824 Shares 7975 views

8 dostępne klasyczne samochody zabytkowe, którzy lubią emerytów

Starsi ludzie, którzy przechodzą na emeryturę, nagle otrzymują dużą ilość wolnego czasu, który mogą wykorzystać na jakieś hobby, które mogą być zainteresowane. Ktoś może zbierać znaczki, ktoś przychodzi Uwielbiam podróżować, ale warto zauważyć, samochody i hobby. Jakie są klasyczne samochody emeryci mogą sobie pozwolić? Po tym wszystkim, fakt, że samochód jest dostępny, pozwala bezpiecznie jeździć na nim i jednocześnie podziwiać go w garażu.


Sedan "Ford Tudor" 1930

Jeden z najstarszych dostępnych maszyn jest „Ford Tudor” – jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów, aby cieszyć się z przedwojenną przemysłu samochodowego. I stojąc w środku takiego pojazdu na obszarze 12 tysięcy dolarów – dość drogie, ale to naprawdę warto.

„Chrysler Windsor Deluxe»

Elegancki design, maksymalny komfort, niezwykle imponujący zarządzanie – a wszystko to można znaleźć w samochodzie w 1955 roku wydania. 15 tysięcy dolarów, można kupić w wersji standardowej, ale za 21 tysięcy – coupe.

"Ford Mustang"

Kocham ten samochód to nie tylko emeryci, bo to 1966 classic jest nadal popularne i istotne. Można znaleźć próbki w przedziale cenowym od 12 do 24 tysięcy dolarów.

"Studebaker Avanti"

Ten klasyczny samochód ma wiele do przestraszyć ich dość dziwny wygląd, ale jeśli lubisz niezwykłe, że idealnie nadaje się do Ciebie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że najlepszy możliwy serwis do prowadzenia tego samochodu – przyjemność. I kosztuje około 18 tysięcy dolarów.

"Ford Thunderbird"

Kolejny „Ford”, który jest znany na całym świecie – i, oczywiście, chcesz zobaczyć go w swojej kolekcji, nawet jeśli składa się on z jednej maszynie. A dzisiejsi emeryci będą mogli od razu przypomnieć, co oni ozdobny w latach sześćdziesiątych – w rzeczywistości, może nawet rozcięta jedną z tych „Forda”. Powtórz to będą mogli, jeśli płacisz 11 do 24 tysięcy dolarów.

MG MGB

Jeśli nie masz dużo pieniędzy, aby kupić samochód, ale nadal chcesz stylowe retro samochód, to należy zwrócić uwagę na ten model. Wygląda to stylowy, ma charakter sportowy i kosztuje tylko trochę więcej niż osiem tysięcy dolarów.

"Cadillac Eldorado"

Ta maszyna jest zwolnienie 1974 zaskoczy każdego z jego niewiarygodnie mocny silnik, więc go kupić tylko jeśli jesteś gotowy, aby stale wydawać pieniądze na wkłady. Tak, a samochód jest wart około 15 tysięcy dolarów.

"Chevrolet Corvette"

Jest to jeden z najnowocześniejszych samochodów zabytkowych zarówno w wyglądzie jak i na rok produkcji – został wyprodukowany w 1978 roku. Dziś jest to nadal najbardziej popularny retro samochód, który kosztuje 17 tysięcy dolarów.