795 Shares 7911 views

Restauracja "Puri". Elegancki kawałek Orient w Petersburgu

Większość zakładów restauracji, w której specjalizacja – kuchnia narodowa, w aranżacji wnętrza i menu szczegóły są tylko częściowo używane motywy i stylizacji. „Puri” restauracja – wyjątek od reguły. Co jest punktem kulminacyjnym tej instytucji? Co to zdobył zaufanie Petersburgers i gości? Będziemy zrozumieć menu i wewnętrzne cechy instytucji.


Specialized kuchnia

„Puri” – restauracja (SPB), która specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni uzbeckiej, gruzińskiej i kaukaskiej. Restauracja jest zaprojektowany jako wygodne i ciche miejsce, w którym można w pełni cieszyć się aromat i smak krajowej kuchni uzbeckiej.

Dziś wielu zakładach gastronomicznych wskazać jakiś jeden kierunek w kuchni (japoński, Kaukaski, włoski, etc.), chcąc przyciągnąć dużą liczbę klientów. Ale w rzeczywistości okazuje się, że w japońskiej restauracji, która serwuje rosyjski i barszcz, a uzbecki pilaw, a włoski – w menu przedstawionym kaukaska Khachapuri lub japońskie rolek. Restauracja „Puri”, prawdopodobnie jedna z niewielu instytucji, które służą tylko goście naczynia krajowe wymienione w menu, nie tracąc swoich receptur innych narodów.

Restauracja oferuje zróżnicowane menu, zaczynając od pysznego pachnących wypieków, a kończąc na tradycyjnych kaukaskiej grill, sacivi gruzińskiego, uzbecki pilaw. Pkhali mogą spróbować tu Adjarian Khachapuri, orientalne słodycze, ryby na węglach, estragon. Oczywiście, w przygotowaniu potraw pewno uczestniczyć przyprawy Wschodniej i przyprawy, a także zioła i warzywa. Przyjemny posiłek z pewnością uzupełniają wysokiej jakości win z Gruzji, Włoch i Francji.

instytucje zest

Godność i duma oczywiste instytucja jest uważana za prawdziwy piec tandoor. W tym wschodnim wynalazku do wytwarzania aromatycznych i obfite wypieki przygotowywane są nie tylko dla gości restauracji zadziwiająco pyszne ciasta i Khachapuri – to wypełnia pokój niewiarygodne dom i przytulne zapachy.

Wyjątkowy smak i aromat wypieków nie otrzymał tylko gotowania w tandoor. Szef kuchni, który jest dumny z restauracji „Puri”, używane wyłącznie krajowe autentyczne receptury, a następnie je dokładnie.

unikalna konstrukcja

Mówiliśmy już o częściowo stylizowanych wnętrzach. „Puri” – restauracja (SPB), który ustanowił kompletny barwną atmosferę Wschodu. Tutaj można zobaczyć na własne oczy prawdziwe narodowy Elementów pomieszczeń.

Jasne i barwne kolory nieodłączne w bogatej dekoracji domów Uzbekistanu. Dywany w holu i guest room wykonane przez ręce wykwalifikowanych pracowników i importowanych z krajów wschodnich. Luksusowe sofy idealnie harmonizuje z jasnymi wzorami na poduszkach rozrzuconych niedbale w wygodnym fotelu. Wokół unosi się spokojną atmosferę, na wschód od ciszy i spokoju.

Przyjemny, bardzo dyskretny muzyka towarzyszy gościom przez cały pobyt w placówce. Hall obejmuje wiele latarnie że jasne pęki zwisających z sufitu. Restauracja „Puri” na Alei Przemysłowej – kwiatowy bogactwo Kaukazu i paski wielokolorowe Uzbekistan.

chleb

Menu restauracji słynie z różnorodności. To nie jest absolutnie ograniczone do uzbeckie wypieków. Oferuje on, jak światowej sławy potraw i mało zbadanych „przedstawicieli” narodowej uzbeckiej, kuchni gruzińskiej i kaukaskiej.

Nic dziwnego, że „Puri” restauracja jest nazwany tak. Jeśli tłumaczymy to słowo z języka uzbeckiego, oznaczałoby to „chleb”. Gościnnie i serdecznie witamy gości w tym zakładzie. Kelnerzy są zawsze uprzejmy i towarzyski. Zamówienia są rozłożone tak szybko, jak to możliwe. Wypieki i dania gorące są zawsze podawane „gorące”. Wygodne i spokojna atmosfera po prostu ustawia miły wieczór przy pięknie zastawionym stole.

restauracja dla dzieci Puri 'oferuje specjalne menu. Ustanowienie często odbywają się programy rozrywkowe, imprezy dla dzieci z klaunów i artystów, imprez firmowych i spotkań biznesowych, a nawet lekcje gotowania.

Podsumowując, można powiedzieć, że jeśli zdecydujesz się zanurzyć się w kuchni narodowej na Wschodzie i nie chcą się poddać, a następnie natychmiast udać się do restauracji „Puri”. Adres: Petersburg, Avenue przemysłowy, budynek 17.