148 Shares 6317 views

Co jest najbezpieczniejszym sposobem Windows 7?

System operacyjny Microsoft użytkownika, który nie wie, co to tryb systemu Windows Bezpieczne 7 można nazwać szczęście. To oprogramowanie okazało się tak skuteczne, że istniały w poniekąd od ponad dziesięciu lat, praktycznie bez przeprowadzania zmian. Dopiero teraz, z wydaniem Windows 8, sytuacja zaczęła się zmieniać. Należy zauważyć, że w trybie awaryjnym w systemie Windows 7 i nowy system operacyjny są bardzo różne. Jest to, że nazwa była utrzymywana, ale możliwość i sposób realizacji … prawdopodobnie ostatnia ostoja decyzji – Win 7. Tryb awaryjny przestał być tym, co było. Jednak uważa się, że powraca sprawdzone, to trzeba tylko czekać.

Co to jest "safe mode Windows 7"? Ten szczególny sposób załadunku, charakteryzuje się zwyczajowo, które kontrolują kierowców otrzymać tylko kluczowych urządzeń. Na przykład, jeśli karta dźwiękowa wymagana dla systemu operacyjnego? Oczywiście nie. W związku z tym urządzenia gdy włączony jest tryb bezpieczny Windows 7 dźwiękowe nie działają. Podobnie, karta graficzna wyświetla obraz za pomocą standardowego sterownika; interfejs sieciowy jest wyłączony (jeśli menu inaczej siły); narzędzia systemowe innych firm nie działają. Taki „wadliwy” model pracy jest potrzebne, aby móc załadować system operacyjny w przypadku różnych awarii spowodowanych przez błąd sterownika, oprogramowania, niektóre funkcje systemu Windows. Załóżmy, że użytkownik zainstalował nowe oprogramowanie, wynik po dziennik restart w Windows jest niemożliwe. Oczywiście, można zainstalować system, ale jest to strata czasu. Ponadto, nie jest bezpieczny tryb Windows 7, które mogą pomóc w tej sytuacji.

Po włączeniu komputera i wiadomości do BIOS-u, często konieczne jest naciśnięcie klawisza F8. Opcja dla leniwych – naciśnij i przytrzymaj. Nawiasem mówiąc, nie na ekranie z logo EPA Energy Star lub podobnym. Choć tak, błąd ten jest zalecany do osiągnięcia w niektórych artykułach. Fakt, że niektóre z BIOS obsługiwać naciskając klawisz F8, dzięki czemu można uzyskać wybór urządzeń startowych zacznie migać narzędzia lub cokolwiek innego. Dlatego ważne jest, aby nie spieszyć, ale nie za późno. Rezultat – pojawienie się menu tekstowego, który składa się z pewnej liczby punktów. W rosyjskiej wersji, aby zrozumieć cel większość z nich nie jest trudne.

Najbardziej poszukiwany element nazywa – „Tryb awaryjny”. Wystarczy go i wybrać, potwierdzając decyzję naciskając Enter. Po pojawieniu się okna na pulpicie zostanie wyświetlona użytkownikowi, który informuje o ograniczeniach pracy w tym trybie. Spartański wygląd, przypominający układ linii 9x. Teraz trzeba przejść do menu Start – Panel sterowania – Dodaj lub usuń programy, aby odinstalować sterownik / program po zainstalowaniu, że problemy zaczęły. Reboot pozostaje w trybie normalnym.

Alternatywnie sposób ten może być wybrany tryb awaryjny, a w ostatniej znanej dobrej konfiguracji. W niektórych przypadkach jest na tyle skuteczna, a czas spędzony mniej.