568 Shares 6884 views

„Prezydent”: pasta do zębów dla dzieci i dorosłych. Informacje zwrotne od klientów i lekarzy dentystów

Teraz dość trudne do wyboru naprawdę dobrym narzędziem do pielęgnacji jamy ustnej. Wiele skrupułów producenci dodać pasty do zębów w substancji szkodliwych dla zdrowia. Ale jest dobry skuteczny środek do czyszczenia zębów. I tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie należy zwrócić uwagę na produkty marki „Prezydent”. Pasta do zębów, płyn do płukania ust, pędzle i inne narzędzia do pielęgnacji jamy ustnej, sprzedawane pod tą marką, spełniają wszystkie dentystów. Szeroka gama produktów pozwala wybrać makaron dla każdego smaku i rozwiązać każdy problem.

Charakterystyka firmy „Prezydent”

Jeszcze w latach 70-tych XX wieku, włoscy naukowcy opracowali nowe produkty do higieny jamy ustnej. Zaczęło historię firmy z laboratorium „Betafarma”. Później zakład w Mediolanie zaczął wytwarzać produkty z „prezydentem” marki. Cechą jest jego ścisła kontrola jakości i obecność szkodliwych substancji. Wszystko pasta „Prezydent” przetestowane i zatwierdzone przez Dental Association.

Nadają się do codziennego stosowania w całej rodziny, a niektóre mają na celu rozwiązanie różnych problemów związanych z jamy ustnej: krwawiące dziąsła, wrażliwość szkliwa, zapach lub chorób zapalnych. Ponadto rosyjscy lekarze i konsumenci docenili również produkty firmy. Dentyści zalecają tę pastę do swoich pacjentów, a ci, którzy próbowali go powiedzieć, że najlepszym sposobem, aby dbać o zęby nie są spełnione.

Produkty pod marką „Prezydent”

1. pasta do zębów jest bardzo popularny. Pod tą nazwą istnieje możliwość wyboru dla każdego członka rodziny, a jego unikalna formuła pozwala rozwiązać większość problemów zębów i jamy ustnej.

2. szczoteczki specjalne „prezydent” ma działanie przeciwbakteryjne. Nie są one sztywne i zachowują szkliwo i dziąsła zdrowe.

3 spłukuje, spraye i balsamy mogą chronić swoje zęby w ciągu dnia i wzmacniają efekt pasty do zębów.

4. Specjalna nić z różnych impregnacji przyczynić się do dokładniejszego czyszczenia zębów i przestrzeni między nimi z resztek jedzenia.

Cechy pasta do zębów „Prezydent”

– opakowanie pasty obowiązek wskazać indeks ścieralności, która pokazuje, co mechaniczne właściwości środka czyszczącego. Typowo, ten wskaźnik wynosi od 75, co pozwala na zastosowanie tego rodzaju makaronu codziennie.

– Bezpieczeństwo i wysoka jakość – to cechy charakterystyczne całej produkcji firmy z „Prezesem”. Pasta do zębów jest produkowany pod nadzorem naukowców, którzy rozwijają i unikalnej kompozycji.

– Zawiera unikalną substancja „siloblank”, który delikatnie i skutecznie czyści i wybiela zęby bez uszkodzenia szkliwa.

Jakie są składniki makaronu

– Są to makarony w obecności fluoru w kompozycji, a w niektórych nie. To jest bardzo ważne dla tych regionów, gdzie dużo tego minerału w wodzie, i pozwala uniknąć przedawkowania.

– skład większości pasty składające się z trzech związków, – mleczan wapnia, glicerofosforan i pantotenianu. Są one łatwo trawione i wzmocnić szkliwo zębów.

– Substancja papaina pomaga rozpuścić płytki nazębnej, co pomaga szybko usunąć.

– minerały: fluorek, azotan sodu, cytrynian potasu, cynku i inne – udział w mineralizacji szkliwa.

– Wiele naturalnych składników zawiera produkty firmy „Prezydent”. Pasta do zębów może zawierać olejek miętowy, ekstrakt z lipy, rumianku, malwy, szałwia, kora dębu, i innych.

– specjalne składniki lecznicze: geksitidin, triklosan lub chlorheksydyna – przeznaczone do rozwiązywania różnych problemów z zębami i dziąsłami.

– ekstrakt islandzki tsetrarii leczy usta i zapobiegania chorób zapalnych.

