877 Shares 3585 views

Jak nosić pończochy z pasem? intymne sekrety

Pończochy erotyczne – broni tej pani i głównego atrybutu męskich fantazji seksualnych. Ten kameralny akcesoriów sprawia żadnych jeszcze bardziej atrakcyjne dla płci przeciwnej nogi. Najbardziej popularne są modele guma, która przylega do skóry z powodu taśm silikonowych. Są wygodne w noszeniu jak oni nie spadają podczas chodzenia. Jednakże wszystkie te produkty bardziej seksownego patrzeć tylko z opcjonalnym akcesorium. Damskie Pasy do pończoch – to pobudza wyobraźnię mężczyzn jeszcze bardziej. Ale sobie taki szczegół Warto zauważyć szczególne zasady. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby wyglądać zbyt prowokacyjna, a nawet wulgarne. Po pończochy – to przede wszystkim element bielizny. Dlatego nie możemy pozwolić im się pojawiać i kontury pod ubraniem.


Jak nosić pończochy z pasem? Przede wszystkim zdecydować się na drodze. Zostaw ummm krótkich spódnic i sukienek, które mają kształt bardzo przylegające. Niech te opcje są uważane za idealne miejsce na romantyczną randkę, ale w połączeniu z pończochy będą całkowicie mylne wrażenie na rozmówcy.

Wybierz strefę musi być starannie. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę obwód bioder i talii. Jeśli kupić mniejszy model, a następnie pas znacznie przeciągnąć figurę. I to nie jest zbyt estetyczny wygląd. Większy model będzie zawsze pełzać. To grozi stały dyskomfort i nerwowość. Jak nosić pończochy z pasem, że nie widział przez ubranie? Bardzo proste. Nie noś tego pakietu pod spodnie. Należy również unikać modeli z obszernej koronki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy można zamówić bezpłatną cięcie.

Koniecznie spróbuj przyciąć pasek pasuje do zestawu bielizny. Unikać kontrastów. Tutaj, podobnie jak w przypadku odzieży, ważne jest, aby pozostać na właściwej kombinacji kolorów. Jeśli trzeba zdjąć bieliznę, to wtedy trzeba odpiąć pas. Aby uniknąć nadmiernej biurokracji, umieścić go w pierwszej kolejności. Następnie niezręczna sytuacja, która odbędzie się przyjęcie.

Jak nosić pończochy do pasa prawidłowo? Należy wziąć pod uwagę długość gumy nośnej. Nie należy skrócić zbyt. W przeciwnym razie, gumę podczas chodzenia może nagle odłączyć. Zgadzasz się, że w miejscu publicznym, takie zamieszanie może być poważnym problemem. Oczekiwać, że ich długość tak, że same pończoch nie były widoczne spod odzieży. W tym przypadku, ruch nie powinien się wstydzić niczego. Podwiązki do pończoch – główną część w pasie. Pamiętaj, aby sprawdzić ich jakość przed dokonaniem zakupu. Muszą być elastyczne, ale wystarczająco mocne. Mocowania powinny szczelnie otaczać i uchwycić najbardziej subtelny i gładki nylon.

Jeśli nie wiesz jak nosić pończochy z pasem i połączyć je z resztą ubrania, to ostatnia wskazówka – zatrzymać swój wybór na klasycznej wersji. Spódnica z sylwetką „Ołówek” w długości co najmniej do kolan będzie wyglądać dokładnie i jednocześnie eleganckie. A jeśli ona także ma jeszcze soczystych, to ten strój będzie zawsze pobudzać wszystkich otaczających ludzi. W ten sposób pończochy idealnie pasują do tyłu strzałkę i buty na wysokich obcasach.