143 Shares 4908 views

Jak przywrócić pasek języka

Za pomocą komputera osobistego jest często towarzyszy pojawienie się różnych problemów sprzętowych i programowych, które powodują zamieszanie i podrażnień, szczególnie dla początkujących użytkowników, ale nie w pełni rozumieją wszystkie szczegóły korzystania z systemów operacyjnych i aplikacji, które nie wiedzą, jak poprawić pewne błędy, które nieuchronnie pojawiają się podczas pracy , Warto zauważyć, że większość specjalistów, którzy są zaangażowani w naprawę komputerów jednogłośnie twierdzą, że większość problemów, które z kolei właścicielom PC do centrów usług, w szczególności oprogramowania, może być rozwiązany w ciągu kilku sekund, a ich rozwiązania nie wymagają dogłębnej wiedzy w dziedzinie technologii komputerowej i programowanie. Nieznajomość tej chwili odgrywa w ręce różnych „ekspertów” Praca w domu u klienta. Bardzo częstą sytuacją jest, gdy użytkownik, niedawno kupiłem komputer w wyniku ich błędnych działań i pojawienie z jego punktu widzenia, trudnych problemów, zmuszony odwrócić się od mężczyzny. Ten „ekspert” przychodzi, włącz komputer, dzięki inteligentnej wygląd … i tu zaczyna aktora gra … mniej doświadczonych użytkowników i zaniedbania niż źródłem problemu jest jasne wyjaśnienie „specjalistą”, gość z boku, duża suma pieniędzy byłoby w kieszeni tego ostatniego. W ten sposób pieniądze są wydawane, ale problemem jest to naprawdę nie istnieje! Czy to było, ale to może być rozwiązane na własną rękę, jeśli użytkownik wykazał staranności i szukać sposobów, aby rozwiązać swój problem, nawet za pośrednictwem Internetu. Spróbujmy rozwiązać przynajmniej jeden mały problem – jak przywrócić pasek języka.

Jednym z najbardziej zadawane pytania na wykwalifikowanych informatyków jest jak przywrócić pasek języka, który nagle zniknął z paska zadań , a bez których nie da się przełączyć język układ klawiatury. Powody zniknięcia pasku języka mogą być różne – od banalnych do bezmyślnego „klikać” myszy, które nie powinny sięgać do skutków działania wirusów komputerowych.

Najprostszym sposobem, aby zapomnieć o kwestii , jak przywrócić pasek języka jest obok. Występował tylko trzy proste kroki:

  1. Podsumowując wskaźnik myszy do paska narzędzi na pulpicie, a następnie kliknij prawym przyciskiem.
  2. W menu, które się pojawi, wybierz pozycję „Paski narzędzi”, a następnie kliknąć w wierszu „Język Bar”
  3. Podziwiamy wynik – aby przywrócić panel okna język xp failed trzy kliknięcia!

Poniższa metoda odzyskiwania pasek języka jest użycie narzędzia „Panel sterowania”.

  1. Uruchom „Panel sterowania”. Można to zrobić na kilka sposobów. Na przykład wywołać menu „Start”, wybierz „Ustawienia”, w którym znajduje się linia „Panel sterowania”
  2. W „Panelu sterowania” należy znaleźć ikonę „Opcje regionalne i językowe”, a następnie wybrać zakładkę „Języki” zakładkę „Szczegóły”. Po tym, kliknij na etykiecie „Język Bar” i sprawdzić obecność kleszcza najbliższej pozycji „Pokaż pasek języka na pulpicie”

W przypadku, gdy powyższe nie zadziała, możemy stwierdzić, że problem leży w ustawieniach rejestru systemowego lub starcie. Aby przywrócić pasek języka w tym przypadku, można spróbować wykonać następujące czynności:

  1. Nazywają „Menu główne”, naciskając przycisk „Start”, a następnie wybierz opcję „Uruchom”
  2. W oknie znajduje się pole tekstowe, w którym należy wpisać następujący wiersz: C: WINDOWS system32 ctfmon.exe i naciśnij Enter.
  3. Trzymając działania, aby przywrócić pasek języka poprzez „Panel sterowania”, które zostały opisane w poprzedniej metodzie.

W przypadku wirusów komputerowych, najczęściej odpowiedź na pytanie, jak przywrócić pasek języka będzie korzystanie z oprogramowania antywirusowego, który nie tylko czyszczenia komputera przed złośliwym oprogramowaniem, ale również przyczynić się do przywrócenia utraconych danych, w tym w celu przywrócenia bar Język PD.