374 Shares 5123 views

Najlepsze aplikacje na randki i sieci. Przegląd zastosowań dla mnie

Jeśli wcześniej się z kimś spotkać, trzeba było udać się do kawiarni, barów, dyskotek i klubów, teraz można to zrobić bez wychodzenia z domu lub w dowolnym miejscu na świecie, wyznaczając na odpowiednim zastosowaniu urządzenia mobilnego. Rozważmy najlepsze aplikacje dla iPhone na randki i „Android” -device. Jednocześnie określić wady i zalety pod względem zastosowania i konkretnego wyniku.


Najlepsze aplikacje dla mnie: podział według kategorii

Każda osoba ma zamiar znaleźć bratnią duszę, czy tylko znajomych, początkowo przedstawić pewne cele, które on prowadzi. Ich różnorodność może być dość duża.

Niektórzy używają najlepsze aplikacje na celownik jako klientów wirtualnych, pozwalając po prostu rozmawiać o wszystkim. Inni starają się iść na romantyczną randkę. Najbardziej zdesperowani szuka przelotnych spotkań jednorazowych intymnej relacji.

I dla każdego tematu Dziś można znaleźć ogromną liczbę programów, które mają ustawienia dotyczące określonych kryteriów.

Sieci społeczne

Sieci społecznościowe są najbardziej popularnym środkiem komunikacji w społeczności internetowej, jednak warunki wyszukiwania pracy nieco ograniczona. A przede wszystkim jest tu ograniczona do poszukiwania swoich przyjaciół i komunikacji wirtualnej, tworzenie ich publikacji, i tak dalej .. Chociaż, jeśli instalacja specjalnych wysłanników do uzupełnienia programu głównego, można zgodzić się na coś poważniejszego niż tylko wylegiwanie się w sieci.

Naturalnie, gigantów w tej dziedzinie są aplikacje, takie jak Facebook, Twitter, „VKontakte”, „Classmates” i wielu innych.

usługi specjalistyczne

Bardziej ukierunkowane są najlepsze aplikacje na celownik (iPhone, „android” -devays używane – bez różnicy) w formie specjalnych usług, niekiedy przypominające „rosyjską ruletkę”.

Programy te są podobne do wielu popularnych zasobów internetowych, które pojawiły się na początku rozwoju technologii internetowych, ale stały się bardziej subtelne strojenie. Jeśli chodzi o znalezienie najlepszego aplikację partnera do odkrycia i komunikować czasami działają według rodzaju losowego wyboru. Oznacza to, że po prostu trzeba kliknąć na przycisk specjalny, potwierdzający, że dana osoba chcesz.

Co jeszcze ciekawsze, w wielu z nich pierwsza rejestracja nie można zrobić. To wystarczy, aby korzystać z konta utworzonego w jednej z najbardziej popularnych sieci społecznych.

Najbardziej znanym programem mobile

Pierwszy na liście aplikacji, aby spotkać i porozumieć się, przechowywania i oferowanych usług AppStore i Google Play (Android Market).

Jeśli ustawisz Szukaj w wynikach Wśród najczęściej zainstalowane programy zostaną posortowane według Popularność (ratingu). Częściej niż nie dominuje brzmienie:

 • Badoo;
 • Górnej powierzchni;
 • mamba;
 • LovePlanet;
 • Date-mi;
 • "Fotostrana";
 • Zosk i in.

Rozważmy najlepsze aplikacje na celownik (Android, iOS-wersja-modyfikacji lub jakichkolwiek innych) w sposób bardziej szczegółowy, zwłaszcza, że są one dokładnie takie same prace, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Zatrzymajmy się na trzech liderów.

Badoo

W kategorii „Najlepsze dla mnie Apps” apletu Badoo pewnością zajmuje pozycję lidera. Service to serwis społecznościowy, który można spotkać zarówno na losowej selekcji, lub (jeśli użytkownik jest określona lokalizacja na urządzeniu lub zawartych geolokalizacji) znaleźć ludzi w pobliżu bieżącej lokalizacji lub w miejscu wskazanym w rejestracji.

Co ciekawe, usługa Badoo jest dostępny nie tylko jako samodzielny program. Odnosi się to i na Facebooku. Użytkowników „Facebook” bardzo często sami zapraszać swoich znajomych do zbadania.

Interfejs aplikacji jest dość proste, ale kiedy spotkanie niektóre z potencjalnych partnerów jest niemożliwe, aby napisać wiadomość (program oferuje kupić VIP-status). Ponadto, liczba narażonych „lubi” ograniczona. Limit wznawia automatycznie po dniu.

Jedną wadą jest to, aby zobaczyć, kto odwiedził stronę, można, ale aby zobaczyć, kogo lubisz, – nie sposób (znów należy zakupić VIP-status). Ale w swoich preferencji, zainteresowań, celów, miłości, czy wiek domniemanego partnera, można umieścić cokolwiek chcesz. Aby to zrobić, istnieje wiele szablonów i sekcje.

TopFace

Dodatek TopFace to kolejna odnoga sieci Facebook „VKontakte”, a nie ustępuje popularnością Badoo. System Me tutaj jest taka sama.

