323 Shares 3052 views

Rehydron. Instrukcje dla dzieci.

Wymioty i biegunka często występuje, gdy żywność lub chemicznego zatrucia, natomiast towarzyszy ciężkim zatruciu niebezpiecznej dla życia ludzkiego, szczególnie dla dzieci. W takich przypadkach wymagających pilnej opieki medycznej w szpitalu. Jeśli nie można skontaktować się z lekarzem, można używać starych, ale skuteczne środki – rehydron. Instrukcje dla dzieci są bardzo szczegółowy opis jego stosowania i dawkowania.


Regidron oznacza saszetkę białego proszku, który rozpuszcza się szybko w wodzie, nie posiada zapachu i słodki słony smak. Skład tego środka zawiera chlorek sodu, chlorek potasu, cytrynian sodu i dekstraza. Glukoza sprzyja lepszej absorpcji soli z cytrynianem, prowadzi do normalnego równowagi kwasowo-zasadowej krwi.

świadectwo

Rozwiązanie Rehydron jest stosowany w silnym odwodnieniu, którego przyczyny są wymioty lub biegunka. Jeśli dziecko wykazuje oznaki odwodnienia, pilna potrzeba, aby zacząć korzystać rehydron. Instrukcje dla dzieci jest inna ilość roztworu, który musi być rozcieńczony i rozpuszczono w środku.
Również z niego skorzystać, i jako środek zapobiegawczy dla dużych obciążeń fizycznych i termicznych, które towarzyszą silne pocenie się i może powodować zakłócenia równowagi wodno-elektrolitowej.

Jak ubiegać rehydron? Instrukcja dla dzieci i dorosłych

Jedno opakowanie rozpuszcza się w jednym litrze przegotowanej i schłodzonej wody. Dobrze wymieszać, aż do całkowitego rozpuszczenia kryształów. Przechowywania gotowego roztworu powinna wynosić od 2 do 8 stopni. Nie stosować po upływie kilku dni. Rozwiązanie to nie powinno być mieszane z innymi składnikami, w celu uniknięcia naruszenia nastąpiło leku

Przed zastosowaniem roztwór należy zważyć dziecko widzi możliwości utraty wagi i stopnia odwodnienia. Posiłki podczas terapią nawadniającą nie powinien zostać przerwany, to jest tylko zalecane, aby uniknąć zbyt tłustych potraw i żywności z prostych węglowodanów.

Aby zapobiec odwodnieniu, konieczne jest, aby rozpocząć leczenie rehydron jak najwcześniej, począwszy od pierwszych oznakach biegunki.

Rehydron dla dzieci z wymiotami i nudnościami, to najlepiej, aby dać częste małe posiłki i schłodzone. Można używać sondy nazogastalnym, ale tylko pod nadzorem lekarza.

6-10 godzin rehydron należy przyjmować w dużych ilościach, co jest dwukrotnie utrata wagi z powodu biegunki. Na przykład, jeśli pacjent traci na wadze 400 gramów, przy czym ilość roztworu powinna wynosić co najmniej 800 gramów. W leczeniu nie wymaga stosowania innych płynów.
Jeżeli biegunka nie ustąpi, wskazane jest wprowadzenie dodatkowego dodawania cieczy rehydron.

dzieci poniżej jednego roku Rehydron wyznaczyć jedną łyżeczkę co 10 minut do 4-6 godzin. Jeśli nie ciężka ilość biegunka roztworu wynosi 40-50 ml / kg dziennie, a bardziej poważne, gdy całkowita kwota wzrosła do 100 ml / kg dziennie, a odbiór jest zakończony rozwiązania po całkowitym zatrzymaniu biegunki i przywrócić gospodarkę wodno-elektrolitową.

Przeciwwskazania

Nie stosowanie się pacjentów z chorobami nerek, cukrzyca, niedrożność jelit, składniki leku jest nadwrażliwość.
W okresie ciąży i karmienia piersią jest możliwe użycie rehydron narkotyków. Instrukcje dla dzieci opowiada niezbędne i bezpieczne dawki.

skutki uboczne

Senność, wyczerpanie, temperaturę zwiększa się do 39 stopni, odchody z krwi, biegunka trwa dłużej niż pięć dni, lub nagle zatrzymuje towarzyszy ostrego bólu. Podczas odbierania rehydron, dziecko zaczyna powyższych objawów, należy natychmiast wezwać lekarza pediatry w celu ustalenia rozpoznania choroby.