100 Shares 4136 views

Georgi Karakhanyan: rosyjski MMA

Georgi Karakhanyan – mieszany myśliwski styl z bardzo ciekawym życiu. Był zaangażowany w piłce nożnej „Barcelona” szkoły, grał w Lidze Piłki Nożnej dla Stanów Zjednoczonych, „San Diego”, ale efektem była walka w klatce. Sportowiec stoi w piórkowej, specjalizuje się w Jiu-Jitsu i Karate i jest uznawany za niebezpieczny przeciwnik dla każdego bojownika.


Failed piłkarz

Georgi Karakhanyan urodził się w Moskwie w 1985 roku do ormiańskich rodziców. Jego ojciec był biznesmenem i był zamożnym człowiekiem. Z pasem w karate, podzielił się swoją miłość do tego sportu z synem, a on z powodzeniem zajmuje się sztukami walki od ośmiu lat, uczestnicząc w pierwszym konkursie.

Jednakże, World Cup 1994 jest całkowicie odwrócił świadomości Georgiya Karahanyana. Był pod wrażeniem gry Haji, Romario i Baggio, kategorycznie stwierdził, że widzi się tylko w piłce nożnej. Karakhanian zaangażowany w piłkę nożną „Torpedo” szkół i „Spartakusa”. Po roku rodzina przeniosła się do Hiszpanii, miał zaszczyt uczestniczenia w samej akademii „Barcelona”.

Georgi Karakhanyan pokazał dobre wyniki. W końcu, po wszystkich podróży jego rodziny, znalazł się w Stanach Zjednoczonych, gdzie podpisał kontrakt z klubem piłkarskim „San Diego”, który zajmuje górną linię klasyfikacji krajowego mistrzostwa.

Ale piłka nożna – nie jest najbardziej popularnym sportem w Stanach Zjednoczonych, a facet postanowił sobie, co się wielkim sukcesem będzie w stanie zrealizować się w indywidualnym sportem.

Zacznij w MMA

Były piłkarz wrócił do czego zacząć – do sztuk walki. Wszystko zaczęło się szkolenie w brazylijskim jiu-jitsu. Georgi Karakhanyan miesięcy wytrwale pracował głównie dla bojowników mieszanych stylów sztuk walki i jeszcze nie myślał o poważnych walk. Po jednym z zawodników zgłoszonych do konkursu, rannych, a klub zaproponował trener Dambar początkujący spróbować swoich sił w meczu turnieju.

Ormianie z zaproszenia nie poddał się i poszedł do klatki, mając w swoim arsenale tylko jeden naprawdę nauczyłem recepcji. Jego rywalem był weteranem Brent Vuten, a nie oczekiwać, że początkujący, a ostatnio do gry w piłkę nożną, być w stanie zapewnić doświadczonych zawodników przynajmniej niektóre oporu jeden. Jednak Georgi Karakhanyan była świetna: druga minuta walki Wooten umiejętnie zastosował „gilotyna” – bardzo unikalnej techniki, że mógłby nauczyć. Przeciwnik poddał i ormiańsko-rosyjski myśliwiec wygrał swoje pierwsze zwycięstwo w bitwie o mieszanym stylu.

"Mad"

Zwalczanie Brent Vudena stał się krytyczny w życiu Georgiya Karahanyana. Po tym, że przyciąga uwagę największych organizacji zaangażowanych w walkę mieszany styl i zaczął regularnie uczestniczyć w meczach. Przez pierwsze kilka lat ormiańskiej bojownika udział w promocjach turniejowych drugorzędne, walcząc nie jest najbardziej znanych sportowców.

Ale walcząc Georgiya Karahanyana zawsze były jasne i spektakularne. Posiadanie umiejętności karate od dzieciństwa, to działa dobrze w szafie, rzucanie niebezpiecznych kopnięć. Umiejętności Sport Jiu-Jitsu dał mu walkę, i przed jakimkolwiek przeciwnikiem Georgi Karakhanyan czuje się pewnie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Z okresu 2006-2009, można zauważyć, walki przeciw Justin Salazar. Dwukrotnie spotkał się z niebezpiecznego bojownika i oba razy szukał zwycięstwo. W pierwszej walce on osiągnął korzyści w szafie, zgniatanie ciosy wroga, aw ponownym meczu zastosował Armbar, zmuszając prosić o litość.

Praktycznie wszystkie jego walk Georgi Karakhanyan zakończony przedwcześnie, i tylko raz został pokonany przez Chris David podzielić decyzję.

Ze swej błyskotliwej i niekonwencjonalny styl walki i nieskrępowaną zachowań w ringu z przeciwnikami, trenerzy George Karakhanian otrzymał od fanów nazywany „crazy”.

Przeprowadzka Bellator

Kolejnym etapem w rozwoju George rozpoczął swój ruch do Bellator w 2010 roku – jeden z najbardziej szanowanych organizacji w mieszanych sztukach walki. Tu dostał szansę walki z najpoważniejszych pretendentów.

Bellator debiut okazał się sukcesem, już w pierwszej walce pokonał Karakhanian Bao Kuchem, miażdżący cios w kolano. Jednak poziom oporu był znacznie wyższy tutaj i stracił doświadczony Joe Warren w Bellator drugim meczu, przegrywając przez decyzję sędziów.

Wkrótce pierwszy stracił życie w walce z wyprzedzeniem. Patricio Freire od pierwszych sekund Gone w zaciętej ataku i Karakhanian nic nie może sprzeciwić się jego atak. Walka zakończyła się przedwcześnie – w pierwszej minucie TKO.

Po tej porażce, George tymczasowo opuścił walki Bellator i koncentruje się na innych organizacji, wydając serię błyskotliwych zwycięstw. Po drodze, stał się mistrzem w piórkowej dla wersji WSOF, pokonując Lance Palmer tylną naked choke.

W 2014 roku, George Karakhanian stanie obronić tytuł, tracąc do Rick Glen, po czym wrócił do Bellator.

Od tego czasu, myśliwiec miał sześć napady, zdobywając taką samą liczbę wygranych i przegranych. Ostatnia walka stracił w 2017 roku Manuel Sanchez decyzji sędziów.