822 Shares 2718 views

Cranberry koktajl: napoje letnie

Ugasić pragnienie wodą, nie wszyscy zgadzają się. A na święta dla dzieci złożyć umieścić coś smaczne i kuszące. Na wysokości berry sezonu kandydatem na popularności mistrzostw staje koktajl z żurawiną. Najlepiej jak tarta, z ciekawym smaku, konieczne jest, aby spróbować i duszą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


krem koktajl

Pierwsza opcja jest nieco podobny do przygotowania kompotu, ale posiada strukturę wieloskładnikową. Pierwsze jagody są mielone z niewielką ilością cukru; kiedy zaczynają się sok, cukier dodaje się do połowy ilości masy z żurawiny. Patelni z przedmiotu jest umieszczony na ogniu – ale nie gotować! Kiedy cały cukier rozpuszcza się napój filtrowano i miesza się w połowie z dobrą zielonej herbaty. Ten koktajl żurawinowy schłodzone doskonale gasi pragnienie. Tak, i to determinowało organizmowi witamin.

pianka koktajl

Następna oferta bardziej satysfakcjonujące, ale nie mniej smaczne i witamin. Sto gramów jagody są mielone dobrze, można nawet zwykły tłuczek, mikser złamać choć oczywiście szybciej. jednorodną masę wylewa się na pół litra śmietany (zawartość tłuszczu – do uznania) oraz puszystej pokonać aż stabilnej pianki. Dzieci naprawdę podoba!

miód

Następny koktajl z żurawiną w blenderze – dla tych, którzy uważają, cierpkie jagody i cukier w napojach nie jest zbyt mile widziane. żurawina kuchnia mix pomocnik (około stu gramów) i łyżka herbata z grubej miodu. Gdy masa staje się płynny, dodatek mleka w ilości 300 ml i powoduj w mieszarce. Produkty wystarcza na dwie szklanki przyjemny we wszystkich aspektach drinka.

borówki brusznicy milksheyk

Ciepło jest przydatna wspaniały koktajl żurawinowy następującej receptury.

  1. W blenderze umieścić trzy łyżki (można przesuwać) jagody.
  2. Ten wylano także dużej łyżki bzu czarnego syropu stos soku z żurawiny i nieco większą, około 70 ml niskotłuszczowych jogurtów.
  3. Z połowy cytryny w misce wycisnąć sok; powinien on mieć około łyżeczki.
  4. Koktajl żurawiny bita półtorej do dwóch minut; lód na tym etapie jest nieobecny.
  5. Boca hayboll ochłodzeniu wylewa się napój i pozostają jedynie kilka kostek lodu.

Jeżeli mieszanka żurawiną podawany na jakiś pomyślny okazji, kieliszek wina mogą być ozdobione borowinowe jagód i listkami świeżej mięty. Jeśli dzień jest normalne – po prostu pić.

Koktajl z żurawiną i śmietaną

Ten deser jest jak dzieci dużo więcej niż wszystkie poprzednie wersje koktajlu. A smak napoju może być różna: tradycyjnie jest umieścić lody, ale nie mniej interesująca jest wersja z wanilii. Lody czekoladowe da bardzo smaczne, ale niewyraźny kolor żurawinowy koktajl: jeśli dzieci (lub) nie mylić, można bezpiecznie pozwolić mu przejść. Aby ułatwić przygotowanie może być wstępnie wycisnąć sok z jagód. Jako taki, koktajl po prostu kochać wszystkich, nawet kapryśna, którzy nie lubią sok z miazgi. Szklanka soku tak samo mleko lekko oziębiono i 10 g porcja lodów przeniesiono z mieszarki. Cranberry koktajl wlewa się do szklanki, a oni uroczyście wręczył dzieciom.