660 Shares 4230 views

Porady dla kosmetyczka maseczki.

Jaki jest sekret młodości i piękna? Regularne i właściwej pielęgnacji skóry, który obejmuje systematyczne programy obejmowały szereg środków. I będzie im zrozumieć nam pomoc i porady kosmetyczki.

Codzienna pielęgnacja skóry powinna zawierać następujące kroki:

  • Oczyszczeniu rano i wieczorem, używając pianki, galaretki lub żelu. Jest bardzo ważne, aby przeprowadzić procedurę dwukrotnie dziennie, usuwa toksyny osadzone w skórze i pot, zapobiegając pełne przenikanie tlenu i składników odżywczych do komórek.
  • Toning (rano i wieczorem). Tonik usuwa resztki produktów kosmetycznych i zanieczyszczonej wody.
  • Głęboko oczyszczająca, pozwalają usunąć martwe komórki skóry, a tym samym stworzenie warunków do penetracji w głąb skóry substancji odżywczych. niezbędne do przeprowadzenia tej procedury raz w tygodniu 1.
  • Uwodnienie i żywienia poprzez specjalnie do tego przeznaczonych i surowicy koncentratów, które są ujęte w witaminy, sole mineralne, kwas hialuronowy i kolagen. Nawilża skórę, nie stosować kremu, jeśli jest mokra lub wilgotna, jako środek źle wchłania.
  • Używanie maski (raz w tygodniu).
  • Stosując krem (2 razy dziennie).

Przy zakupie kosmetyków, kosmetolog wskazówki studyjne. To pomoże zmaksymalizować wpływ ich stosowania i wyboru prędkości.

Porady kosmetyczki: wybór produktów do pielęgnacji skóry.

  • Jeśli jesteś właścicielem suchą skórę, wybierz krem, tłuszczów nasyconych i suplementów diety.
  • Za normalne, można użyć kremu podobną strukturę, ale lżejsze.
  • Do oleistej emulsji powinny dać się do leków, w światło tekstury lub żelu.
  • Wszystkie preparaty do twarzy powinna być dobrana w zależności od rodzaju skóry.

Przez trzy miesiące, należy zastosować krem, serum, maska, peeling z tonikiem. Następnie, w tym samym okresie środka stosowanie witaminy. Odpoczynek i nie kończy się przy użyciu kosmetyków Przechowywać w lodówce.

Porady kosmetyczka do pielęgnacji twarzy: oczyszczanie.

Najbardziej skutecznym sposobem, aby oczyścić skórę i świeży – to na parze. Zapewnia naturalny sposób, aby odsłonić pory i usunąć je z nagromadzonego brudu i tłuszczu. Ponadto parowa poprawia pracę gruczołów łojowych, ukrwienie i aktywuje potu. W wyniku tego, że skóra staje się wilgotny, miękki, giętki i zmarszczki mniej widoczne. Zastosowanie oddzielenia na tym, że po śmietanie, oleju i maski bardzo dobrze się wchłania.

Jednak środki ostrożności należy podjąć w trakcie procedury. Od powierzchni do wody do twarzy powinna być odległość około 20 centymetrów. Oczy muszą być trzymane zamknięte i usunąć włosy pod chustą. Suchość skóry zaleca się pary wodnej na pięć minut 3 razy w miesiącu, normalny – raz w miesiącu przez 15 minut, i tłuszczu – 2 razy w tygodniu po 20 minut. Wodę można dodawać herbaty ziołowej (chelidonia, stokrotki, nagietek).

Po zabiegu, spłukać twarz ciepłą wodą i osuszyć ręcznikiem. Tłustej i mieszanej skóry czysty zarośla, a następnie zastosować maskę na zwężenie porów. Suchy pędzel ze śmietaną, a po 20 minutach spłukać twarz zimną wodą i osuszyć ręcznikiem.

Porady dotyczące pielęgnacji skóry kosmetyczka sugerują również środek do mycia skóry stosować kwasy owocowe. Można je znaleźć w żywności, takich jak pomidory, jabłka, winogrona, pomarańcze. Wystarczy przetrzeć sok z warzyw lub owoców twarzy, a wynik nie potrwa długo.

Porady kosmetyczki: wybór kremu.

Głównym zadaniem kremu – odżywczy, nie będą zbędne, jeśli dodatkowo jest dobrze wchłaniany. Złe, jeśli skład będzie występować antyutleniacze (witaminy C i E), wyciąg z zielonej herbaty, czarnej porzeczki, rokitnika zwyczajnego, aloes i olej z pestek winogron. Składniki te chronią skórę przed polisacharydów.

Estrogeny mają efekt liftingu i kwas hialuronowy.

Dziurawiec, rumianek, krwawnik i szałwia pomaga łagodzić leczyć skórę i zmniejszyć stan zapalny.

Przy wyborze kremu należy uważnie przeczytać jego skład, pozwoli Ci osiągnąć niezbędne wyników.