309 Shares 4066 views

Sygnalizator Humminbird: charakterystyka, opinie, zdjęcie

Od ponad 40 lat znane są światłomierze Humminbirda na rynku światowym. Modele produkowane przez firmę, ze względu na duże możliwości są w zasłużonym popycie. Sonar – produkt tematyczny dla miłośników podróży morskiej i turystyki wodnej. Lokator rybołówstwa zapewnia stabilne połowy dla rybaków. Popularność urządzeń jest również związana z przystępnymi kosztami i łatwością zarządzania.


O nas

Humminbird jest jednym z uznanych liderów w rozwoju urządzeń nawigacyjnych. Firma była pierwszą firmą zajmującą się opracowywaniem przyrządów dla wędkarzy. Obecnie w produkcji znajduje się szeroka oferta sonarów do połowów. Humminbird może korzystać z map nawigacyjnych. W charakterystyce urządzenia możliwe jest prowadzenie trasy za pomocą autopilota. Humminbird specjaliści regularnie reprezentują innowacyjne produkty.

Historia firmy sięga 1971 roku, kiedy to firma Techsonic Industries, Inc. została założona w małym miasteczku Euphols w Alabamie . Zostały tam wytworzone pierwsze echa dźwiękowe Humminbird. Od 2004 r. Wszystkie produkty są produkowane przez Johnson Outdoors. To duże przedsięwzięcie skupiało się na produkcji produktów znanych marek na zajęcia na świeżym powietrzu.

Rodzaje dźwięków echa

Głównym czynnikiem sukcesu wędkarza jest jego wyposażenie techniczne. Wędkowanie z wykorzystaniem lokalizatora ma wiele zalet w stosunku do konwencjonalnych. Kontrola wizualna nie determinuje charakterystyki dolnej i głębokości. Ponadto nie jest możliwe uzyskanie informacji o obecności ryb w stawie. Dzięki tym zadaniom urządzenie rybackie poradzi sobie z tym. Każdy model echosonda posiada własne cechy charakterystyczne. Aby określić kategorię, ważne jest, aby zrozumieć cel i warunki użytkowania.

  • Coast Advisor – koncentruje się na połowach z brzegu. Mają zamocowane na nadgarstku lub pręcie. Miej minimalny zestaw funkcji. Może być przewodowa lub bezprzewodowa.
  • Sygnał morski łodzi – może być jednosekundowy, dwupasmowy i wielopasmowy. Powierzchnia badanego obszaru wodnego i skuteczność zależy od liczby promieni. W przypadku urządzeń tego typu oferowane są różne sposoby montażu.
  • Echosonda do połowu w zimie – zdolna do pracy w niskich temperaturach do -20 stopni.
  • Bezprzewodowe echosondy – wielofunkcyjność urządzenia pozwala na wykorzystanie wszystkich rodzajów połowów.

Instrumenty wykrywania ryb coraz częściej wchodzą do arsenału rybaków na różnych poziomach. Wędkowanie z sonarem pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwania obiecujących miejsc. Sprzęt nawigacyjny firmy ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa na wodzie. Używając echosonda, można poświęcić więcej czasu na wędkowanie.

Specyfikacje techniczne

Wszystkie modele emiterów echa mają system mocowania monitora, funkcję pamięci, rozpoznanie struktury dolnej. Specjalne przetwarzanie wyświetlacza zapobiega uszkodzeniom. Odtwarzanie na ekranie LCD pozostaje czyste w świetle słonecznym. Wbudowane oświetlenie wyświetlacza umożliwia użycie echosonda w ciemności. Urządzenie posiada wodoodporną powłokę zabezpieczającą przed przypadkowym wniknięciem wody do obudowy.

Ponadto do pozytywnych cech wszystkich modeli można dodać dostosowaną opcję zmiany kontrastu, wbudowanego trybu diagnostycznego. Pomyślne osiągnięcie inżynierów-programistów znaku towarowego Humminbird – możliwość wielkościowego obrazu przestrzeni, która znajduje się bezpośrednio pod urządzeniem. Dźwięk echa posiada również program symulatora, który umożliwia wykorzystanie możliwości urządzenia. Doskonałe parametry techniczne wyróżniają się dźwiękiem Humminbird echo. Informacje zwrotne od wielu użytkowników potwierdzają doskonałą charakterystykę urządzeń.

PiranhaMAX

W 2002 roku wprowadzono serię Piranha. Wszystkie modele są chronione przez wodoszczelną obudowę. Seria Humminbird z tej serii posiada emiter zapewniający szeroki kąt widzenia. Oprócz informacji o wielkości i głębokości ryb, urządzenie w pełni prezentuje strukturę powierzchni dna, gdy wykryta jest ryba, sygnalizuje. Zoom umożliwia powiększenie obrazu. Humminbird PiranhaMAX posiada wysokiej jakości wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem.

Recenzje

Nawet doświadczony rybak utrudnia nawigację na rynku proponowanych instrumentów. Głównymi wskaźnikami, które decydują o wyborze – cenę urządzenia, istotność, niezawodność. Wśród pozytywnych właściwości można zauważyć świadomość marki, zapewnienie jakości, wysokie parametry techniczne. Szeroka gama modeli pozwala wybrać i kupić echosondy do połowów. Opinie (Humminbird) pomogą w wyborze.

Nowoczesne technologie zyskały zasłużone uznanie wśród rosyjskich wędkarzy. Urządzenia do wyszukiwania ryb są teraz niemal każdym miłośnikiem połowów. Wielu rybaków z powodzeniem używa dźwięków echa Humminbird wyposażonych w wiele użytecznych funkcji. Opinie właścicieli potwierdzają, że są wielofunkcyjne, ale przyjazne dla użytkownika urządzenia.