341 Shares 8141 views

Najlepsze piwo w Pradze: przegląd, opis i opinie klientów

Wiadomym jest, że piwo w Czechach jest podstawą kultury narodowej. W każdym razie, to trudno sobie wyobrazić, że ktoś spędził tu swój wolny czas bez użycia napojów odurzających. Praga bary piwne – najlepszy na świecie. Więc pod uwagę nie tylko mieszkańców miasta, ale również turyści.


Odwiedź stolicę Czech i ocenić wszystkie zalety jego legendarny napój jest niemożliwe. Piwo jest wszędzie – to w szerokim zakresie oferują najlepsze piwo w Pradze. Pić z chmielu tu wypić wszystko o każdej porze dnia i nocy. Jego sędziowie już dawno odkryli, że między czeskiego piwa, który oferuje najlepsze piwo w Pradze, w godzinach porannych nie ma ból głowy.

Nie trasa jest kompletna bez wizyty w głównych atrakcji stolicy. Przewodniki walczą zaoferowania turystom odwiedzić najlepsze piwo w Pradze doświadczyć istotę miasta. Można powiedzieć, że historia stolicy Czech jest w zgodzie z historią słynnego napoju. W artykule przedstawiono przegląd najlepszego piwa w Pradze.

historia

Pierwszy browar został otwarty w 1087 przez Czechów. A teraz, prawie tysiąc lat czeskich odurzającego napoju symbolizuje spokój, mierzone, dobre samopoczucie i dobrobyt materialny życia w kraju. Wiadomym jest, że patronem jest komunikacja Brewers. Wacław. Otwierając nową produkcję lub uruchomieniem produkcji nowych odmian, mistrz zwrócił się do niego w modlitwie i prosić o błogosławieństwo.

W XIII-XV wieku czeskich piwowarów doświadczyli najtrudniejsze czasy. Piwo stało się tak popularne, że rząd musiał podjąć decyzję, zgodnie z którą rośliny wolno budować mniej niż milę od siebie. Naruszenie dekretu surowo karane. Kara i browary produkujące wyroby niskiej jakości. Degustacja różnych piw są regularnie przeprowadzane. Jeśli pijesz ten czy inny producent nie spełnia wymogów degustatorów, wylano na powierzchni, a „autor” został rózgami.

nowoczesność

Minionych wieków nie okradł piwa swoje zaszczytne symbol statusu Republiki Czeskiej. W stolicy, barów i restauracji można zobaczyć na każdym rogu. Ich liczba jest tak duża, że przewodnik, co jest najlepsze piwo w restauracji w Pradze, jest koniecznością. Jego obecność pomoże orient jak niedoświadczony podróżnych i turystów z doświadczenia.

puby Piwo w Pradze: ranking najlepszych

barów piwnych i restauracji w stolicy Czech, jako żart miłośników piwa, tak samo jak bąbelki w szkle i z tego odurzającego napoju. Sprawa całkowicie niewdzięczny uważa się spierać o to, który z najlepszych zakładów. Puby Praga przedstawione w szerokiej gamie. Niektóre mają długą historię za sobą inne miejsca są otwarte, nie tak dawno temu. Część barów specjalizujących się w konkretnej marki piwa, w innych miejscach, odwiedzającym oferowane dziesiątki odmian i rodzajów odurzający napój. Ale prawie w każdym znajduje się gwóźdź, który odróżnia go od konkurencji.

Jakie miejsca w stolicy Czech są najlepsze? Piwo w Pradze, które należy zwrócić uwagę, przedstawiony w dalszej części tego artykułu. Głównym kryterium wyboru jest obecność w piwnym barze doskonałej jakości, a także niezwykłym i coś niezwykłej atmosferze.

„Mamy Fleck” (restauracja-browar)

Recenzje jednogłośnie uczynić ten Facility listy TOP-8 „najlepszego piwa w Pradze.” „Do Vleck” jest najbardziej znanym Praga piwo browar, otworzył w 15 wieku. Goście są zaproszeni do wyłącznej gęstym ciemnym piwie, w którym karmelu. Według licznych opinii do tego napoju jest po prostu niemożliwe, aby pozostać obojętnym!

Pokoje w restauracji zaskoczeniu nie tylko stylowe wnętrza, ale „mówiące” nazwy :. „Walizka”, „Pasztetowa”, „duży”, itd. Oprócz piwa, goście mogą cieszyć się niezwykle smaczne dania kuchni czeskiej. W ogrodzie, umieszcza A gra zespół. Wizyta w restauracji gwarantuje niezapomniane przeżycia. Ocena miejsca w sondażach: ósme miejsce w ośmiu z najlepszego piwa w Pradze.

