłok dźwigni. Pełnił funkcję migawki i wycofanie napinającej młotkiem.

Na początku 1896 pistoletów Browning zmienić w projekcie. Puszkarz stosować automatyczny działający pod wpływem energii swobodnej dla mechanizmu migawki strzał działającego pod wpływem siły sprężyny powrotnej i ciężaru całej obudowy. Ta próbka była najlepsza pistolet Browning. Wynika to z faktu, że obudowa i trzpień zaworu zjednoczone w jeden cały kawałek.

W modelu stosowanego w niskiej mocy 32 kalibru pocisków. Podczas pierwszego roku współpracy z Colt Browning był w stanie stworzyć tylko dwie opcje automatycznego pistoletu. Mechanizm działa zarówno pod działaniem gazów nośnych podczas wypalania. W jednej z próbek blokada niezawodny migawki zostało osiągnięte poprzez obniżenie trzpienia, to jest to pistolet System „Browning” wszedł do produkcji na potrzeby armii amerykańskiej.

Jedna z najjaśniejszych modeli znanym rusznikarz pojawiły się w 1900 roku. Automatyczny, kompaktowy, łatwy w użyciu, wygodny i dość silny instancja zapoczątkowując erę pistoletów Samozaładowczy. Broń Browning jest wyjątkowy we wszystkich specyfikacjach. Przez długi czas nie był godny odpowiedniki nawet wśród szeroko stosowane w czasie rewolwerów.

Oprócz wszystkich zalet jakiejkolwiek broni ma szereg wad. Główne z nich była główną sprężyną mechanizm odciążający jest zawodne i słabe siły śmiertelne pociski. Ale to tylko wpływ na stopniowe zmiany i poprawy legendarnego pistoletu.

Do tej pory istnieje wiele modeli, które są historia broni, ale jeden z unikatowych znalezisk jest Browning. Pistolet, który można zobaczyć zdjęcia w artykule ma wygląd i konstrukcję wszystkich części, które mogą być łatwo charakteryzujących rozwój wielkiego płatnerza jako głównego etapu rozwoju broni samozaładowcze.