667 Shares 5366 views

Lexus PX 300 – luksusowy SUV Regal

Jeśli spełnione Lexus PX 300 po raz pierwszy, nie może pochodzić od jego unikalny wygląd. Profil lub pełne oczy – prawdziwy Jeep. Nieco na bok i plecy – typowy minivan. Ale dla każdego typu maszyny, formy te wydają się być najbardziej odpowiednie i rozsądne. Nie ma sensu zgadywać co to za sztuczka, żeby oddać hołd firmy Toyota i jego projektantów.

A teraz przyjrzeć się bliżej. Lexus PX 300 – prawdziwy SUV. Ma stały napęd na cztery koła. Twórcy odkryli punkt przecięcia z najlepszych cech wykonawczej klasy samochodów osobowych i SUV-ów. RX 300 to nowy samochód pod każdym względem. Wykończenie wnętrza jest bogata, a bezpieczeństwo i doskonałe właściwości jezdne tworzą nową ideę klasie luksusowych SUV. Raz za kierownicą sovremnnogo pojazdu, można zapomnieć, że jest to napęd na wszystkie koła samochodu.

Lexus Lexus RX 300 doskonale łączy w sobie dynamikę i moc, bezpieczeństwo i komfort. A nawet więcej, jest to pierwszy high-tech samochód z najnowszych urządzeń, które są w pojazdach z napędem na cztery koła nigdy nie spotkałem wcześniej. W związku z tym, jazda na nim będzie przyjemne i wygodne, zarówno na drodze jak i na torze.

Nowy model RX 300 stała się masywniejsza. Ona jest teraz nieco wyższy, szerszy i dłuższy. Wszystkie rzeczy, które są zwykle podejmowane na przejażdżkę, rekreacji, dopasowanie bez problemów. Opracowując model badamy źródła aerodynamicznego i hałasu drogowego, hałasu silnika. Dlatego Lexus PX 300 w swojej klasie – jest najcichszym pojazdu.

Shop – prawdziwie królewski splendor. Dzieła tapicerka w połączeniu z eleganckim drewna naturalnego i pięknie ubrana miękka skóra tworzy pysznych smak. Deska rozdzielcza jest zaprojektowany w stylu hi-tech i salon nie chce odejść.

Na wyposażenie Lexus 300 można poprawić zawiesinę powietrza, co pozwala na regulację wysokości jazdy. Dlatego Lexus ma zdolność do przystosowania się do różnych warunków jazdy, a nawet w nieprzewidzianych sytuacjach.

Pasażerowie Lexus RX 300 jest w stanie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Tutaj wzmocnione ciało, a także odgrywa ważną rolę dla bezpieczeństwa. Ma zdolność pochłaniania energii uderzenia do uderzenia. rama pojazdu ma obszary pochłaniające uderzenia, które zgaszono większość energii uderzeniowej, a tym samym zapobieganie odkształcaniu przedziału pasażerskiego.

O Lexus PX 300 opinii właścicieli powiedzieć, że wygląd jest odpowiedzialny zawartość. RX 300 jest zarówno jeep i Rafika, ale jest to również modne i prestiżowe limuzyny. I raz wewnątrz, zdajesz sobie sprawę, ostatnie oświadczenie. Projektanci, pomimo bogatej wykończenie, trwałe elegancję i surowy styl. Zwraca się uwagę na automatycznym dźwigni transmisyjnej. Z przodu konsoli powodzeniem weszła na półkę, i wydaje się być na swoim miejscu, ale trochę nie tak jak wszyscy. I niewidomych czarna deska rozdzielcza, on, wraz ze silnik budzi się do życia i błyszczy piękny księżyc-białe światło, które nie męczy oczu. Na czarnym tle, wygląda pięknie.

Lexus samochód PX 300, cena jest o 620 000, jest oznaką niezwykłego smaku właściciela. To trochę odchylenie od normy. Na rynku amerykańskim Lexus RX zdobył tytuł najbardziej atrakcyjnej SUV, a także otrzymał nagrodę za największą satysfakcją, dostarczanej do odbiorców. Aw Times napisał, że podniosła poprzeczkę dla luksusowych SUV jest jeszcze wyższy.