565 Shares 1890 views

Liv Tyler: filmografia, życiorys, życie osobiste aktorki

W tym roku, uroczy Liv Tyler, urodzony Rundgren, miał trzydzieści osiem lat. Pomimo tego, amerykańska aktorka nadal pozostaje atrakcyjny i młodzieńczy wygląd. Ona aktywnie w filmach i uczestniczyć w życiu społecznym. Liv Tyler biografia, która jest opisana w tym artykule jest przykładem udanej nowoczesnej kobiety.


rodzice

Aktorka urodziła się w rodzinie artystycznej i był otoczony twórczej atmosferze od dzieciństwa. Liv Tyler, którego filmografia obejmuje prawie trzydzieści filmów – córką piosenkarza Bibi Byuell. Bibi rozpoczęła karierę w wieku siedemnastu lat jako modelka. Współpracowała z tak prestiżowych czasopism takich jak „Cosmopolitan”, „Harper Bazaar”, „Vogue”. Na początkowym etapie kariery Liv śledzi losy matki.

Według dokumentów jej ojciec był muzykiem Todd Rundgren, z którymi Bibi miał romans. Ale w wieku dziewięciu Liv odkryła, że jej prawdziwym ojcem – muzyka Steven Tyler, frontman zespołu „Aerosmith”.

Okazuje się, że to był z nim, matka aktorką była krótka powieść, w której Bibi i zaszła w ciążę. Ona nie powie nikomu o tym połączeniu. Ale gdy wziąłem koncert Aerosmith „Liv”, chcąc wprowadzić korespondencji z córką swojego ojca. Ciekawy Liv zauważył w tłumie jest bardzo podobna do siebie dziewczyny. Była córką Mia Tyler. Potem zaczął zadawać niewygodnych pytań na temat jego matki. Liv później przyznał, że wie od razu, że to była jej siostrą i ojcem na scenie.

W rezultacie, Bibi powiedział całą prawdę. Steve zaczął się ich odwiedzić. Dwanaście Liv oficjalnie zmienił nazwisko na Tyler.

dzieciństwo

Z własnego sam przyznaje, Liv dzieciństwo było nieszczęśliwe. To nie jest związane z rodziną, mimo że było zbyt niezwykłe. Aktorka mówi, że jej rodzice wydawało szalony. Matka usunięty nago dla „Playboya”, ojciec jest leczony z powodu uzależnienia od narkotyków, a ona sama – mała dziewczynka – czuje się jak osoba dorosła.

To dzięki tego rodzaju zachowań rodziców jak stwierdzono Liv, nauczyła się przebaczać, być odpowiedzialny i skromny.

Niezależnie od powyższego, dziewczynka nigdy nie był brak miłości rodzicielskiej. Ale z rówieśnikami problemów wystarczy. Jako dziecko, niemowlę Liv była nieco pulchna, niezgrabny, nosił szelki. W szkole była nazywana „kiełbasa z wątroby”.

Niemal od urodzenia mieszka w Portland Liv z ciotką i dziadków. Bibi być ostrożny, postanowił odroczyć dziecko ze świata show-biznesu. Ale kiedy Liv było trzynaście, krewni podniósł alarm.

Obraźliwe przezwiska w szkole, ale stos kolorowych magazynów z Models-piękne dziewczęta zrobiły swoje. Liv zacząć prawidłowo schudnąć i złego anoreksję. Bibi wziął córkę w Nowym Jorku, ułożone w dobrej szkole. a życie powoli regulować. Liv zaczęła żyć życiem, że marzymy o. Ciche i mierzone, ona czasami rozcieńczony wędrówki z matką na koncercie rockowym.

Liv przyznaje, że z Bibi oni naprawdę byli bliskimi przyjaciółmi i zostały uznane, ale tylko ojciec znalazła bratnią duszę.

Początki kariery

Aktorka Liv Tyler rozpoczęła karierę jako model. W wieku czternastu lat miała swój pierwszy strzał. Ale to nie może być, jeśli nie przyjaciel matka Pauliny. To ona przekonała dziewczynka już odwrócił się od brzydkiego kaczątka w łabędzia pięknej, spróbować swoich sił w modelowaniu.

Sukces przyszedł natychmiast. Liv zaczęły pojawiać się na okładkach. Miała nawet skończyć szkołę jako zewnętrzny studenta nadążyć z pracą. Ale modelowania świat nie był ostatecznym dziewczyna sen. Chciała, aby przejść dalej.

