444 Shares 5971 views

Self-made adaptacja na studia. narzędzia domowe

Aby utrzymać dom komfortowe i wygodne, wymaga specjalistycznego sprzętu. To znacznie ułatwia prace domowe, ale jego utrzymanie wymaga pewnych umiejętności i wiedzy. Nie każdy zna wszystkich możliwości nowoczesnych narzędzi i wykorzystywać je nie w całości. Jeśli są one trochę zmian, można uzyskać wygodny dom robione urządzeń do warsztatu.

Jeśli stopniowo nabyć modele popularnych marek, będą one trwałe i niezawodne asystenci. Ponadto urządzenie to konieczne do pozycjonowania i mocowania przedmiotów obrabianych w trakcie ich przetwarzania. Przy domku znajduje się Workbench.

Z nagromadzenie sprzętu DIY powinny być klasyfikowane do grup:

  • metaloplastyka i ciesielskie narzędzia;
  • instrumenty;
  • Sprzęt elektryczny.

Wszystkie urządzenia pozwalają umieścić dłonie: półki, szuflady i szafki. utrzymanie urządzenia w czystości i porządku pozwala stworzyć komfortowe warunki do pracy i zapewnić długoterminowe narzędzia do konserwacji.

Domowe narzędzia do obróbki drewna

do obróbki drewna jest najczęściej w gospodarstwie domowym. Domowej roboty użyteczne narzędzia dla warsztatów obejmuje głównie stole warsztatowym. Powinno być wygodne wysokość. Jego pokrywa znajduje się na poziomie wygiętych palm. Jeśli chcesz, aby podnieść go z dna wprowadzisz, bary ustawić żądaną grubość.

Dokonywanie nowoczesne ławki

Klasyczny stół warsztatowy składa się z pokrywą z przodu iz tyłu imadle. Taka konstrukcja jest bardziej odpowiedni dla pracy ręcznej. To jest słabo przystosowany do zasilania operacyjnego z faktu, że trudno jest zabezpieczyć przedmiot. Można kupić nowoczesny kompaktowy ławka MASTER cut 1000 $ 12.000. Rub., który jest składany. Możliwe jest zainstalowanie narzędzia ręczne: Piła tarczowa, wyrzynarki i router. Ale wtedy będzie musiał przerobić. Dobre wyniki ma warsztatu Festool MFT 3. Jednakże cenę 30 tys. Rubli sprawia, że zastanawiam. Mistrz jest zupełnie w stanie dokonać domowej roboty adaptacje do studia domowego, nie gorzej niż praca.

Aby ławki trzeba wygładzić sklejki bez gałązek. Grubość powinna wynosić co najmniej 20 mm. Ustawienie go poniżej układanka można wyciąć deski i małych barów wzdłuż, w poprzek, pod kątem, jak również skomplikowanych zakrzywionych profili. Narzędzie wykonuje dodatkowe funkcje, okrągłych i zespół piły.

Pierwszy blat. Jest przepiłowany rowek w kształcie łuku do prowadnicy instalacji do półfabrykatu, który może być zamontowany w dowolnym kątem. Pod układanka również odbywa się w szczelinę prowadzącą. Jej szerokość jest dobrane do wielkości jedynego narzędzia.

Sklejka powinna wyciąć zderzaki i skleić je do blatu stołu, aby nadać mu sztywność. Nogi ławki wykonane są z baru. Jest to możliwe, w celu wytworzenia metalowej ramie, a następnie przymocować je do stołu za pomocą śrub. Następnie projekt będzie lekka i wytrzymała. Prowadnice montowane są na spodzie blatu w orzechach meblowych.

Jigsaw ławki montowane pod pokrywą – „do góry nogami”. Top jest widoczny tylko pilnik. Dla wygody, układanka ustawić dodatkowy przełącznik. Przewodnik powinien być również łatwo usunąć, dzięki czemu można łatwo zastąpić narzędzia pilnik do paznokci. Łatwy dostęp do spodu blatu mogą być składane, na zawiasach.

Workbench zajmuje niewiele miejsca i może być zainstalowany nawet w domu. Aby to zrobić, to jest składana, dzięki czemu można łatwo zdemontować i usunąć w szafce lub szafie.

Jak zrobić ławki do ogrodu

Do pracy w domu lub domku w kraju potrzebują potężnego warsztatu. Blacie pukanie razem grubych krawędziach deski długości 2 m. Wskazane jest, jeśli dodatkowo przymocowana za pomocą śrub. Dno z powłoką obwód blacie baru. nogi stołu ze przekroju kwadratowym 120×120 mm. Mogą być one zakopane w ziemi lub przymocowane do podstawy ze zbrojonego betonu. Cała konstrukcja jest traktowany antyseptyczne i pokryte lakierem.

Kiedy ława jest zamontowany na nim zamontowane są urządzenia z rąk: prowadnice wygasza urządzenia i elektronarzędzia mocowania.

Jak zrobić własnymi rękami Bender

Gospodarstwo czas musi mieć urządzenie do gięcia rur i profili metalowych. Najprostsze domowych narzędzi do gięcia rur w zakresie 20 mm – płyty stalowej kołków zgrzewanych. Wstawienie między nimi przedmiotu obrabianego, może być zgięty w żądane krzywizny. W takich prostych urządzeń rurka jest zgniatana w miejscu zagięcia. Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby dobrze wypełniać rurę z piasku. Będzie ona również pomóc jej ogrzewane z palnikiem, który jest w każdym kreatorze.

