752 Shares 1817 views

Jakie są rzeczy, które można prać w maszynie, oprócz ubrania?

Pralka – poręczne urządzenie, które pozwala zapomnieć o mycia rąk zawsze. Ale może pomóc nie tylko wymazać rzeczy! Okazuje się, że maszyna jest w stanie więcej! Oto lista elementów, które mogą być również oczyszczone z pralką.


wypchane zwierzęta

Umieścić każdą zabawkę oddzielnie w specjalnych workach i trybu ustawionego „Bez wirowania”. Stosowanie zimnej wody – na gorąco, a nawet ciepła może kleju, które są przymocowane do elementami zabawki. Ponadto, zmniejszenie o połowę zwykłej ilości proszku. Po przemyciu obrócić drugie płukanie do całkowitego usunięcia detergentu i następnie wyschnięcia i krotnie skóry.

Dysze do mopów

Zaznaczenie na dysze mopa – większość z nich można prać w urządzeniu. To dlatego, że są one wykonane z wymienny! Jednak niektórzy wciąż przeznaczony do mycia ręcznego, tak aby znacznik wyboru powinny zdecydowanie.

potholders kuchenne i rękawice z jednym palcem

Kiedy trzeba umyć ręczniki kuchenne i szmaty, umieścić w uchwytach maszynowych i garnek z rękawice kuchenne. również silnie zabrudzony, tak naprawdę oczyścić ich domy być pewni regularnie wysyłać w pralce.

baseball

Zastosuj odplamiacz w czapce baseballowej i pozostawić je w pięć minut, a następnie umyć w maszynie na krótki program, za pomocą zimnej wody. Wyjąć z maszyny daje poprawny kształt i wysuszyć na świeżym powietrzu.

adidasy

Wyjąć sznurówki z butów lub trampki – koronki lepiej prać torby bawełniane do mycia, więc nie są splątane. Usuń jedynym i złożyć buty w pralce, a że nie było żadnego hałasu, umieścić kilka ręczników w bębnie. Użyć zwykłej ilości detergentu, dodać trochę octu, aby usunąć zapachy. Skręć w programie do delikatnych tkanin z zimną wodą. Po przemyciu i sznurowadła do butów musi wyschnięcia na świeże powietrze.

małe zabawki

Użyj oczek worka umyć, oczyścić kostki Lego, zabawki do kąpieli i piłki. tryb dla delikatnych tkanin obejmują i używać zimnej wody.

poduszki

Poduszki powinny być prane przez dwie na raz, przy użyciu ciepłej wody i łagodnego traktowania. Dokładnie płukania detergentu do płukania i wirowania ponownie. W celu przywrócenia objętości poduszki, trzeba je wysuszyć w suszarce, stawiając kilka piłek w bębnie.

zasłony z tworzyw sztucznych dla duszy

można prać plastikową zasłonę prysznicową, używając zwykłej ilości detergentu. Dla maksymalnego efektu, umyć ręcznikiem, a potem po prostu powiesić i wysuszyć.

Plecaki

Otwórz wszystkie gałęzie plecaka i upewnij się, że nie ma nic. Jeśli w środku znajdują się duże skupiska okruchy i brud, oczyścić je z odkurzacza. Po tym, umieścić worek w worku do prania lub poduszkę przypadku i wysłać go do maszyny, w tym delikatnym cyklu z zimną wodą i niewielką ilością łagodnego detergentu. Po umyciu, powiesić na zewnątrz plecaka.

Yoga Mat

Jeżeli dyspozycja dywanie nie zabrania go myć w maszynie jest prawdopodobne, aby to możliwe. Umyć swoją wartość raz na miesiąc, bez użycia detergentów. Suszenie może być na powietrzu lub w piecu.

maty i dywany dekoracyjne dla domu

Pierwszy wstrząsnąć dywan jak trzeba, aby usunąć nadmiar brudu, a następnie wysłać go do pralki. Można uzupełnić go o kilka ręczników. Włącz delikatnym cyklu i użyj połowę mniej detergentu. Osuszyć matę na świeżym powietrzu.

torby na zakupy

Jeśli używasz zamiast plastikowych toreb płóciennych woreczkach, należy umyć je w urządzeniu. W nich umieścić swoje produkty brudne i zabrać je do sklepu, tak, że czyszczenie jest oczywiście nie zaszkodzi tutaj. Użyciu ciepłej wody i zwykle ilość detergentu. Suszenie można na powietrzu, w suszarce.

sprzęt sportowy

podszewka ochronne na łokciach, kolanach i barkach, rękawice i inne akcesoria nie boli dobre czyszczenie. Pre-zapiąć wszystkie klamry tak, że nie są splątane w praniu, użyj worek do prania i zmniejszyć o połowę ilość detergentu.

Łóżka dla zwierząt

Jeśli kanap zdejmowaną pokrywę, może być przemyto zimną wodą i środkiem czyszczącym tradycyjnego. Następnie sam stołów mogą być myte w kąpieli z ciepłej wody i detergentu. Ważne jest, aby dokładnie wypłukać i wysuszyć na świeżym powietrzu. Kiedy łóżko jest suche, można je umieścić z powrotem pokrywę.

Torba na siłownię

W tej torbie umieścić swoje przepocone ubranie, dzięki czemu brud gromadzi się szybko. Ponadto szatni na siłowni jest prawie bardzo czyste miejsce. Umyć torbę, dokładnie sprawdzić każdą kieszeń więc zapomniano małe rzeczy, a następnie wysłać go do maszyny z zimną wodą na delikatnym cyklu.