Liv Tyler, filmografia, który rozpoczyna odliczanie do 1994 roku, pierwszy spróbował swoich sił w teledyskach. Do debiutu był klip do piosenki George'a Michaela (1991). W 1994 Stiv Tayler zaproponował jej rolę w swoim filmie. Tam zagrał z Alisiey Silverstoun. „Szalony” teledysk Liv przedstawił niesamowite uznanie i sławę w kręgach filmowych.

Potem otrzymał propozycję od Bruce Berisforda, który przygotowuje się do nakręcenia filmu detektywa. Aktorka pomyślnie przeszły testy i dostać się do pracy.

Liv Tyler filmografia, że zaczęło się od filmu „Cichy chwytu” – wszechstronnym artystą. Znajduje to odzwierciedlenie w jej pracach filmowych. Pod jej mocy, aby spełnić rolę w film niskobudżetowy i niewidocznym ( „Sklep” Imperium „), w dramacie wielkiego reżysera (” Ukryte pragnienia „), w przeboju (” Armageddon „).

chwała

Pierwszym dużym sukcesem dla aktorki była rola w filmie 1996 „Ukryte pragnienia”. Wielki włoski reżyser zobaczył aktorkę w filmie „Aerosmith” i zdał sobie sprawę, że była – to, czego szukał od dawna. Czystego piękna dziewczyna miała świetną obsługę.

Po dwóch latach Liv Tyler, która wzrosła tylko filmografii, rozmowy wszystkich Amerykanów, którzy odwiedzają kina. Zagrała w filmie science fiction „Armageddon” z takimi podmiotami jak Bruce Willis i Ben Affleck. Ta trójka była bardzo udana.

Potem był historyczny dramat, tragikomedia, aw 1999 roku Liv zagrała Tatiana Larina w filmie „Oniegin”. Raz, aktorka przyznała, że nawet nie czytać Roman Pushkina przed kręcenia filmu.

Największą popularność otrzymał za rolę Arwen w trylogii „Władca Pierścieni”. Elf księżniczka podbił serca publiczności i weszła na zawsze w historii kina.

Liv Tyler, filmy, które wychodzą mniej więcej raz w roku, lubi eksperymentować. Zagrała w melodramacie z Benom Afflekom ( "Jersey Girl"), w dramacie z Adamom Sendlerom ( "opuszczonym mieście"), w fantastycznym filmie akcji z Edward Norton ( "The Incredible Hulk").

późniejsze prace

Bardzo produktywny dla aktorki było w 2008 roku. Okazało się, tylko trzy z jej filmu. Potem nastąpiła przerwa w karierze, który zakończył produkcję „Super” obraz w 2010 roku. Ta czarna komedia powiodło się w kasie i był nieudany powrót.

Znacznie bardziej interesujące, aby ten film 2012 „Robot and Frank”, który odbywa się w niedalekiej przyszłości.

Filmy z Liv Tyler, których wykaz został przedstawione powyżej, są bardzo różni się jako gatunek, a także jakościowo. Mimo to, aktorka jest jeszcze w zapotrzebowanie, próbuje swoich sił w rozmaitych projektach.

Ostatnio Liv Tyler bierze udział w ekranizacji serialu „Left Behind”, który również zaangażowany Dzhastin Teru, Amy Brenneman.

życie osobiste

Liv nie jest jak większość jego kolegów, i życia rodzinnego. W 2003 roku wyszła za mąż muzyk Royston Langdon. Ich małżeństwo wydawało się być bardzo silny, zwłaszcza, że w roku 2004 urodził się ich pierworodnego, długo oczekiwana Milo. Jednak w 2008 roku para rozwiodła się.

W 2014 roku, aktorka spotkała się z agentem piłkarskim Dave Gardner. W lutym 2015 roku mieli dziecko, który został nazwany Sailor.

ciekawostki

  1. Liv Tyler, którego filmy wielokrotnie były nominowane do wielu nagród, zdobył jedyną nagrodę „Scream” jako najlepsza aktorka w horrorze w 2008 roku.
  2. Godfather Saylor był David Beckham.
  3. Wysokość Liv Tyler, waga nigdy nie zataił. Jego parametry – 178 cm i 64 kg.