796 Shares 8872 views

Arthur Mikaelian – ulubiona postać z „Uni”

„Univer” – serial, który ma dziś najwyższe oceny na kanale TNT i ogólnie w rosyjskiej telewizji – w dalszym ciągu zbierać miliony widzów w telewizji. Młodzi geje i studentów, absolwentów i obecnych studentów i profesorów wpaść w różnych sytuacjach wrażliwych, okazało się być z nimi i żyć pełnią życia poprzez angażowanie fanów serii w grube rzeczy.


Główny Lovelace na uniwersytecie

Seria wraca do ściany starego budynku, w którym głównymi bohaterami byli pierwszaków. Jednym z pamiętnych postaci, która natychmiast przyciąga uwagę, stał się uroczy ormiański Michael pseudonimu. Arthur Mikaelian – obecna nazwa studenta, ale kilku znajomych nazywa to tak to było robione w jego rodzinie. Młodzi ludzie szybko ochrzczony przyjaciela głośne pseudonim, pochodzące od imienia studenta. Takie imechko chciałby Arthur, ponieważ pozwala dobrze pamiętał wiele pięknych studentek, ogromną liczbę obecnych na uniwersytecie. Arthur Mikaelyan nie uronić ani jednego spódnica ściany uni i schroniska, niezliczone historie przemian z nieprzyzwoite prędkości. Urok, poczucie humoru, dowcipu i wybitny wygląd – to wszystko Arthur Mikaelian. Oprzeć się urokowi Ormianin młodych dziewcząt było bardzo trudne, gdy zaczął tracić płynów i wlać komplementy.

Michael i Alia

W pierwszym sezonie ormiańskiego macho wciąż ohomutat cute studentów Alla Grishko. Arthur Mikaelian nie mógł oprzeć się smukłą i blond kapryśna i oddał swoje serce do niej. studenci rzymskich trwał wystarczająco długo, nie raz kochankowie pokłócili, rozstał się ponownie pogodzić. Ich związek był zmuszony martwić o ulubionych bohaterów wielu fanów serii „UniVer”. Arthur Mikaelian nieoczekiwanie wykazały, że jest on w stanie drgające prawdziwe uczucia, których nie oczekuje się go do widzów. Roman Michael i Alla zakończyła się z końcem pierwszego sezonu, Alia wyszedł z gry, a Michael przeniósł się płynnie w nowym serialu kontynuowane jako jeden z najbardziej popularnych bohaterów.

"Univer. Nowy hostel"

kontynuować strzelanie seria Sitka przyniósł ogromny sukces. W „New Hostel”, nowe postacie, które zmuszony trzymać się na ekranach jeszcze rosyjska publiczność. I, oczywiście, najbardziej wyraziste postacie zostały przeniesione do nowego schroniska, a wraz z nimi i głównego macho uni – Artur Mikaelyan. Biografia uczeń uzupełniane nie tylko z nowymi powieściami w schronisku, ale również promocji drabinie kariery. Od studenta Michael stał się student, młody nauczyciel historii. Jak cudownie Michael zdawania egzaminów do Graduate School i wystąpić o uznanie w zawodzie, scenarzyści wymyślili jest bardzo intrygujące. Koleje życia ormiański oglądał cały kraj. Mający miejsce studentów i absolwentów w końcu potwierdził w swoim powołaniu, Michael był w stanie powrócić do swojej ulubionej rozrywce – zaloty dziewczynki.

poważny związek

W serii kolejnych panien, które Michael nie wahał się przynieść w schronisku, niepoprawnym kobieciarzem serce drżało, kiedy poznał swoją pierwszą miłość – Xenia. Tylko na uniwersytecie dziewczynie potrzebne do rozwiązania według nazwy, ponieważ Xenia Andrejewna – nowy nauczyciel i utrzymuje ścisłą dystans. Ale prawdziwe uczucia, które powstały między młodymi ludźmi, nie dają iskrę zanikać, wsunąć między nimi, a związany wicher romans. Związek Michaela i Xenia utrzymywane w napięciu cały kraj, szczególnie gdy dziewczyna opuszcza kraj do Ameryki do pracy i wyrzuca Michaela stamtąd. serce Artura jest uszkodzony, jest to długi czas próbując odzyskać od ciosu, ale witalność, łagodny i wesoły charakter odcisnąć swoje piętno i Michael powraca do dawnego życia wolnego.

W następstwie poważnego związku, uderza Michaela, jest nie mniej pikantny akcent z córką rektora Barbara. Młody nauczyciel dojrzewa w czasie i bez utraty łatwości charakter, stając się bardziej odpowiedzialny i ostrożny, ale to nie przeszkadza mu jeszcze wpaść absurdalnych i zabawnych sytuacji. PLANOWANE pokrewieństwo z samego rektora staje się odrębną pozycję w serii, co sprawia, że widzowie śmieją się serdecznie ciągu następnej serii i wczuć się w swojego ulubionego bohatera.