"St. Thomas" (piwo)

Ten pub został otwarty w 1352 roku przez augustianów mnichów. Stał się miejscem degustacji napojów, które również produkowane. Piwo jest ciemna piwnica sklepiona którego historia jest bardzo interesująca. To tutaj, że lubi pić piwo, śpiewać i mówić wiele prominentnych Republiki Czeskiej. Przez wieki ten pub jest centrum „postępowego myślenia”. Piwnica magia sprawia, że goście ponownie i ponownie tu wrócić.

Piwo „Thomas” to mieć pewność, aby zamówić kubek „Brannika” – porady doświadczonych użytkowników. Smak i aromat napoju pozwoli Ci w pełni cieszyć się tajemnicze i ekscytujące atmosferę pubu. Według niezależnych badań, nieruchomość znajduje się na siódmym miejscu w rankingu.

Pub „Kielich”

Ta restauracja-pub jest możliwe, aby odwiedzić, nawet bez wchodzenia do Pragi. W jaki sposób? Wystarczy czytać „Przygody dobrego wojaka Szwejka w”, nieśmiertelnej powieści J. Hasek. Muzyka, dębowy stół, portret Franciszka Józefa I, meble i oczywiście obecność doskonałe piwo – wszystko opisane w znanych dzieł klasycznych. Ten pub jest słusznie uważany za turystyczny – rdzenni ludzie rzadko się tutaj ze względu na wysokie koszty prowadzenia działalności. Piwo zajmuje szóste miejsce w rankingu niezależnych badań.

„Czarna wół”

I w tym piwa, a wręcz przeciwnie, prawie nigdy obcokrajowców. Ale tu musimy na pewno przyjdzie, doradzić doświadczonych turystów, aby poczuć ducha starej Pragi. Tutaj można zamówić kubek pół litra „Smihovskogo” lub innego piwa, siedzieć przy jednym z długich stołach instytucji iw pełni korzystać z komfortu i spokoju piwa. Tutaj można poczuć, że czas się zatrzymał, a ty byłeś w przeszłości. Restauracja zajmuje piąte miejsce w rankingu.

"At the Golden Tiger"

Wiadomo tej instytucji, między innymi, sprawia, że jego gości. W 1994 roku, restauracja była odwiedzana przez Vaclava Havla i Bill Clinton. Fakt, że jest jedzenie, picie i dyskusji wybitnych osobistości życia publicznego, historia, niestety, cisza. Ale wiemy, że po spotkaniu w instytucji, która jest słusznie sklasyfikowana jako „Najlepszy pub piwo w Pradze”, stosunki polityczne między obu krajami stały się bardziej owocne. Ale w piwie i jeszcze znaleźć wolne miejsce jest dość problematyczne.

Wizyty w Pradze, nigdy nie brakowało okazji do picia piwa Pilsner w „Golden Tiger” Luciano Pavarotti znanego. Ze względu na fakt, że instytucja cieszy przychylność znanych ludzi, miejsc, tutaj lepiej jest zarezerwować z wyprzedzeniem. Plotka głosi, że podczas jednego z długich stołach z lokalnego piwa można znaleźć najbardziej Prezesa Czeskiej.

Początkujący powinni przychodzić do pubu, na pewno zamówić kubek „Pilsner Urquell”. Według opinii, ten napój ma doskonały smak, niesamowite. W rankingu niezależnej instytucji odpytywania jest na czwartym miejscu.

"Brewer House"

Gdy już było wiadomo o „Pivovarsky domu” tylko dla elity. W ciągu ostatnich kilku lat, instytucja stała się bardziej popularna wśród miłośników piwa. Właściciele browaru są stale zaniepokojony jak zrobić szereg bardziej zróżnicowana i zaskoczyć gościom co niektórzy nowości.

Uważany za najbardziej niezwykłe smaki „kavovogo piwo” i szampana-piwo. Jedynym minusem jest stałą przeludnienie w miejscach – w celu znalezienia wolnego miejsca możliwe jest dopiero po dziesiątej wieczorem. Niezależne opinie wycofane instytucję na trzecim miejscu w rankingu.

„Mecenas” (restauracja-pub)

Okazja, aby odwiedzić restaurację „patrona” przez długi czas był przywilejem elit. Wiadomo, że wśród gości honorowych byli Tiho Brage Willy Brandt, księżna Diana, Aleksandra Dubczeka, a także wielu wysokich rangą urzędników Niemczech i Czechosłowacji.

Dziś piwo może odwiedzić każdy. Opinie wskazują, że instytucja serwis przekazane wręcz idealny. Kelnerzy tutaj z pewnością oferują odwiedzającym słodko-gorzki „Budweiser”, znaną od czasów cesarza Ferdynanda I. Ten napój słodowy ze słodkim aromatem korzennym jest wpisany do „Księgi Rekordów Guinnessa”. W rankingu instytucji jest drugim co do wielkości.

