315 Shares 7167 views

Jak stać się dorosłym w związku? Jak stać się dorosła i niezależna osoba?

Każdy przychodzi do kolejnej żywotności, zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby stać się odpowiedzialnym i za jego życia, a życie bliskich. Ale kiedy ten czas nadejdzie i jak przygotować się do niego?


świadomość

Jak stać się dorosłym i rozpocząć niezależnego i odpowiedzialnego życia? Najpierw musi przyjść świadomość, że wszystko w życiu zależy tylko od siebie. Że budowanie relacji z rodziną lub w grupie (a nawet przyjaciół) – to jest praca, a to nie zawsze jest łatwe. A po drugie, nie mniej ważne – trzeba podjąć i przechowywać w podkorowe: jeden nie nikt nie powinien!

Kiedy będzie realizacja tych ważnych zasad, które trzeba myśleć o tym, co można zrobić, aby zmienić życie w zarodku. Podejmować decyzje i wykonywać je mieć własne.

Do najważniejszych zmian należy dokonać plan. Należy zauważyć, że nie tylko ich pragnienia, ale także interesy rodziny i ludzie wokół nich. Proces uprawy właśnie zaczyna się, gdy człowiek reprezentuje rzeczywistość zadań.

Za to, co jest dojrzałość? Jest to przede wszystkim dojrzałość. Dojrzałość myśli, działań, emocji i zachowania. I to nie zawsze jest związana z wiekiem.

skonfigurować interesów

Jak stać się dorosłym i niezależnym? Musimy zacząć rozwijać zachowanie dojrzałego mężczyzny. Zaczynamy interesów ograniczających. Brak ruchu i hobby lub innych interesów pokazuje niedojrzałość człowieka w ogóle. Dobrze dzisiaj z różnych propozycji do wyboru sprawę duszy i stopniowo rozwija go, aby stać się pro. Można spróbować się w zdjęciach, nauczyć się na jakimś instrumencie lub języka obcego. Być może spróbować się w sztuce aktorskiej lub beatbox? Najważniejsze, że wybrane działanie jak to, że nie stają się uciążliwe obowiązki.

Jest to pierwsza aplikacja do dorosłości. Sytuacja wymaga dużo plusów. Na przykład, nie będzie nowych tematów do rozmów z ludźmi, którzy podzielają ten rodzaj hobby, lub nowych znajomych. Wszelkie interesujące ćwiczenie poprawia samoocenę i rozwija wyobraźnię.

Innym pozytywnym aspektem posiadania hobby, mówią psychologowie, jest pobudzenie części mózgu, która jest odpowiedzialna za pozytywne i szczęśliwy emocji.

Dobrze, jeżeli działalność będzie aktywnym i użyteczne życie.

celem Ustawienie

Jak stać się dorosły człowiek? Musisz nauczyć się wyznaczać cele dla siebie i ich osiągnięcia. Jest to ważny etap dorastania.

Musimy podjąć próbę zrozumienia jego charakter. Zidentyfikować swoje mocne i słabe strony. Zbadanie skłonności do różnych obszarów wiedzy. Wybierz jedną z których jest możliwe, aby przejść przez życie, aby osiągnąć wyżyny umiejętności i czerpać maksymalne korzyści zarówno psychicznego i fizycznego. Cele harmonizują osobowość, pomaga pracować nad charakterem.

Umieścić życia cel – nie jest łatwym zadaniem. Ale bez tego etapu, nie ma przyszłości. Rozpoczęcie dostosowania główne idee potrzebują kategorie: kiedy, co, kto, gdzie, dlaczego i jak.

  • Kiedy. Ten okres. Data, oczywiście, jest trudny do określenia i bezcelowe. Ale przybliżone ramy czasowe wymagane, nie błądzą i przejść dokładnie do pożądanego celu.
  • Że. Fakt ten bardzo pożądane. Co chce osiągnąć. Ten element wymaga specyfikę. Uproszczone wersje nie będą działać. Celem nie powinno być rozmazany. Można rozważyć szereg mniejszych, niekoniecznie prowadzi do głównego.
  • Kto. Ten solidny asystentów i doradców. Zarówno dorośli jak i rówieśnicy, osiągnęli coś w życiu.
  • Gdzie. Lokalizacja, dokładny lub w najszerszym znaczeniu tego słowa, które będą pracować nad celem.
  • Dlaczego. Jest to chyba najważniejszy punkt. Po osiągnąć cel trzeba zobaczyć, że obraz wyłania się życie, jak miało. Jest bardzo ważne, aby zrozumieć znaczenie celów.
  • Jak. Jest to punkt sporządzenia instrukcje krok po kroku. Trzeba pomalować każdym kroku.

priorytet

Jak stać się dorosłym? Musisz nauczyć się rozpoznawać, kiedy trzeba poważny i gdy można i mieć trochę zabawy. Po dorosłości nie oznacza stałą wagę.

