625 Shares 7611 views

Petersburg Muzeum emocji. Recenzje wizyty, ceny

W tym artykule chcemy powiedzieć czytelnikom o emocjach Museum (St. Petersburg), który został otwarty w Północnej Palmyra niedawno. Wszystko tradycyjnie myśleć Petersburg rosyjskiego kapitału kulturowego, a jeśli mamy odwiedzić w tym mieście takiej instytucji, oczekuje się, co do zasady, estetycznej przyjemności. I nasze oczekiwania w większości przypadków są w pełni uzasadnione, gdy odnoszą się one do klasycznych muzeów. Ale sztuka współczesna … może być tak nieprzewidywalna! Postaramy się obiektywnie opowiedzieć o wystawie, która czeka na was w świeżo upieczonego centrum kultury, a także o informacje zwrotne od użytkowników. Więc zapoznać.

emocje Museum (St. Petersburg)

To bardzo niezwykłe miejsce, które powstały dzięki wysiłkom artysty Alexey Sergienko. Odwiedzający będą odwiedzić kilka pokoi, stref, z których każda poświęcona jednej z ludzkich uczuć, a nie tylko do odwiedzenia ale również zanurzyć się emocjami, co nazywa się „głową”. Oferuje instalację na temat:

  • kochać;
  • niespodzianka;
  • radość;
  • strach;
  • gniew;
  • inspiracja;
  • niesmak.

Jak widać, nie tylko spotka się z przyjemnymi i jasnymi emocji, ale ich dokładne przeciwieństwo. Na przykład, aby doświadczyć emocji strachu, gość musi być w celi więziennej, w środku którego znajduje się krzesło elektryczne i prawdziwa trumna. Trumna, nawiasem mówiąc, będzie oferowana do leżenia, a przy zamkniętej pokrywie. Mówi się, że wrażenia ostatni długi!

Znajomość z obrzydzeniem i złości też nie wróży przyjemny. Ale pokój poświęcony inspiracji, pełen niezwykłych neonów, łagodnej muzyki i jest ozdobiony świecącymi ozdobami. Tu goście mogą ewentualnie napisać na kartce papieru wydał żadnego komunikatu i przymocować go do ściany. „Love” daje dużo serca przestawne powyżej ich głów i niezwykłej ławki, na których można siedzieć razem, ale jeśli Embrace.

Nie będziemy opisywać całą instalację, która oferuje odwiedzającym muzeum emocji (St. Petersburg), tak aby nie zepsuć efekt zaskoczenia. Wystarczy powiedzieć, że w pokojach, z wyjątkiem różnych przedmiotów, użytkownicy oczekują nawet zapachy i dźwięki, a także instalacje wideo, które pomagają zmaksymalizować poczuć emocje zaproponował.

Czy to możliwe, aby odwiedzić Muzeum dla dzieci

Muzeum emocje dla zwiedzających ustawić limit wieku – 12+. Dla dzieci w wieku dwunastu lat, wizyta wystawy jest możliwe tylko wtedy, gdy towarzyszy dorosłych.

Opinie o wizycie w muzeum

A co robią ludzie, którzy już odwiedzili muzeum w Petersburgu emocji? Niestety, większość z nich nie są bardzo przyjemne, a czasami nawet zły recenzji. Szczególnie żal tych, którzy przyszli do muzeum z dziećmi. Jest mało prawdopodobne, że małe dziecko może cieszyć się instalację wideo przedstawiający cięcie półtusz wieprzowych z płynącej krwi i wnętrzności emitowane lub martwego szczura leżącego na podłodze tuż przed oczami. I dla dorosłych psychiki normalnych ludzi to może być przytłaczające wyzwanie.

Nieostrożne i tendencję do silnego poczucia młodości mówi o wystawie bardziej pozytywnie. Być może wizyta w miejscu, aby pomóc im dostać dawkę adrenaliny. Nie podoba absolutnie wszystkie kategorie zwiedzających – jest wysoki koszt biletów.

Petersburg Muzeum emocji: Ceny biletów i godziny pracy

Wystawa jest otwarta dla zwiedzających codziennie od 11.00 do 23.00. Najnowszy wycieczka rozpocznie się dokładnie o 22:30.

Ceny biletów są następujące:

  • Dla obywateli Federacji Rosyjskiej – 600 rubli.
  • Dla obcokrajowców – 1200 rubli.
  • Dla seniorów, studentów i dzieci – 300 rubli.

Ponadto, możliwość swobodnego dostępu do wystawy dla użytkowników Instagram, którzy mają ponad 10.000 abonentów (przy wejściu będzie musiał pokazać swoje konto).

emocje adres Muzeum

emocje Museum (St. Petersburg) jest bardzo dogodnie położony – w samym sercu miasta, na ulicy. Włoski, d. №1. stacja metra – „Newski Prospekt” (zjazd do Gribojedowa).