317 Shares 7560 views

Kompleks mieszkalny "Neva Star", Petersburg: Opis

W dzielnicy Newski Petersburga istnieje aktywny budowa nowych domów. Wśród nowych budynków – oraz kompleksu mieszkalnego „Neva Star”. Deweloper – firma „IRS” – nosi swoje dziecko do klasy „gospodarki”, w związku z których zbudowane budynki zwycięży głównie małych rozmiarów obudowy.


O dewelopera

„IPS” Firma działa na rynku nieruchomości wystarczająco długo i cieszy się doskonałą reputacją. Wszystkich swoich obiektach deweloper wykonuje na czas, twierdzi, że to z klientami, co do zasady, nie przychodzi. Ponadto, firma w swojej działalności wykorzystuje zintegrowane podejście, w związku z czym wszystkie prace, począwszy od projektu, a skończywszy na dostawie domów w pracy, prowadzi bez udziału osób trzecich. To, co wyjaśnia wysokie tempo budowy i brak wad w miejscach dostawy.

Niestety, z wyjątkiem LCD stała „Neva Star”. Kompleks mieszkaniowy deweloper „IRS” zaczął budować tuż przed kryzysem gospodarczym, a zatem termin dostawy przedmiotów musiał zostać zmieniony. Jednak praca na budowach nie zatrzymał się na chwilę, teraz przenieść je w pełni zgodne z harmonogramem, a potencjalni nabywcy mają nadzieję, że wszystkie domy zostaną ukończone na czas.

O ośrodku

„Neva Star„- kompleks mieszkalny, który będzie zawierać wiele pięć domów o różnych wysokościach. W tym względzie postęp budowy postanowił przeprowadzić etapami. Dziś zleciła dom na 404 mieszkań, trwają prace przy budowie budynków drugiego i trzeciego etapu. Konstrukcję prowadzi się z wykorzystaniem technologii ramki bloku. Równolegle z budynków mieszkalnych budowane i infrastruktura. Budowa wieżowców drugiego etapu planowane jest do końca 2016 roku, a dom z trzeciego etapu przejdzie do eksploatacji w 2019 roku.

Już dziś można kupić prawa do kapitałowego mieszkań sprzedających w nadchodzącym dostawę obudowy. Co jest bardzo korzystne dla potencjalnych klientów, ponieważ na tym etapie sprzedanych mieszkań przy minimalnym koszcie.

Obszary Infrastruktura i Środowisko

„Neva Star„- kompleks mieszkalny, który charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym miejscu. To jest budowany jest praktycznie na granicy dzielnicy, a więc blisko do budynków znajdujących się las i rzeka. Co znajduje się metropolia dla mieszkańców jest bardzo cenne. Ponadto, w regionie, gdzie jest budowa budynków, nie ma produkcji przemysłowej, tak, że z punktu widzenia ekologicznego sytuacji środowiskowej w dzielnicy Newski jest bardzo korzystne.

Nie daleko od stacji metra LCD jest „proletariacki”, który można osiągnąć tylko pięć minut, co jest kolejnym plusem. W pobliżu domków znajduje się przystanek autobusowy, z którego regularnie kursują autobusy i taksówki, tak że mieszkańcy kompleksu może być żadnych problemów, aby dostać się do każdej części miasta. Kierowcy mogą korzystać z tego samego prospektu Obukhov obrony, aby dostać się do centrum miasta, lub udać się na ringu, aby przejść na autostradach w regionie leningradzkim.

Kompleks mieszkalny „Neva Star” znajduje się w obszarze o ustalonej już infrastruktury społecznej i handlowej i rozrywkowej, więc jego brak obiektów najemcy budynków mieszkalnych po prostu nie czuć. W pobliżu domów znajduje się szkoła, i ogrody, a supermarkety i inne. Ponadto, opierając się na pierwszym piętrze udogodnienia jak komercyjne będą znajdować się, więc uzyskać wszystkie niezbędne usługi po zakończeniu budowy może być dosłownie bez wychodzenia z domu.

mieszkanie

Jako kompleks mieszkalny „Neva Star” odnosi się do segmentu klasy ekonomicznej, prezentuje głównie typu studio i apartamenty z jedną sypialnią. Istnieją dwa i trzy, ale są one znacznie mniejsze. Obszar mieszkalny wynosi od 30 do 70 „kwadratów”. Mieszkania jeśli planują przemyślane bardzo ostrożnie, projektanci rozważyć każdy centymetr cennej przestrzeni. Studia i wiele odnushki wyposażone łazienki z toaletami, w dzielnicy mieszkalnej większą powierzchnię, są oddzielne. Każdy apartament posiada balkon, na korytarzu przewidzianego niszę do szatni. Kuchnia jest przestronne, wyposażone w piecach elektrycznych. Niezależnie od formatu, każdy rodzaj mieszkania ma pięć rodzajów planowania, więc wybrać odpowiedni obiekt do smaku każdy może.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w drobnym wykończeniem, jest możliwe natychmiast po rozliczeniu z okazji mieszkaniu.

ceny

Kompleks mieszkalny „Neva Star„oferuje potencjalnym nabywcom na zakup domu w dość rozsądnej cenie. Koszt jednego metra kwadratowego wynosi około 77.000 rubli. Studio będzie kosztować około 2,5 mln rubli, odnushka. – 3 mln, kopiejki kawałek – na 4,5 mln, a za trzy ruble będzie musiał zapłacić około 6 milionów rubli.

Co zrobić, właściciele apartamentów w kompleksie mieszkaniowym „Neva Star '

Kompleks mieszkalny dostaje dobre recenzje. Wiele z nich ludzi takich jak, konkretnych roszczeń w związku z tym, nikt nie robi. Jakość konstrukcji i wykończenia jest bardzo dobra, oprócz tego, że niektóre z nich nie są w pełni zadowoleni z projektowania tapetę w ich mieszkaniach, ale jest to sprawa czysto osobista. Nie całkiem jak ludzie, oraz fakt, że kompleks mieszkalny „Neva Star” znajduje się daleko od ośrodków zdrowia, ale ponieważ istnieje stacja metra, tak, że roszczenia są zdecydowanie zbyt wysokie. Ludzi takich jak połączenia transportowe, są zadowoleni z faktu, że obok domów wiele sklepów, kawiarni i restauracji. To ma sens i istnieją trzy szkoły w pobliżu, że najemcy są uznawane również duży plus.

Koszt obudowy jako specjalnego nie wnosi sprzeciwu. Oczywiście, byłoby pożądane i tańsze, ale w porównaniu z innymi ofertami, można zobaczyć, że kompleks mieszkalny „Neva Star” – jeden z najlepszych dostępnych opcji do dzisiaj w segmencie w klasie ekonomicznej.