88 Shares 7057 views

Zmienić faceta – co robić? Uznanych w zdradę

W życiu każdego z nas były czasy, kiedy jedna zła decyzja pociągają za sobą straszne konsekwencje. Co zrobić, jeśli sytuacja jest nieodwracalna? Czy możliwe jest przebaczenie za niewierność?


Zrozumieć przyczynę niewierności

Byłoby pożądane, aby obwiniać się za zdradę, albo wręcz przeciwnie, bez względu na to, jak wydawało się winni wszyscy oprócz ciebie – Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest, aby zrozumieć przyczyny tego działania.

Psychologowie odróżnić 7 powodów dlaczego dziewczęta mogą zmienić:

 • Alkohol. Pijany oszukiwanie – jeden z najbardziej nieszkodliwe, ale w tym samym czasie głupich zmian. Dziewczyna traci głowę od picia ilości alkoholu, nie tylko kontrolę nad swoim ciałem i umysłem. W tym przypadku wina leży też na osobie, która objęła stanowisko kobiet.
 • Zdrada, zemsta. W tego typu zdrady ona nie zadaje takich jak „zmienić facet zrobić?”. Po tym wszystkim, to był jej plan.
 • Flirt. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że tylko ludzie są poligamiczne przez naturę i są uzależnieni flirt, kobiety mogą również stracić kontrolę nad uwagą.
 • zdrada Utility. Wiele dziewcząt żyć w miejscu pracy, nie widząc dzień i noc ich ulubionym. To niewykorzystane tkliwość i miłość widzi darmowy i bardzo miłą koleżankę.
 • Niezadowolenie. Gdy życie osobiste się wali, coś idzie bardzo źle, jak to było na początku, ona znajdzie ukojenie w niepowołane ręce.
 • Nuda. Powód ten jest bardzo podobny do niezadowolenia. Czy dotarł do ostatniego emocje, stara się zorganizować je na swojej stronie.
 • Kochać. Niestety, nigdy nie wiadomo na pewno, czy jest w tym czasie.

Po ustaleniu przyczyny dziewczynki zmienić faceta, mogę spokojnie powiedzieć, jak postępować.

Po nauczeniu się, dlaczego ona zmieniła faceta, następnym krokiem byłoby rozpoznać. Często dziewczęta starają się ukryć ten fakt. To zawsze prowadzi do paranoi, zaburzeń nerwowych, depresji i innych nieprzyjemnych rzeczy, które psują relacje z jednej połowy z szybkim tempie. W końcu facet lub podejrzanych, albo wszyscy wiemy, każdy sposób, i to jest smutny wynik.

Nie zapominajcie, że wszyscy ludzie są różni, a dla kogoś wybaczyć niewierność jest bardzo trudny test, inni będą cię słuchać i brać.

Dlaczego nie można dzielić się nim z przyjaciółmi?

Nie jest konieczne, aby to omówić z przyjaciółmi. Nigdy nie wiadomo, jakie działania zostaną podjęte przez nich.

„Zmieniłem chłopaka – przyznał dziewczyn A. – Jestem bardzo zły, co robić?”. Oczywiście, Alexander nadzieję na wsparcie. Ale jeden z jej przyjaciół cicho opuścił kawiarnię, a drugi powiedział, że A. mieć czas przed obiadem przyznać jej ulubiony zdrady, albo powie wszystko sama. A. Wieczorem wrócił do domu sam, rzeczy człowiek nie był w mieszkaniu. A sześć miesięcy później, jeden z jej przyjaciół został zaktualizowany status na portalach społecznościowych, który poślubia jej ex.

Dlatego też, jeśli dziewczyna zmieniła faceta , który nie wie, do zrobienia, psychologowie zalecamy, aby nie pisać przyjaciół.

Uznanych w zdradę

Najskuteczniejszym sposobem psychologowie nazywają odbioru listu.

 • Zdefiniowanie problemu, sformułować ją w liście do ukochanej.
 • Opisz swoją kondycję, czego doświadcza.
 • Pamiętaj, aby podać do nas dwa słowa kluczowe „Wybacz mi”.
 • Napisz ukochanej jak bardzo go kocham.
 • Nie obwiniaj się wokół faceta, zacznij od części, w której tylko twoja wina.
 • Ale nie tylko pisać o winie – to jest twój powszechnym problemem.
 • Przepisać mu swoje pragnienie, aby utrzymać związek.

