86 Shares 8243 views

Zmiana koloru oczu w Photoshopie

Program Photoshop ma ogromną funkcjonalność, która pozwala na niemal wszelkie zmiany w wyglądzie mężczyzny. Najbardziej popularny jest zmiana koloru oczu. Oddzielna funkcja do tej operacji w Photoshopie nie istnieje. Ale przy użyciu standardowych narzędzi i mały trick, można osiągnąć podobny efekt. W artykule zostaną przedstawione na prostą instrukcją, która pozwoli dokonać zmiany koloru oczu.


akcesoria

Jako obrazek, z którymi będziemy pracować, zaleca się wybrać wysokiej jakości obraz o wysokiej rozdzielczości. Jeśli nie podoba prywatnego obraz na strony, można spojrzeć na zdjęciu w internecie. Teraz najważniejsze, aby zrozumieć zasadę, że wytwarzany zmianę koloru oczu. Stosując tę metodę można Ci szybko i łatwo zastosować go do dowolnego zdjęcia. Wszystkie działania będą wykonywane w programie Photoshop.

przedmowa

Twoja uwaga reprezentuję najprostsze (moim zdaniem) instrukcje, aby zmienić kolor oczu. Funkcjonalność programu Photoshop jest tak zróżnicowane, że można wykonać tę operację przy użyciu różnych metod. Więc nie zdziw się, jeśli znajdziesz innych źródeł innych sposobów. Zmiana koloru oczu w Photoshopie, instrukcje te nie wymagają pogłębionej wiedzy z tego oprogramowania. Wręcz przeciwnie, to skupia się tylko na początkujących w edycji komputerowej. Tak więc, aby przestępujecie same instrukcje.

instrukcja

Pierwszym krokiem jest, aby dodać obraz w programie Photoshop. Aby to zrobić, należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl + O «» i wybrać żądany obraz. Następnie należy natychmiast utworzyć nową warstwę, można użyć klawiszy skrótu «Shift + Ctrl + N», a następnie kliknij „OK”. Wybierz narzędzie Pędzel (B), niższe ustawienie w „sztywności” na zero. Wielkość powinna być dobrana w zależności od sytuacji, w zależności od rozdzielczości obrazu. Teraz szczotkować delikatnie zamalować okolice oczu. Powtarzam, że wszystkie działania są wykonywane na nowej warstwie (pusty). Nie wykraczają poza granice oka. Kolor można wybrać według własnego uznania. Po zakończeniu szczotkowania, należy zmienić warstwę opcja nakładki. Wybierz opcję „overlay” lub „miękkie światło”. Te dwa rodzaje nakładek warstwie najlepiej nadaje się do tej pracy. Aby zwiększyć realizm zmienia niższy parametr „Krycie” do około 45%. W tym wszystkie niezbędne kroki zostały zakończone.

dodatek

W programie „Photoshop” zmiana koloru oczu mogą być wykonane w inny sposób. Z biegiem czasu, jeśli nadal foto-treningu, będziesz w stanie znaleźć nowe metody dla tej operacji. Na przykład, można zmienić kolor oczu za pomocą „Odcień” lub zastosować metodę umieszczania zdjęć.

wniosek

Być może pierwsza próba będzie miała guzek. Ale nie rozpaczaj i ewentualnie więcej praktyki i doświadczenia z różnymi parametrami. Zmienić kolor oczu – jest to proste zadanie, które jest łatwo zaimplementowana w programie Photoshop. Jeżeli w tym artykule, Twoim zdaniem, ze względu na brak informacji, spróbuj zobaczyć różne podręczniki i filmy szkoleniowe.