847 Shares 3535 views

Anton Czechow „Ionich”: Podsumowanie prac

Fabuła „Ionich”, którego podsumowanie znajduje się poniżej, został napisany pod koniec 19 wieku. Smutna historia lekarza country następnie podekscytowany umysły całego kraju. Czesi pokazał jak do degradacji i zamieni się w chciwego osoby w krótkim czasie.


Anton Czechow „Ionich”: podsumowanie historii

Fabuła obraca się wokół młodego lekarza o nazwie kraju Dmitrij Startsev. On przychodzi do miasta, gdzie dowiedział się o wspaniałych Turkins rodziny, które odpowiadają występy rodzinne. W wyznaczonym dniu i Ionich (podsumowanie tej samej historii zostanie wyjaśnione poniżej) zbliża się do kolacji. Nie słyszy matka rodziny czyta swoją powieść, i jego córkę, jak nazywano go w rodzinie – Kotek – gra liczbę zespoloną muzyczną. Lekarz uważa, jakby pośpiech, aby to wszystko zakończyć, ale w tym samym czasie łapania się na myśli, że Katarzyna go lubi. Później dowiaduje się, że ona chce wejść Conservatoire. To jest po kolacji, która demonstruje swoje talenty już głowa rodziny: mówi językiem bolypigskom. Wkrótce wieczór kończy.

To zajmuje trochę czasu. Starsi wkrótce otrzyma zaproszenie od rodziny swojej matki, stwierdza, że żadne miasto lekarz nie może wyleczyć jej migreny. Od tego momentu Ionich (Czechowa, której streszczenie jest prezentowany tutaj historia, historia się smutny i smutny) zaczyna się dziać coraz częściej z nimi, starając się dbać o uszczelek (Katarzyny). A teraz Starsi wysyłane do rodziny w celu złożenia oferty.

Tutaj lekarz oczekuje rozczarowanie w postaci odmowy dziewczyny. Zmęczony doświadczenie trzy dni rutynowego życia zastępuje konwencjonalny lekarza.

Po 4 lat starszych zdobywania doświadczenia staje się dobry, widziałem wiele specjalisty. On nie ma przyjaciół, ani rodziny. Ludzie go drażnić.

Po Ionich są zaproszeni z okazji dnia matki Narodzenia Turkins rodzinnych. Nie, nic się nie zmieniło: wciąż ten sam własną powieść, tej samej muzyki na fortepianie. Bohater odnajduje się myśląc, że był zadowolony, że nie żenić uszczelek. Po kolacji, idą w głąb ogrodu, gdzie Ionich skarży życie nudne, i Catherine przyznaje, że nie ma zdolności do gry, to jest takie samo jak jej matka.

Ionich (streszczenie fabuły pomaga poznać bohaterów i fabuły) słyszy wyznanie, że jest najlepszą osobą, z którego ona znała tylko.

Ten dzień jest długi czas pozostanie w pamięci miejscowego lekarza. Twierdzi on, że jeśli ludzie z talentami, które wykraczają chwała powoływać się bezwartościowe, to co stanie się z miastem, z jego populacji ciasnego? To trwa kilka lat i widzimy degradację całkowicie opanowane Ionych: był gruby, dysząc człowieka.

Czechow napisał niesamowitą historię „Ionich”, podsumowanie, które rozważaliśmy powyżej. Krótko mówiąc, wydaje się, eseista może być traktowana jako osoba łączy się z tymi, którzy pogardzali, ponieważ pogarszają, staje everyman. Autor podkreśla, że bohater po udzieleniu Katarzyna zaczyna żyć i nienawidzić ludzi, ale później staje się dokładnie tak samo.