812 Shares 958 views

Jak zawiązać pico haka. Opcje

To szczegół, jak pico, podczas tworzenia ubrań hak jest często stosowany w produktach krawędziowych wykończeniowych, a także jest wykorzystywany do wykonywania różnych fantazyjne wzory i koronki. Istnieje wiele różnych sposobów na drutach ten element. Między sobą, różnią się pod względem wielkości i kształtu, oraz oczywiście od sposobu wykonania.

Najczęstszym z nich jest klasyczny sposób wykonywania hak Pico. Tutaj nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, jest to dość proste, aby poradzić sobie nawet początkujący szwaczka.

Klasyczna metoda przeprowadzania pico

Tak często pico hak dopasowanie w połączeniu ze stanowisk, bez sc. Na przykład, przeprowadzić krawędź mety dzianiny spódnicy i związane kolumnami bez SC. Ale niektóre kolumny, bez sc wyglądać dość nudny. Dlatego też, aby trochę odmiany, dzianiny ten element dekoracyjny. Odbywa się to na przykład raz na pięć kolumn bez sc. Łączenie piątą kolumnę pięć pętle łańcuchowe provyazyvaem i połączyć je z pierścieniem za pomocą łączenia kolumnową mocującego w tej samej pętli, która zaczyna się na drutach szwów. Okazuje jak błędne koło, w postaci kropelek. Następnie można kontynuować drutach kolejne pięć kolumn, bez sc. Alternation kontynuować do końca undergirding całą krawędź produktu.

Wielkość pico mogą być niezależnie wybrane. Jeśli potrzebujesz większą wersję, a następnie wybrać większą liczbę pętli lotniczych, jeśli mniejsza, wówczas liczba pętli łańcucha będzie mniejsza.

Metody dziania takiego klasycznego wariant różni się tylko w punkcie zamocowania słupa łączącego. Może to być pętlę poprzedniego rzędu, z którego zaczęła ściegów dziewiarskich lub początkowy łańcuch pętli.

Pico Shamrock

Jest jeszcze inny oryginalna postać haka pico. Wygląda to bardzo piękne. Fit następująco. Schemat dziania jest podobna do tej stosowanej w pierwszej wersji, ale różnice nie istnieją. Provyazyvaem pierwsza część elementów opisanych powyżej. Potem znowu robimy łańcuch pętle i połączyć go z ringu. Przydzielać niezbędną 3 pierścień i masz tzw Shamrock. Kontynuujemy nasze dzianiny kolumny bez sc.

Przy użyciu tej metody jest możliwe do dekoracji i tkaniny ażurowej, a krawędź dzianiny bluzki. W obu przypadkach, wystrój wygląda właściwe i oryginalne.

Pico „moneta”

Wariant ten różni się od poprzedniego w objętości i nadaje się do wiązania ciepłych produktów na kształt igieł i bębenkiem. Ułatwiają wystarczy. Przyjrzyjmy się, jak dopasować hak pico ta metoda. Sposób wykonywania czynności: pętli powietrza provyazyvaem trzy, a następnie – z łańcucha wielopętlowego kolumna SC. Potem znowu chcesz skojarzyć z sc kolumny, a następnie w pierwszej pętli. Następnie ponownie trzy pętle dzianiny i sieci przenoszenia gotowego elementu mocującego w kolumnie przyłączeniowe pętlę poprzedniego rzędu, od którego zaczęła dziania łańcuch. Zatem powinieneś dostać coś w rodzaju małego okręgu, który przypomina monetę. Stąd nazwa tego elementu.

Płaska i trójkątna wersja haka pico

Jeśli potrzebujesz, aby uzyskać przewagę produktu, który przypomina falistą linię, jest odpowiedni dla Ciebie wersji płaskiej Pico. Pasuje to jest dość proste, ale nie ma już używany dla kolumn są bez sc naprzemiennie. Wystarczy wybrać pięć pętli łańcucha, i do kolumny o SC w obiegu powietrza wyjściowego. Następnie przymocować gotowy pico przez kolumnę łączącej, tracąc trzy kolumny w poprzednim rzędzie, i powtórzyć ten raport wielokrotnie.

Jeśli chcesz uzyskać produktowi krawędzi z ostrymi narożnikami, trzeba nauczyć się knit pico w trójkącie. Aby to zrobić, musimy zebrać pięć pętli i łańcuchy, nieodebranych finału, były wiążące dla każdego z nich w kolejności: – w czwartej kolumnie, bez sc, w następującej kolejności – polustolbik, a następnie – kolumnę z SC w wyjściowym – pasek, wykonany z dwóch sc. Będziesz mieć mały trójkąt. Przymocować go do krawędzi produktu z użyciem kolumny mocujący, tracąc trzy pętle w poprzednim rzędzie.

Teraz, gdy wiesz, jak robić na drutach hak pico, można wypróbować różne warianty podczas tworzenia ubiorów z dzianiny.