124 Shares 4269 views

Czeriepowiec hutnicze College: Past and Present

Czeriepowiec hutnicze College – jest jednym z wiodących instytucji edukacyjnych miasta. Ta uczelnia przygotowuje specjalistów, którzy z powodzeniem pracować w „Severstal” przedsiębiorstw.

informacje ogólne

Teraz Czeriepowiec hutnicze College – to jest dobrze znane w dziedzinie budżetowej instytucji edukacyjnej, która zapewnia szkolenia wykwalifikowanych pracowników i urzędników średniego szczebla w przedsiębiorstwach „Severstal” w mieście.

To instytucja, która przeszła stosunkowo niewielki sposób powstawania i rozwoju, podjęła godne miejsce wśród wszystkich innych szkół w mieście i całym regionie Wołogdy.

To dzięki specjalistów, którzy ukończyli tanimi Hutniczego Kolegium Bardeen, nie jest pomyślne funkcjonowanie przedsiębiorstw „Severstal” gospodarstwo.

Historia uczelni

Historia uczelni sięga roku 1952, kiedy nastąpiło otwarcie noc Budowa College. Później przemianowany College najpierw w przemyśle, a następnie przypisany bieżącej jego nazwy – stal.

Całej jego istnienia Czeriepowiec hutnicze College wyprodukował około 15 000 wykwalifikowanych specjalistów.

W tej chwili uczelnia oferuje swoim wybranych wnioskodawców o dopuszczenie do jednej z dziewięciu specjalności.

nowoczesność

Czeriepowiec hutnicze College jest bardzo popularny wśród młodych ludzi. Z wszystkich regionie Wołogdy przyciąga potencjalnych studentów, aby nie tylko wysokiej jakości kształcenia, ale także bilet do przyszłości. Uczelnia podpisała umowę z „Severstal”, zgodnie z którym wszyscy uczniowie, którzy ukończyli praktykę w przedsiębiorstwie, mogą liczyć na znalezienie pracy.

Wszystkie miasta są wysoko cenione specjalistów, którzy ukończyli studia metalurgiczny. Cherepovets absolwenci często są zapraszani do fabryk w dużych miastach, tak aby mogły one działać skutecznie i dzielić się zdobytą wiedzą.

W 2013 r Czeriepowiec hutnicze College udział w konkursie z najlepszych profesjonalnych i wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych wtórnych Rosji i został honorowym laureatem.

specjalności

Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w Cherepovets metalurgiczny College mogą spróbować swoich sił w różnych zawodach.

Obecnie istnieje dziewięć specjalności. Więc, co może zaoferować Cherepovets metalurgiczny College? Specjały są bardzo zróżnicowane, więc każdy może wybrać ich przyszłego zawodu podobnego.

Tak więc, na przykład, jest szczególnie popularny wśród studentów są następujące grupy:

1. "Automechanika".

2. „Przetwarzanie metali pod ciśnieniem”.

3. „Metalurgia nieżelaznych metali”.

4. "Lokomotywa".

Jak widać, większość z tych specjalności jest skierowany do pracy w fabrykach. NoCherepovetsky hutnicze College oferuje również specjalność, w których nawet dziewczęta mogą być nauczane powodzeniem:

1. „Technologia produktów gastronomicznych”.

2. „Systemy komputerowe i kompleksy”.

3. „Ekonomika i rachunkowość”.

Tak więc widzimy, że ten program szkolenia kolegium nie skupia się jedynie na kwestii wykwalifikowanych robotników, ale także sukcesy pracownicy innych firm w robocze.

schronisko

Wszystkie zamiejscowy studentów uczelnia oferuje zakwaterowanie w schronisku. Tylko dwa z nich. Jeden znajduje się na Komsomolskaja, Dom 6, a drugi – na Stalevarov, dom 28, który jest bardzo zbliżony do samej instytucji.

Oba akademiki są wyposażone we wszystko co niezbędne do życia studentów. Studenci mieszkają w komfortowych pokojach, kuchni i oddzielną łazienką z prysznicem na każdym piętrze hostelu, co jest bardzo wygodne.