Jednak ta usługa raczej odnosi się do tego, co nazywa się „twarzą na okładce”. Zasadniczo istnieje tylko szacunkowe zdjęć, pisania wiadomości na osobę, oni też mogą być. Ponadto, możliwe jest, aby użytkownicy, użytkowników, którzy dodali Cię do „Ulubione”, aby dowiedzieć się lokalizację osoby śledzenia na mapie, i tak dalej. D.

mamba

Najlepsze aplikacje dla miłości nie może obyć się bez innego faworyta – usługi Mamba, która, w odróżnieniu od poprzednich, jest już specjalistyczny serwis przeznaczony wyłącznie do poszukiwania partnerów z tych samych interesów, a nie do oceny zdjęcie użytkownika.

Jest pełnoprawnym wyszukiwarka z możliwością wyboru kilku kryteriów (cel znajomości, wiek, zainteresowania, lokalizacja, i tak dalej. D.). Irytujące towarzysze mogą być blokowane, dodając do „czarnej listy” -list, dodać ulubione ludzi z ulubionymi kontaktami, itd. D.

Jeśli są dodawane do listy ignorowanych, pisać druga strona nie będzie możliwe. Ponadto, niektórzy użytkownicy ustaw szczególnych ograniczeń w niektórych parametrów. W związku z tym możliwe jest, aby napisać dopiero po nabyciu tego samego statusu VIP dla pieniędzy. Program ostrzega również niewłaściwe wysyłanie wiadomości do użytkowników, którzy zarchiwizowanych ponad pięćdziesiąt nieprzeczytanej wiadomości w poprzek. System zapewnia również powiadomienia o nowych użytkownikach, niedawno dołączył do usługi, w zależności od ustawień, które użytkownik korzysta w danej chwili.

Co najciekawsze, na tej podstawie, nawet takie usługi są zbudowane jako „spotkanie z Mail.ru” lub równoważne „Yandex”. Oni wszyscy mają ten sam interfejs i działają na tej samej zasadzie. Dlatego przy rejestracji co najmniej jeden z tych usług, można uzyskać dostęp do innego za pomocą wcześniej założone konto. Ponadto, można wprowadzić i wpisując nazwę użytkownika i hasło używane w sieciach społecznych.

Aplikacje dla narzeczonych

Nie jest tajemnicą, że wielu naszych rodaków i kobiet wiejskich chcieliby zapoznać się z cudzoziemcami. Cel, oczywiście, może być zupełnie inna, jednak, według statystyk, najczęściej związane z małżeństwem (z późniejszym wyjazdem za granicą), podróż do innego kraju jako turysta, czy pomóc w znalezieniu zatrudnienia.

przyjaźń na iPhone lub Android „” urządzenie z dość zróżnicowane Najlepsze aplikacje. można wydzielić z najbardziej popularnych należą:

 • w dół;
 • krzesiwo;
 • yep!;
 • WouldLove 2;
 • JustLunch;
 • czysty;
 • Lovetime i t. D.

Niektóre aplikacje dla narzeczonych na urządzeniu iPhone lub z systemem Android przeznaczony wyłącznie dla poszukiwaniu przygody seksualne (w dół), inni zapewniają szybki poszukiwanie partnera komunikacyjnego (krzesiwo), inne są przeznaczone dla sfery biznesu (JustLunch), czwarty są pełne usługi randkowe dla wszystkich okazjach.

I, oczywiście, nie może ignorować niedawno wydany mobilnej CouchSurfing Travel App dla Androida i iOS platform, przeznaczony dla wszystkich tych, którzy lubią podróżować.

Chodzi o to, że w każdym kraju przyjmującym na spotkanie z człowiekiem, który jest gotowy do zapewnienia zakwaterowania turystycznego bezpłatnie. Podczas rejestracji, użytkownik wskazuje, że zgadza się z tym punkcie i w każdej chwili może zabrać gości (zwykle dzień lub dwa).

Obsługa jest bardzo przydatna dla tych, którzy podróżują po świecie, na przykład, albo autostopem z minimalną ilością pieniędzy. Ale nie można pozostawiać komentarze na temat użytkowników lub strony odbierającej, która automatycznie zwiększa lub zmniejsza poziom zaufania do nich.

Ograniczenia w zakresie poszukiwania lub pisanie wiadomości tam. Wyszukiwarka może pracować w dwóch trybach: ręcznych i automatycznych. W pierwszym przypadku, kraj lub miasto są ustawione przez wnioskodawcę do mieszkania, drugi przełącznik jest na urządzenia mobilne usług lokalizacyjnych, a wyszukiwarka automatycznie rozpozna wszystkich użytkowników sieci w danym miejscu. Dodatkowo można użyć filtru do wyświetlania tylko tych użytkowników, którzy w danym momencie są w sieci.

zamiast wynik

Pozostaje dodać, że nie zostały uwzględnione, nie wszystkie najlepsze aplikacje na randki, ponieważ wskaźniki popularności pobierania i instalacji początkowo określa sam system w wyspecjalizowanych usług mobilnych. Z drugiej strony, a użytkownicy nie pozostają na uboczu, ale korzystne są całkiem różne. Niemniej jednak, nawet na podstawie wirtualnych supermarketach można wnioskować o poręczność korzystania dowolną usługę (w każdym rankingu najlepszych aplikacji dla randek i spotkań towarzyskich są klasyfikowane według ilości pobrań).

Nie jest specjalnie cytowane komunikatorów, takich jak ICQ do zaprogramowania, ponieważ wiele osób uważa, że takie wnioski segdnya po prostu stają się nieaktualne, choć w formie dodatków (takich jak Messenger dla Facebook) są bardzo aktywnie wykorzystywane.