Ponownie przeczytać ten list, należy ustawić ją na bok i spróbuj odtworzyć to wszystko osobiście, w miłej atmosferze. Jeśli nie mówić głośno o zmianie, lub boisz się niewystarczającą odpowiedzią, zostaw tę wiadomość i pozwolić człowiekowi zrozumieć i zaakceptować wszystko, co czyta.

Samce i samice niewierność, czy istnieją różnice?

Opinie na ten temat są bardzo różne. Ktoś mówi, że wszyscy ludzie z natury poligamicznych, ktoś jest pewien, że to wszystko z powodu braku wykształcenia. Oczywiście, prawda nigdy nie będziemy wiedzieć. Jednak warto zauważyć, że istnieją pary, które są w porozumieniu z boku innych partnerów.

Mężczyźni naprawdę potrzebują do samostanowienia, a oni go znaleźć w łóżku. Dorośli mężczyźni szukają młodych fanek.

Kobiety znaleźć samopotwierdzenie w drugiej. I pod przykrywką kobiecej niewierności zwykle ukrywa ogromny problem. Być może dlatego wielu są oddzielone samiec i samica niewierność.

Kolejna różnica w podejmowaniu fakt zdrady. Jeśli kobieta czuje cios jej zmysłów, człowiek – samooceny. Dlatego większość męskiej niewierności są odpuszczone, a samica jest poza zrozumieniem mężczyzn.

Porady dziewczynki

Jeśli czujesz jakąś chorobą, niektóre złe uczucia do innego faceta, lub przestały otrzymywać należytą uwagę od swojej drugiej połowy – porozmawiaj z nim. Jedyną rzeczą, która jest w 100% zapewni obu stronach zdrady, kłótnie, konflikty – tę rozmowę. Opcjonalnie, jako film wieczorem usiąść i omówić to, co ludzie są nieszczęśliwi. Jeśli nie można powiedzieć – napisać. Najważniejszą rzeczą – aby przekazać ideę, ale tak – to nie ma znaczenia.

Naucz się mówić „przepraszam”. Odnosi się to do osób obu płci. Jeśli nie było kłótni, nie doprowadzić ją do końca. Lepszego czasu, aby zatrzymać się i powiedzieć „kocham cię”. Że konflikty ochładza stosunki doprowadzić do zmian.

Porady faceci

Czuje wyrzuty sumienia, ponieważ zmieniła chłopca. Co zrobić w takiej sytuacji, człowieku?

Spróbuj tak spokojnie, jak to możliwe, aby zaakceptować informacji. Masz prawo być wściekły, sfrustrowany, aby czuć się urażony i doświadczenie wszelkich innych emocji. Ale wszystko będzie lepiej, jeśli spojrzeć na to tak spokojnie, jak to możliwe, bo nic się nie zmieniło.

Jeżeli dziewczyna była w stanie wyjaśnić przyczyny jej działania, spróbuj zrozumieć, czy istnieje powód, z Twojej strony. Nie obwiniaj się całkowicie, ale nie przenieść winę na dziewczynę.

Niestety, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, jak wybaczyć niewierność faworyta, nie. Ale jeśli kochasz siebie, należy spróbować skleić złamane puchar.

Jeśli to nie działa

„Zmieniłem facet zrobić?” – codziennie zadawane to pytanie dziewczynce. Starsze kobiety są podane na to pytanie w stosunku do męża. Mężczyźni są rzadko myślą o niewierności jako coś wstydliwego. Jeśli związek jest w impasie po zdradzie, a nawet pomógł sesje terapii rodzinnej, może twoje szczęście po prostu tam nie było?

Oczywiście, szczęście klej po niewierność jest podana nie jest dla każdego. Jednak po tylu latach badań przeprowadzonych przez psychologów zmian pytanie można zdecydowanie powiedzieć, że jest szansa, i dość duży. Dlatego chwycić torbę i pozostawić – to w niewłaściwy sposób, choć najłatwiej. Jeśli w swoim sercu, w duszy pozostał ani odrobiny miłości, czułości i opieki dla faceta, starają się odzyskać swoje zmysły i zapalają się z hukiem. I zrobić to nie jest tak trudne, gdy ktoś staje się świadomy tego, co było złego w swoim życiu. Powodzenia!