601 Shares 7343 views

Lek „Nogtimitsin 911”: wskazówki, opinie

Od grzybicze paznokci twarze ogromną liczbę ludzi. Zazwyczaj te choroby są spowodowane przez aktywny rozmnażania grzyba-skórnym. Obecnie istnieją trzy rodzaje grzybicy paznokci:


 • Przerostowa. Grzyb ten zmienia kolor płytki paznokcia, który następnie traci swój blask, deformacji i zgęstnieje.
 • Normotroficheskie. W efekcie zmienia się kolor zakażenia paznokci, jak i plam i pojawiają się pasy, ale grubość płyty i połysk pozostają normalne.
 • Oniholitichesky. Ten rodzaj grzybicy paznokci dotyka tylko część paznokcia. W przyszłości, to zanika i odrzucone.

lek „Nogtimitsin 911” bardzo wielu pacjentów stosuje się w leczeniu wymienionych i inne rodzaje chorób grzybowych. Instrukcja obsługi, ceny i cechy tego narzędzia są opisane poniżej.

Skład i kształtu

Co to jest lek „Nogtimitsin 911”? Instrukcje, opinie powiedzieć, że jest to bardzo skuteczny krem przeciwgrzybiczy polskim. zawiera on następujące składniki: mocznik, emulsji wosk, woda, olej kukurydziany, PEG-40, monostearynian glicerylu, uwodorniony olej rycynowy, kwas stearynowy, glikol propylenowy, wosk pszczeli, kwas salicylowy, oleje kayaputa, mięta, lawenda, glikol decylen i metyloizotiazolinon ,

Funkcje fundusze

Jakie funkcje ma śmietankę „Nogtimitsin 911”? Instrukcje, opinie donoszą, że jest to wyjątkowe i innowacyjne narzędzie przeznaczone do czynienia z grzyba paznokci.

Płytki grzybicze paznokci szybko rozprzestrzenia się infekcji. Jeśli choroba jest nieleczona, może zepsuć nie tylko inni, dotychczas zdrowych paznokci – może być zainfekowany i członkowie rodziny pacjenta.

Objawy tej choroby na stopach mogą być widoczne gołym okiem. Płytki są dotknięte przez grzyby, wygląd słabe. Z reguły, mają brudny szare lub żółtawą barwę, a także środki zagęszczające, czas i nierówną krawędź. Zazwyczaj takie paznokci staje się kruche i łamliwe. Można go kruszyć lub pęknięcie wzdłuż całej długości.

Wskazania do stosowania kremu

Dlaczego przepisać lek „Nogtimitsin 911”? Opinie lekarzy, że lek ten jest szeroko stosowany w celu zmiękczenia i późniejszego usunięcia (bezbolesny) gwoździa, który został uderzony przez grzyb. Przypisywanie narzędzie to powinno być tylko specjalista.

Lek "Nogtimitsin 911": zestawienie

Opinie Eksperci mówią, że przed nałożeniem kremu należy dokładnie przygotować dotkniętych paznokci. Ich parze w ciepłym roztworem sporządzonym z napojem jadalnym i mydła. Jeśli to oznacza, szykując się do nóg, lekarze powinni użyć 1 dużą łyżkę sody oczyszczonej na 1 litr wody zwykłej. Jeśli wrażeniem paznokcie palców, wystarczy 1 deser łyżka na podobnym ilością płynu.

Po płytki parze, suszy się je, a następnie zamocowane gipsu na sucho powłoki usytuowany wokół paznokci.

Unikając kontaktu z lekiem do zdrowych tkanek, Gęsta warstwa jest nakładana na uszkodzonej płyty i uszczelnione taśmą. Ten bandaż powinny być trzymane na gwoździu na około 4 dni.

Po usunięciu plastra niezbędnym do paznokci znowu parę. Górna warstwa jest wymagane, aby oczyścić dokładnie zdezynfekowane przy użyciu obcinacz do paznokci.

Tę procedurę należy powtórzyć kilka razy, aby zakończyć odzysku, o ile dotyczy paznokci nie jest usuwany.

środki ostrożności

Teraz już wiesz, jak używać narkotyków „911 Nogtimitsin” (krem, 30 ml). środki przeciwgrzybicze nie należy stosować według własnego uznania. Powinny one być przepisywany tylko przez doświadczonych specjalistów.

W trakcie użytkowania, lek ten jest bardzo ważne, aby uniknąć jego kontaktu ze zdrowej skóry. W takim przypadku, jeśli krem wciąż nienaruszone przez grzyba na skórze, należy natychmiast przemyć je pod zimną bieżącą wodą.

Porady dla pacjentów

Co trzeba wiedzieć, zanim zaczniesz używać kremu „Nogtimitsin 911”? Instrukcje, komentarze twierdzą, że znaczne zmniejszenie ryzyka zakażenia grzybem jest zobowiązany do przestrzegania następujących zaleceń:

 • dom na sobie tylko indywidualny obuwia;
 • używać tylko własny ręcznik;
 • po wizycie na basen należy wziąć gorący prysznic;
 • Nie próbuj na buty w sklepach na boso;
 • nie nosić pantofle cudzego na imprezie;
 • dbać o buty;
 • nie nosić obcisłe buty;
 • zrezygnować z korzystania z porowatych maty w łazience, ponieważ są one idealnym miejscem dla różnych drobnoustrojów.

Należy również zauważyć, że osoby publiczne odwiedzenie sauny, łaźnie, baseny, siłownie i hale sportowe, użyć (na zapobieganie), miejscowe środki przeciwgrzybicze, w tym „Nogtimitsin 911”.

Cream "Nogtimitsin": zakwaterowanie

O obecnym przygotowania, istnieje tak wiele opinii. Pacjenci mówią, że narzędzie to pomogło im raz na zawsze pozbyć się grzyba na paznokciach. Z prawidłowego i terminowego stosowania kremu poprawy przychodzi już po tygodniu.

Należy również zauważyć, że ten lek jest bardzo często stosowany w celu zapobiegania chorobom grzybiczym. Są sportowcy i kibice basenów i saun.

Nie możemy powiedzieć, że podoba się wielu konsumentów za stosunkowo niski koszt leku (około 150 rubli) i dostępności (w porównaniu do innych kremów).