Restauracja-pub „Stara pani”

Lider rankingu jest dokładnie to miejsce – to ulubione miejsce rekreacji dla mieszkańców Pragi. Cudzoziemcy tutaj zahazhivayut rzadkie. Wyjątkiem są ci turyści, którzy mają przyjaciół Czechów – obywatele mogą przynieść je do tego prosty, tani, przytulny pub lub polecić do odwiedzenia go samemu. Restauracja urządzone ze smakiem, z wszystkimi prawami picia napojów odurzających.

Piwo wlewa się w taki sposób, aby utworzyć piankę, która jest jej gęstość nie upuścić ołówek. Restauracja posiada bar oraz doskonałą restaurację. Zwykle tu przyjść miłośników Krušovice, aksamit, światło Staropramen, Gambrinus. Na Twój ulubiony napój podawane tutaj: sarny pod sosem żurawinowym, kluskami, wieprzowiny i kapusty. Wieczorami muzyka, pod którym odwiedzający uwielbiają tańczyć. Między innymi, instytucja „Stary Pani” jest również nadal w hotelu, gdzie zawsze można zatrzymać.

Korzyści z łaźni piwnych

Czeskie piwo to nie tylko napój. To również kąpać! Podnieść nastrój turystycznych stolicy Czech to nie tylko tradycyjny kubek odurzającego napoju, ale również pianki zabiegi spa, które łączą wykorzystanie wewnętrznego i zewnętrznego piwa.

Poza faktem, że wielu uważa Kąpiel piwna wspaniałej zabawy, są również doskonałym sposobem powiększenia młodość i przywrócić piękno. Uważa się, że oni też mają potężny efekt terapeutyczny. Kompleks zawiera proceduralny, w uzupełnieniu do siebie kąpiele piwa nieruchomych i relaksujące masaże, okłady kosmetyczne, i oczywiście korzystania z piwa jako przyjemne uzupełnienie leczenia.

Jak to się dzieje?

Beczce wypełniona jest ogrzana mieszanina odurzające składający naturalnym ekstraktem piwa (piwo drożdże, chmiel, słodowy). W tej czcionki pacjent spędza 20 minut. W tym czasie, mięśnie odpocząć, ogrzać się stawy, jest przywrócenie biorytmy organów wewnętrznych, oczyszczania skóry, wzmacniając włosy i paznokcie. Pełny przebieg relaksacji opisanego znacznie zwiększa odporność.

Piwo Spa w Pradze: gdzie?

Terapia piwo powstało Romanom Vokaty – specjalista w dziedzinie balneologii i fizjoterapii Mariańskich Łaźni. Wywiązywanie projekt Spa było w browarze „Chodovar” w 2006 roku. Nowy rodzaj odzysku były bardzo zadowolony z Czechami i zagranicznych turystów. Metoda szybko rozprzestrzenił się w całej Republice Czeskiej. Zdrowsze kąpiel piwna w Pradze może być kilka „Łaźnie”, z których każda ma specjalne wyróżnienie, przyciągając gości:

  • Spa „piwo Lazne» BBB na ulicy. Machaut, 5, na Starym Mieście. Podczas przeprowadzania procedury używane w niniejszym Bier.Bottich.Bad opatentowany technologia towarzyszy wanny z hydromasażem z wzorem wirowej. Cena zabiegu: 1368 CZK.
  • W piwnym spa "Bernard" (centrum Pragi, ul. Tin, 644/10). Oprócz pływania, kompleks relaksacyjny obejmuje także odpoczynku w łóżku specjalnie ogrzewanym. Jako pamiątkę dać gościom Bottle „Bernard” podczas sesji może być stosowany w ad libitum pienisty napój. Cena zabiegu: 2780 CZK.
  • W łaźniach piwnych Spa Beerland, które są rozmieszczone na ulicy. działania operacyjne, 658/9. Goście mogą korzystać z kąpieli w wannach dębowe objętości tysiąc litrów, pić piwo „Krušovice” i odpocząć przy kominku. Cena zabiegu: 1600 CZK.
  • W "Łaźnie PRAMILA" (ul. Dejvickb, 255/18). Tutaj, w jacuzzi lub modrzewia objętości Royal Oak 1000 litrach wody wlewa T = 35-38 °, dodaje ciemnego piwa, drożdże piwne i naturalne składniki wybrane odmian chmielu słodu i miesza się w określonym stosunku. Cena zabiegu: 1600 CZK.

wniosek

Pienisty napój w stolicy Czech są sprzedawane na całym świecie. Ogromna liczba restauracji można skosztować słynnego, posiadające doskonałe czeskie piwo smak. Każdy pub Praga jest niezwykła, każdy z własną historią, własnych zwyczajów, jego urok, jego doskonałe piwo i oryginalnych sposobów jego złożenia. I bez wątpienia, każdy z picia zakładów w stolicy Czech ma swoich fanów, którzy mówią o nim jako najlepszego piwa w Pradze.