526 Shares 8964 views

Varfreym-fałszerzem: od produkcji do montażu

Gdzieś w przestrzeni obudzony ze snu Ninja Tenno. Przez długi czas spali w letargu. Dawno temu, w epoce Orokin byli wojownikami, a Tenno są ich potomkowie. Wojna twierdził, wiele z nich, ale niektóre przetrwały. Tajemniczy Lotus obudził Tenno i pomaga im w misji. Te ninja może używać stroje (pancerzyków) nazywa varfreymami. Każdy varfreyma mieć jakieś zdolności. Kostiumy są pompowane, broń, zbyt. Ale najciekawsze w varfreym – fałszerzem.


Gdzie mogę dostać coś takiego?

Fałszerzem mógł dodać „kok” do broni. Na przykład, „Mystic impulsu” leczy sojuszników które sąsiadują ze sobą, oraz „Mystic mściciela” zwiększa Crit. Wiele z nich – dla broni dalekiego zasięgu i walce wręcz. Ale gdzie spadają varfreym fałszerzem?

W celu uzyskania elementu, należy udać się do nalotu i przekazać ją dalej. Naloty są następujące:

  • Prawo zemsty.
  • Retribution Act (koszmar).
  • Werdykt Dzhordasa.

W ciągu dnia można dostać tylko 1 fałszerzem.

Każdy z nich ma stopnie fałszerzem, w sumie 4. Aby uzyskać pierwsze miejsce, potrzeba 1 fałszerzem, czwarty – 10. Im wyższy stopień, tym lepsza wydajność.

Jest też inny sposób – ktoś je kupić, ale będzie musiał zapłacić za platyny. Cena varfreym-fałszerzem różna.

naloty

Wprowadź nalot nie jest takie proste – trzeba 100 tysięcy kredytów. Więc warto klucz w sklepie rysowania. Oprócz kredytów, wymagają nanospory, rubedo i galu. Następnie należy udać się do kuźni, gdzie klucz 6 godzin idzie dobrze, i można już iść na rajdach i zbierać varfreym-fałszerzem.

Następnie trzeba wykres gwiazdy. Dowiedzieć się, gdzie Ziemię. Włącz „Prawo zemsty”. Minimalne graczy – 4, maksimum – 8. Pożądane jest, aby pozycja była 15 lub więcej. Każdy nalot trzy misje. W pierwszym jest to konieczne, aby zniszczyć wtryskiwacze. W drugim, aby rozwiązać zagadkę i wziąć udział w rajdzie.

Pomieszczenie będzie przycisk, którego numer odpowiada numerowi graczy w raid. Muszą stać w pewnej kolejności. Rozwiązując zagadkę, idziesz do nalotu. W trzecim zabić Wei morszczuka. Jednak jest nieśmiertelna, a pierwsza wieża powinna zostać wyeliminowana w ilości pięciu sztuk.

Po pomyślnym zakończeniu nalotu, można uzyskać różne przedmioty, w tym varfreym-fałszerzem.

aplikacja

Załóżmy, że udał się do „Mystic Barrier”, który można natychmiast odzyskać wszystkie tarcze. Ale w jaki sposób zainstalować varfreym fałszerzem?

W tym celu należy przejść do „Forge”, spojrzeć na kartach i znaleźć „fałszerzem”. Powstałe obiekty pojawiają się tam:

  • Wybierz żądany fałszerzem, kliknij przycisk „Instaluj”.
  • Lista przedmiotów, które można zainstalować.
  • Następnie trzeba kliknąć na obiekcie, „Gotowe” przycisk.
  • Zostaniesz poproszony pytanie: „Install (nazwa fałszerzem) do (takiej a takiej broni lub kasku)?”. Potwierdzenie zgody.

Jeśli masz 10 mistyfikuje, nie ma potrzeby naciskania 10 razy. Spójrz na zakładkę „zainstalowany”. Można tam zobaczyć varfreym-fałszerzem, które są już zainstalowane:

  • Znajdź zestawie z 1 rangi, a następnie wybierz ją, a po prawej stronie zostanie wyświetlony monit do „Poprawa 2 fałszerzem”.
  • Poprawia Rank 4.
  • Jeśli te same fałszerze są w hełmie i broń, szansa, że będą one działać, jest znacznie zwiększona.

Teraz już wiesz wszystko o tym, jak uzyskać i zastosować fałszerzem. W trakcie gry można zrozumieć, co jest lepsze, a co nie jest użyteczne. Być może ta informacja będzie przydatna.