889 Shares 2244 views

Mamy powiesić rolety z rękami

Zakupili Multi teksturowane żaluzje i są w świetnym humorze, przewidywanie, jak będą zmieniać swój pokój i jak pięknie będzie wyglądać w oknie. Ale potem, co pech – oni także muszą jeszcze jakoś priladit do tego samego okna.


Można, oczywiście, zaprosić pana, który przez jakiś pieniędzy, aby spełnić taką odpowiedzialną pracę. A dlaczego nie można zainstalować okiennice z rękami?

Najpierw trzeba ustalić kolejność, w jakiej będzie je powiesić. Nie, to jest oczywiste, że instalując rolety z rękami w oknie trzeba, a nie na drzwiach, ale mogą być ustalone jako sufit, a bezpośrednio nad otworem okiennym. Wszystko zależy od konstrukcji i wielkości rolety. Jeśli twoje rolety plastikowe odpowiadać dokładnie do wymiarów okna, trzeba będzie je zamontować bezpośrednio do otworu. Jeżeli ich rozmiar jest większy, będziemy instalować okiennice z rękami na ścianie lub suficie. Dobrze, jeśli są one mniej niż okno, trzeba nosić je z powrotem do sklepu, w ten sposób, że nie będą spędzać nr.

Po przeczytaniu do tej pory, więc zdecydujesz się zainstalować rolety z ich rąk. Decyzja jest poprawny i przyzwoity-minded i umiejętne stworzeń. Zacznijmy.

Mamy ramię z musztry, nóż i śrubokręt krzyżakowy (jeśli nie pasują do normalnego śrubokręta). Nadal potrzebujesz pomocy ołówka i duchowym poziomie.

Nożem, możemy ujawnić starannie zapakowane z żaluzjami i zobaczyć, co mamy do czynienia. W standardowym opakowaniu powinny zawierać połowy półkę dla niego listew (są to płyta, której w rzeczywistości składają się z żaluzjami, w zależności od wyboru, mogą być wykonane z drewna i plastiku, i tkane), łańcuchy, uchwyty, zatrzaski , kable, wtyki, śruby i instrukcja montażu i zespołu sterującego.

Jeśli czegoś brakuje, to nie jest konieczne, aby od razu winy złych pracowników sklepu. Jest możliwe, że aby zainstalować rolety nie jest wymagane.

Następnie wziąć ołówek i poziomie, a powstający wspornik gzyms kosmicznej. Postaraj się zrobić to tak dokładnie, jak to możliwe, w przeciwnym razie pochylać formularz załączony rolety nie doda do estetyki wnętrza, a mechanizm rotacji listew zawsze będzie trzymać.

W wybranych miejscach otwory i wsporniki przymocowane kurtyny zatrzask. Wsporniki potrzebne w przypadku, gdy zdecydujesz się naprawić rolety na ścianie zamiast sufitu. Zatrzask jest włożona do okapu, a zaczyna się najbardziej twórczą część prac – montaż listew. Muszą być starannie usunięte z okna jednej na raz i natychmiast przymocowane do biegaczy. Jest to sekwencja operacji jest ze względu na fakt, że jeśli odwrócić kolejność listew, to wtedy trzeba poświęcić dużo czasu wybierając pierwotnie pomyślany przez obraz producenta. Jeśli jednak rozważnie wybierać Żaluzje plastikowe bez wzorów lub jesteś fanem awangardowych tendencji w sztuce, wtedy nie należy mylić go.

Po wszystkie listwy spadł na miejsce, oni załączeniu prowadnicę łańcucha, a proces instalacji rolety z ich rąk, można z czystym sumieniem jest zakończona.

Zbierać śmieci ostrożnie, moje ręce i cieszyć się widokiem na własnych żaluzji zainstalowanych w pomieszczeniu.