Aby poprawić jakość szpilki do zginania, jest stosowany zamiast walca profilowego 2 i ogranicznikiem. Możliwe jest również, aby produkować specjalny profil kątownika i płytą i zabezpieczyć go na stole warsztatowym o solidne podstawy. W strukturze obrazu jest zamocowany bezpośrednio do desek. Można zrobić to przenośne, montowane na stalowej blachy i zabezpieczanie dna blaty. Następnie giętarki, którzy rzadko korzystają, nie będą zakłócać prace stolarskie. Przenośne urządzenie, podobnie jak inne urządzenia warsztatowe improwizowanych, mogą być stosowane w garażu. Nie jest to wygodne, aby naprawić, a może okazać się konieczne nie tylko dla rur.

Homemade tarczowa

Marka ma świetne ceny i prywatni użytkownicy doskonale nadaje domowe narzędzie do studia domowego. To może być piła tarczowa, dokonane na podstawie ręcznych, tańszych modeli.

Workbench dla przenośników musi być zrównoważony. W tabeli przyłączone ramę z otworem do płyty. Materiał najlepiej nadaje się arkusz metalu lub litego drewna może wytrzymać duże obciążenia. Ma niewielką grubość, co sprawia, że można wykorzystać większą część dysku, a ten produkt o odpowiedniej grubości. Ponadto, przymocowany do ramy samego narzędzi i akcesoriów do obrabiarek. Prowadnica jest przesuwane na stalowym lub aluminiowym sanki lub zabezpieczone klamrami.

Handsaw ustawić poniżej blatu do bazy. Można również użyć szlifierki lub wiercić, ale nie są one skuteczne i nie pozwalają na wykorzystanie całej powierzchni roboczej tarczy. Uchwyt może być cokolwiek, tak długo, jak to było wiarygodne.

Podczas pracy z piłą tarczową powinni być świadomi, że szybki i konieczne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Homemade bowsaw

Domowe narzędzia do drewna może być bardzo proste, ale skuteczne. Należą do nich whipsaw. Bisior pozwala szybko ciąć wielki dziennik. Jest łatwo wymienić na nowy, gdy piła jest tępa. Luchkovye zobaczył mogą być wykonane niezależnie od trwałego drewna 3 brusochkov. Dwa uchwyty z nacięciami na końcach są połączone na środku belki poprzecznej z „Spike – gniazdo” stawu. Ostrze szczelina jest wkładana i mocowana za pomocą dwóch gwoździ. Z drugiej strony, to jest ciągnięty przez pętlę liny, nanoszone na ramionach i skręconych kluczy.

Jak naostrzyć nóż

Ręcznie ostrzenia noży do wydajności, ponieważ okazuje silnej krawędzi tnącej. Aby ułatwić powszechne urządzenia domowe. To jest post z klipsem do paska, podstawy do blokowania nóż i regulację kąta stojaku. Postępowo-zwrotny ruch pręta w pręt zamocowany do niego się ostrzenie ostrza. Zaciśnięcia ścierną powierzchnię ostrza tylko podczas jazdy od pięty do czubka. Nieznacznie zmieniając podstawę konstrukcyjną do ostrzenia noży, można również edytować ostrze narzędzia stolarskie.

Domowe urządzenia do garażu

Garaż to nie tylko miejsce, gdzie się ukryć samochód, ale także warsztat, w którym można przechowywać narzędzia i przeprowadzania napraw.

Półki i regały

Porządek w garażu dostarczenie urządzeń własnymi rękami. Do tej półki jest wykonany, który jest zwykle umieszczony na górze. Potem nie będzie kolidować z ruchem wewnątrz. Dół ustawić ławeczka do pracy, która jest również przechowywany narzędzi. Najdogodniej umieszczony wokół tylnej ścianie garażu. Następnie kanały boczne są za darmo.

Przedstawiamy dziura ułożyć cegły lub oddać betonu, a następnie przykrywa się pokrywką, tak aby nie przeszkadzać w przejściu.

Dokonywanie striptizerkę

Normalna praca z samochodu wykonana przy użyciu standardowych narzędzi. Rzemieślników wykonane specjalnego sprzętu. Dla łożysk zaostrzenie często wymagają striptizerkę. Najwygodniejszym to projekt trzech zaworów. Urządzenia standardowe mogą być wystarczające. Jeśli zrobić ściągacz własnymi rękami, to będzie trwało przez wiele lat.

Mniejsze urządzenia są wykonane z blachy stalowej o grubości 10 mm. Jest rysunek wzorów i płomień odcięcia cięte nóg. były one traktowane w maszynie ściernym dostosowanie wymiarów. Rdzeń jest obrabiany na tokarce z okrąglaków, przyspawane uchwyty nóg, gwintowane dla grzechotką i wywiercić otwory niezbędne. Wypustki są utrzymywane skręcane o średnicy 8-10 mm.

Praca na produkcji striptizerka wymaga umiejętności pracy z wieloma narzędziami. Może trzeba asystentów. Rozwiązanie wygodne jest wytwarzanie zdejmowane nogi odpowiednie konfiguracje, które można zmienić na produkt zakupiony w sklepie.

wniosek

Domowe urządzenia do warsztatu może rozwiązać wiele problemów w gospodarstwie domowym oraz w niepełnym wymiarze czasu pracy, przy minimalnym wysiłku i kosztach.