Pasty do codziennego stosowania

1. „Prezydent Classic” – pasta do czyszczenia zębów z płytki nazębnej i próchnicy prewencji. Posiada orzeźwiający smak i przyjemną w zapobieganiu chorób zapalnych w jamie ustnej.

2. „Unic” – pasty w regionach o wysokiej zawartości fluorków w wodzie pitnej. W swojej strukturze ma ten element, ale to wysokie związki wapnia.

3. „eko bio” – pasta nie zawiera środków konserwujących lub środków barwiących. Posiada właściwości antyalergiczne.

pasta leczniczy

1. Pasta do zębów „Prezydent” Whitening reprezentowany jest przez kilka gatunków. Jest to szczególnie ważne, ponieważ każdy chce mieć białe zdrowe zęby, ale często wrażliwe szkliwo uniemożliwia zastosowanie konwencjonalnej pasty do wybielania. Na przykład, „Prezydent Renome” ma bardzo łagodne działanie, dzięki czemu może być często używane. Ale „Prezydent White Plus” odnosi się do środków poważnego narażenia, a także używać więcej niż dwa razy w tygodniu nie jest pożądane.

2. W przypadku leczenia chorób zapalnych dziąseł i przyzębia w stosowanego pasta „President Exclusive” z geksitidinom i propolisu.

3. „Sensitive President” i zawiera ekstrakt z rumianku i lipy korzystny wpływ na wrażliwą szkliwie zęba.

4. Wklej „obrony” seria przeznaczona jest dla osób cierpiących na cuchnący oddech. Ma działanie antybakteryjne i zawiera silne aromaty, działających przez długi czas.

5. „Prezydent Active” – pasta dla osób, które często wydzielać i powodują stan zapalny dziąseł. Zawiera kory dębu i cytrynian cynku, i nie można go używać dłużej niż 2-3 tygodnie bez przerwy.

pasta do zębów dla dzieci

W tym segmencie, jak wielki wybór środków, w zależności od wieku i upodobań dziecka. Skład pasty zawiera elementy przydatne do zębów dla dzieci, w wieku ilości odpowiadającej. Nadają się do pielęgnacji zarówno mleczarni i dla zębów trzonowych i są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 12 lat. pasta do zębów dla dzieci „Prezydent” nie zawiera parabenów. Ponadto laurisulfata sodu i innych substancji powodujących alergie.

Dlatego jest pasta do zębów dla dzieci popularnego „Prezydent”. Opinie na temat wniosku, że to nie będzie tylko cieszyć Dzieciaki dzięki przyjemnym smaku, ale również skutecznie zapobiega żadnych problemów jamy ustnej. Ponadto, zamiast cukru zawiera ksylitol przydatnych do zębów dla dzieci oraz naturalne ekstrakty roślinne, takie jak truskawki czy maliny, nadając jej przyjemny smak. A obecność w paście do zębów dla dzieci „Prezydent” ekstrakty z szałwii, rumianku i lipy, a także witaminy E są bardzo przydatne dla zębów i dziąseł.

Pasta do zębów „Prezydent”: Opinie

Spełniać produkty tej firmy może być w każdej drogerii, w dużym sklepie. opinie klientów mówią jego wysoką skuteczność przeciwko większości problemów jamy ustnej. Szczególnie popularne wybielająca pasta do zębów, która czyści zęby delikatnie bez ich uszkodzenia, jak również środki do wrażliwej szkliwa. Wielu powie, że nie mogli prawidłowo czyścić zęby nawet miękką szczotką, aż zaczął używać „Prezydent” z produktów firmy. Pasta do zębów i żel krwawień uwalnia je od bólu i zapalenia. Niektórzy ludzie lubią, że w skład tych aktywów zawierają wiele naturalnych składników i prawie bez parabenów, siarczanów i innych szkodliwych substancji. Wielu dentystów zaleca również swoich pacjentów do środków leczniczych tej spółki. Teraz jeden z najbardziej popularnych – to pasta do zębów „Prezydent”. Jego cena nie jest wyższa niż w przypadku większości innych środków, począwszy od 100 do 300 rubli, w zależności od rodzaju i wielkości rury. Aby zabezpieczyć się przed podróbkami, warto kupić pastę do zębów w aptece, tylko wtedy będzie gwarantować wysoką jakość i skuteczność.