Dojrzały mężczyzna w jego działania, myśli i działań może czuć publiczność do odgadnięcia nastrój innych. Dlatego też nie może być poważne i śmieszne w odpowiednim czasie. Idealnie, dobrze jest dowiedzieć się w społeczeństwach o różnej randze.

zrelaksować się

Nie mniej ważne jest, aby brać je codziennie, czas nic nie robi. Jest to bardzo ważne: dać sobie upustów tylko trochę krótki okres czasu, aby wypuszczać parę i pozbyć się niepotrzebnych emocji. Ale najważniejsze tutaj – nie zapomnij, że żart o słabości, wygląd i poniżać innych, nie powinno!

Jest to ważny etap dorastania: pojęcie powagi sytuacji. Na specjalnych wydarzeń lub specjalnych miejscach powinien być nie tylko poważne, ale także być wrażliwy na bieżące wydarzenia. To sprawia, że jasne dla ludzi, że człowiek dojrzał.

poszanowanie

W jaki sposób można stać się dorosłym? Tylko dzięki poszanowaniu innych. Musimy żyć w pokoju ze wszystkimi i ze sobą. Jeśli dana osoba jest ciągle denerwuje innych lub bliskich mu ludzi, możemy mówić o niektórych z rozsądku? Dorosły zawsze biorą pod uwagę życzenia i potrzeby rodzin i ludzi wokół nich. Takie zachowanie jest godne niego.

Ale to nie znaczy, że jaźń i jej pragnienia trzeba zapomnieć. Oznacza to, że trzeba znaleźć równowagę między swoimi uczuciami i pragnieniami i uczuciami i pragnieniami innych. I żyć w prawdzie, stara jak świat: Traktuj innych tak, jak chciałbyś, żeby cię traktować. I chamstwa i prostactwa przestać. Tylko nie spotkać i nie komunikują się z ludźmi.

Jak stać się dorosłym? Wybór właściwych przyjaciół. Powinny one nam lepiej. I nic więcej. Ludzie, którzy pull down, aby zniknąć z twojego życia.

emocje

Bardzo czuły element dorosłego. Cockiness i agresja pokazać diffidence. Oba te uczucia są szkodliwe dla innych, a co najważniejsze, osoba je wyrażających. Jeżeli osoba zauważa, dla takich chwil, eksperci radzą, aby porozmawiać z kimś godnym zaufania (rodzice, bliscy krewni lub przyjaciele). Być może pomogą one zwrócić uwagę na plamy i stopniowo zmniejszać ich do niczego.

Dorosły, świadomy zachowanie nie pozwoli osoba zejść do poziomu plotek i pogłosek. Jest to bardzo boli, nawet jeśli dyskusja nie ma złych zamiarów. Przesłuchania mogą zrobić „cool” pyatiklassnitsu, ale nie ten, kto myśli o tym, jak stać się dorosłym. Rzeczywiście, wiele rozprzestrzeniania pogłoski nawet nie myśleć o tym, że oni też mogą rozmawiać.

Musisz pozbyć się ludzi, którzy wyrażają złe nastawienie do człowieka. Jeśli skomentował fraza lub działanie nie powoduje uczucia drugiej osoby winy i późniejsze przeprosiny, konieczne jest, aby rozstać się z człowiekiem bez żalu.

Dorośli, którzy są zawsze otwarte

To nie jest tak straszne jak się wydaje. Konieczne jest jedynie, aby spróbować – i, jak mówią ludzie, by dotrzeć do ciebie. Na przykład, nie należy potępiać człowieka, chyba że jego nawyki, przekonania różnią się od tych powszechnie akceptowane. Musimy starać się brać interes w takiej niepewnej sytuacji w życiu. Trzeba także nauczyć się mówić mniej, więcej słuchać.

Nikt nie jest doskonały

Jak stać się dorosłym w związku? Konieczne jest, przede wszystkim, nie czekaj na brudne sztuczki na ludzi. Należy przyjąć, że każdy popełnia błędy (w rzeczywistości, w taki sam sposób, jak to zrobić). Pozycja ta rośnie dość skomplikowane, ale biorąc je na wierze pokazać innym, jak człowiek stał się dorosły.

Jak stać się wielkim dziewczynka? To proste: trzeba mieć zaufanie do siebie. Na przykład, nie trzeba przepraszać za ich obcości czy dziwactw, nawet jeśli inni nie akceptują nich. Jeśli takie zachowanie nie poniżać nikogo i nie obrażają, a następnie można bezpiecznie wyrazić swoją pozycję w życiu w taki sposób. Duża dziewczynka nie wątpię siebie i zawsze być w każdym społeczeństwie, co to naprawdę jest.

I, oczywiście, zastanawiając się, jak stać się dorosłym, trzeba nauczyć się być szczery. A przede wszystkim sam. Jest to jeden z najważniejszych założeń dorosłej.