239 Shares 5420 views

Jak sprawić, by więcej głosów w „BK”: podstawowe techniki

Sieć społeczna Facebook to pierwsze na świecie kilka lat temu został połączony nową możliwość w tym czasie – mówiąc odczuwalna blisko rekordów, które lubiłem użytkownika. To może być wszystko – od zdjęć od siebie, a kończąc na jakiś wieści ze społeczności. Im więcej wielbicieli, tym bardziej popularne, przydatne i interesujące można uznać za rekord. FB oznaczają jak stal przez symbol dłoni z podniesionym kciukiem.


Lubi „VKontakte”

Oczywiście, po tym jak amerykański społecznościowy wprowadził funkcję, która pozwala, aby pokazać swoją aprobatę, inne świadczenie – Rosyjska strona „VKontakte” – kopiować ten sam pomysł. Wkrótce to samo husky pojawił się w obrocie krajowym. Funkcja nosili takie same, ale już wyznaczony w inny sposób – przy pomocy serca. Wraz z pojawieniem się takiej możliwości wielu użytkowników natychmiast zaczął myśleć o tym, jak zrobić więcej głosów w „VC”. W tym celu został wymyślony wiele sztuczek – dziewczęta opublikowali swoje zdjęcia w popularnej społeczności, aby umieścić serce; Okazało się nawet całe grupy husky umożliwiający wymianę ze sobą.

Co zrobić, gdy Husky?

Co oznaczają te właśnie serca, jaką rolę odgrywają one dla wszystkich, dlaczego wszyscy tak zainteresowany owijania lubi „In Touch”? Jak już wspomniano, głównym celem tego mechanizmu – ocena. Jeżeli liczba Społeczność News ikony „sercu” zapis jest popularność zespołu i wiadomości w pierwszej kolejności, to dla przeciętnego użytkownika dla husky zdjęcie – to liczba ludzi, którzy tak jak ty. Dlatego ocena danej osoby, jego wygląd i zdjęcie jako całości. Tutaj każda logika jest prosta: im więcej serca – ludzie piękniejszy, lepszy, ładniejszy. Dlatego wszystko i chcą wiedzieć, jak to zrobić bardziej lubi „VC”. I, oczywiście, stara się uzyskać większość ich ewentualnej większej kwoty.

Dlaczego husky od strony komercyjnej?

Oprócz ludzkiej próżności, serca mogą również korzystać z komercyjnego punktu widzenia. Tak, społeczność, reprezentujących zakupy online oraz różnych usług są również szuka sposobów, jak zrobić więcej głosów w „VC”. Cała materia w wiadomościach mechanizmy sortowania i grup w wyszukiwaniu, a także w ludzkiej psychologii. Jeśli chodzi o poszukiwania, istnieje teoria, że wiadomości z dużo serca (jak również samych wspólnot), mogą pojawiać się na wyższych pozycjach w wyszukiwarce jako służbę „WE” oraz w systemach „Yandex” i Google. To działa, czy nie, trudno powiedzieć, ale pewne powody, aby sądzić, że nie jest prawdą (wszak sami wyszukiwarek powiedzieć o rachunek tzw czynnika społecznego). Ponadto lubi oszukiwać „w kontakcie” pozwala na odtwarzanie na psychologii człowieka. Jeśli użytkownik widzi Group, który zdobył ponad sercach, że intuicyjnie zwraca większą uwagę na to, bo wiemy, że to może być bardziej interesujące inni. W związku z tym, mając na nagrywanie z dużą ilością reklam Podoba ocenach sprzedawców online może oczekiwać, aby przyciągnąć uwagę zwiedzających.

Jak zarobić więcej lubi „VC” w sposób naturalny?

Generalnie, aby je zdobyć, można wybrać jedną z dwóch strategii – przyrost naturalny, lub oszukać. Jeśli nie jest to pytanie o tym, jak zrobić więcej głosów w „VC” bez jakiejkolwiek manipulacji, konieczne jest, aby sama płyta interesujące, zabawne, szokujące, że jest taka, że to spowodowało emocje użytkownika. Oczywiście, jest to również konieczne, aby dbać i jak przekazać znaczenie Wielkiego Postu dla zwiedzających – zaprosić grupę przyjaciół dbać o swoją promocję. Jest oczywiste, że w przypadku gdy Wspólnota nie jest jedna osoba, nagranie nikt nie zobaczy.

Inne sposoby uzyskiwania Lubi

W takim przypadku, jeśli jesteś zainteresowany, jak zrobić dużo lubi „VC” w każdy możliwy sposób, w tym nieuczciwi, to może być zainteresowany w szeregu usług dla wymiany husky, ich zakup i generowania fałszywych. Istnieją różne mechanizmy tutaj – na co prawdziwi ludzie są wprowadzane do ciebie serca dla pieniędzy, do banalnego oszustwa lubi za pomocą zautomatyzowanych rozwiązań – oprogramowanie, skrypty, i tak zwane boty (instytucje kont na fikcyjnych osób). Jednak liczba nawijania Jak ten sposób, trzeba być bardzo ostrożnym – mechanizmy „VKontakte” Monitor takiej działalności i starają się zapobiec. Na przykład, jeśli obliczyć, można zamknąć Wspólnoty, która nie jest bardzo miłe.

środki ostrożności

W związku z tym, trzeba podjąć pewne środki ostrożności, jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić dużo lubi „VC”. Na przykład, nie powinny być wykonywane raz w ogromnej ilości serc w krótkim czasie – ostry aktywność wokół słupka w mało promowane grupy mogą być podejrzane. To samo tyczy się oszukać na jednej płycie, podczas gdy druga nie zmienia liczbę podobnych. Jeśli szukasz sposobu, aby więcej głosów w „BK”, pamiętaj – ważne jest, aby robić wszystko tak naturalnie, jak to możliwe, bez wzbudzania podejrzeń w generowaniu fałszywych. Jeśli społeczność naprawdę można zrobić to popularne i interesujące.

Jeśli na przykład jesteś właścicielem sklepu internetowego i nie wiem jak wybrać strategię, a następnie skierowana do naszego następnego wierzchołka. Sztuczna oszukać tańsza i pozwala osiągnąć szybkie rezultaty. Jednakże, może to grozić swojej społeczności, a ponadto nie jest skuteczne. Jeśli pracujesz na jak zrobić dużo pokroju „VKontakte” bez żadnych programów i boty, to będzie kosztować więcej, ale w końcu zaowocuje, bo można zauważyć prawdziwych ludzi, którzy kupują coś doradzić lub do znajomych. Jest to o wiele bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie.