425 Shares 5001 views

Outlast: przejście. Outlast (gra): karta, kody

Outlast, datę dopuszczenia do kilku różnych platformach docelowych, to gra video z gatunku survival horror. 04 września 2013, wyszła na PC, 5 lutego 2014 – na PS4 i 18 czerwca tego samego roku – na Xbox One. Według wielu cenionych publikacji, najlepszy horror w 2013 roku stało się przetrwać. Przejście gry zostaną dokładniej opisane poniżej. Spektakl jest krótki, a zatem, aby zobaczyć ostateczną kredyty możesz już po 6-7 godzin rozgrywki.


Outlast: przegląd gry

Gra będzie nam powiedzieć o dzielnego reportera Miles Upshur, który postanowił zebrać trochę materiału w szpitalu psychiatrycznym „Mount Massive”, które nie wykraczają bardzo pochlebne plotki. Sam proces jest dość liniowa i intuicyjne, ale niektóre rzeczy, szczerze mówiąc, sprawiają, że gracz zacząć wszystko od nowa. Broń tam gry, każde zagrożenie jest śmiertelny, ale żyć, oczywiście, chcę wszystko. Ogólna atmosfera naciska i nie pozwala na relaks na minutę. Po poważnych i duszno przeczucia złych zdarzeń jest prawie zawsze ulgę spełnić konkretne wrogów, których Outlast nie tak dużo. elementy rozgrywki są niezwykle małe. Nasz bohater ma aparat, który podejmuje niezbędne materiały i … wszystko. Sam bohater może biegać, wspinać się, skakać przez przeszkody, i tak dalej. N. Co dziwne, ta gra poszła cięć pojemność tylko korzyści, ponieważ poczucie bezradności jest zdecydowanie odradzane. Warto wspomnieć, że aparat ma wbudowany noktowizor, a więc bohater nie musi chodzić po ulicach z powrotem w ciemność skoku. Miles mogą być również ukryte przed wrogami schowki pod łóżkiem, za pudełek i innych schronień. Jeśli chodzi o minusy, to gra bardzo lame mechanika stelsovaya. Skrypty – to zazwyczaj ból przedmiotem, ponieważ potwory mogą natychmiast zniknąć z pola widzenia, a także pojawiające się. W ogóle, Outlast, która zakończy przegląd logicznego wniosku to idealny prezent dla tych graczy, którzy kochają wysokiej jakości horror. Tak, istnieją pewne skargi dotyczące historii i cech technicznych, ale przerażających bloków atmosfera wszystkie te braki. Data ostatniej wersji Outlast – Update 6 (1,0253650).

Nawiasem mówiąc, ostatnio Philippe Morin, który jest jedną z kluczowych postaci w studio Red Barrels, Outlast ogłosił 2, nad którym programiści pracują z mocą i główne. Jak wspomniano, zbiorowy istnieje ogromna podaż ciekawych pomysłów, które mogą być realizowane w nowej grozy. Cóż, uważamy Outlast 2 spowoduje grzywny w ramach debiutu, który został ciepło przyjęty przez krytyków, jak i graczy. Żadnych innych szczegółów na temat gry jeszcze. Czekamy na wieści!

Kody Outlast

 • Oszukiwać niewidzialności: Moje dokumenty My Games Outlast OLGame Config => open OLGame.ini za pomocą Notatnika => znajdują się następujące linie w tym pliku => Wymień wartość wszystkich cyfr "10" => Zapisz.

  NormalSpeedValues = (PatrolSpeed = 120 InvestigateSpeed = 120 ChaseSpeed = 325)
  DarknessSpeedValues = (PatrolSpeed = 120 InvestigateSpeed = 120 ChaseSpeed = 325)

 • Oszukują na nieśmiertelność: Moje dokumenty My Games Outlast OLGame Config => OLEnemy.ini zlokalizuj plik i otwórz go w Notatniku => szukać kolejnych wierszy i zmienić wartości wszystkich cyfr „0” => Zapisz.
 • Oszukiwać, aby zwiększyć pojemność baterii i ich ładowania: Moje dokumenty My Games Outlast OLGame Config => open OLGame.ini za pomocą Notatnika => ciąg znajdź i zastąp „150,0” przez „999.0”, „2” na „88” i "10" na "99" => zapisz.

  BatteryDuration = 150,0
  DefaultNumBatteries = 2
  MaxNumBatteries = 10

Są cheaty Outlast pomogą Ci na marginesie, który dalej.

Outlast: Whistleblower

Powyżej, zrobiliśmy przegląd oryginalnego Outlast. Whistleblower Suplement opublikowany 06 maja 2014 i otrzymała ogólną średnią ocenę krytyków. Głównym bohaterem będzie programista Waylon Park, wystawił w Merkof korporacji. Więc on świadkiem strasznych eksperymentów na ludzi, można zobaczyć koi w Outlast. Dodatek nie przyniósł żadnych istotnych innowacji w rozgrywce, zmieniając tylko efekty dźwiękowe i animacje. Niemniej kierunek pozostaje wysoka, a zatem odgrywać DLC wciąż przerażające. Waylon spotkał się również nowych barwnych postaci, które pozwoli Ci drżeć z jedynego w swoim rodzaju. Suplement może pochwalić się doskonałą komponent techniczny jako standardowego Outlast. do wymagań PC do wysokich grafiki są następujące ustawienia:

 • Procesor: Intel Core 2 Quad @ 2,8 GHz lub odpowiednik AMD.
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5770.
 • RAM: 3 Gb.
 • Miejsca na dysku twardym: 5 GB.
 • System operacyjny: Windows 7/8.

penetracja

Jest to pierwsza misja dostępny w Outlast. Przejście oznacza bardziej zaznajomieni z najważniejszych elementów gry, zamiast pełnej gry. Celem zadania jest do badania psychiatryczne w szpitalu „Mount Massive” w poszukiwaniu ciekawych ekskluzywnych materiałów.

Kiedy uzyskać kontrolę nad swoim charakterem (reporter Maylz Apsher), trzeba wziąć pobliskie krzesło papier, baterie, kamerę i wszechobecne informatorów. Potem idziemy do drzwi kraty i otwórz go (LMB). Śledź na drzwiach, a następnie skręcić w lewą stronę podwórza. Tam zobaczysz kolejne drzwi do złamania. Usiąść i podejść do niego. widać po drabinie przez które wspiąć i podążać rusztowań, skakanie dół, i wspiął się na półkę, a następnie – w oknie drugiego piętra.

Wewnątrz pomieszczenia, światła gasną, bo z tego, co masz, aby włączyć noktowizor na kamerze. Następnie przejdź do drzwi, gdzie są widoczne promienie światła. Wyłącz widzenie w nocy, ponieważ zajmuje sporo cennego baterii. Na zewnątrz pomieszczenia, „A215” idź do „A218”. Idź korytarzem, przeciskając się między szafkami. Pokój „A216”, można znaleźć baterii w jednym z pól. W celu kontynuowania gry Outlast, trzeba iść do pokoju „A211”, dostanie się do przewodu wentylacyjnego i indeksowania w linii prostej. Poniżej widać szaleńca ucieczki.

Kiedy wyjść z rurą, przyjść do biblioteki. Przy wejściu trzeba będzie oczekiwać nieprzyjemny oczu cały tłum ludzi torturowanych. Jednym z nich jest wciąż żywa. On będzie ostrzegać o niebezpieczeństwach czyhających w murach szpitala, a następnie doradzić jak najszybciej opuścić to miejsce cholery.

Przejść przez biblioteki, dla których znajdą się w korytarzu, ale po drugiej stronie zapory. W łazience można znaleźć inną baterię. Śmiało, ściskając przez regały. W tej chwili na was zaatakuje ogromny szaleńca, który rzuca Miles przez okno na pierwszym piętrze. Przejście Outlast gra zadebiutuje końce rozdziałów.

Główny hol

Celem drugiego rozdziału jest ucieczka ze szpitala. Miles żadne klucze i otworzyć drzwi tylko na straży pokoju. Aby go otworzyć, musimy znaleźć klucz kartę. Aby wykonać to zadanie, musisz udać się do sali komputerowej, która znajduje się po lewej stronie. Po wejściu do pokoju, udać się do stołu, który znajduje się w rogu. Będzie to ważny dokument. Po go wziąć, wróć do korytarza.

Następnie przejdź w lewo, gdzie będzie można zobaczyć kolejny szaleniec, który, na szczęście, nie jest niebezpieczne dla nas. Śledź na samym końcu korytarza, gdzie należy skręcić w lewo. Nie widać dużą liczbę wrogów, z których trzeba szybko uciekać, zanim spadnie tyle. Wrócić do pokoju, gdzie otworzyć kolejne drzwi. Nie widać trupa, przy którym będzie opierać się na kluczowej karty. Weź go i przeczytać dokument. Wróć do miejsca, gdzie zaczęliśmy minięciu drugiego rozdziału.

Kiedy znajdziesz się tam, trzeba skręcić w lewo, po końcu korytarza. Tam można zobaczyć pomieszczenia ochrony, w którym chcesz wprowadzić i włączyć komputer. Na tym kończy przygody Miles w drugim rozdziale.

piwnica

Kontynuujemy przechodząc Outlast 1. Celem tego zadania jest ponowne uruchomienie generatora w piwnicy. Gdy nasz bohater aktywuje komputer zamienia się w wartowni oświetlenia awaryjnego. W tym momencie ktoś zacznie łamać w drzwiach. Musimy bardzo szybko ukryć się w szafie. Osoba ta będzie Kris Uoker, który zbada pokój i zostawić z niczym. Jak tylko zniknie z pokoju, trzeba wyjść z szafy i postępuj zgodnie z głównej sali, gdzie schody zejść do piwnicy.

Idąc tam, trzeba wspiąć się przez otwór, z którego śledzić centralnego pomieszczenia piwnicy. Nie widać generator, aby włączyć których można uruchomić pompę paliwa 2 i wyłącznik główny. W tym miejscu są dwie komory boczne, z których każda znajduje się na pompie 1 benzyny.

Outlast – gra jest dość straszne, co można zrobić, gdy jedne z drzwi puka się kolejny szalony. On od razu zacząć szukać dla ciebie, a więc trzeba szybko dotrzeć do centrum, obejmują noktowizor i przejść na drugą stronę, gdzie oszaleli. Po wyjściu z pokoju przez drzwi tłoczone, szalony cię zobaczyć, a więc trzeba biec korytarzem, obracając się na 1. kolei po lewej stronie, na 2 – prawy. W trakcie przeskoczyć tabelach. Uruchomiony do ostatniego pokoju, zamknąć drzwi i włącz. Jeśli nadal szalony pościg, ukryć w szafce.

W pierwszym i drugim pokojach znajdą Państwo na baterii (na półkach). Po powrocie do centralnej, gdy generator jest prowadzony, z którego światło jest ponownie włączony. Następnie wyjść z piwnicy, wracając do pokoju strażników. Tam znowu usiąść przy komputerze. W tym momencie, Miles zaatakował jakiś psychol. Jak dowiesz się później jego ojciec nazywał się Martin. On pokazuje nam film, gdzie coś bez precedensu strażnicy zabijania. Na tym punkt kulminacyjny Outlast – upływ trzeciego rozdziału – jest zakończona.

jednostka więzienie

Celem tego zadania – aby wyjść z bloku. Rozważmy domu, a następnie podejdź do drzwi są zamknięte. Po chwili otworzy i możemy wyjść z pokoju, natychmiast opuścił pozycji w dół po schodach. Nie widać inny szaleniec, bicie głową w ścianę. Następnie skręcić w lewo i ponownie rosnąć w górę. Po krótkim spacerze na korytarzu można zauważyć kolejną dziurę w ścianie, której potrzebujemy. W rezultacie znaleźć się w dezynfekcji komory, gdzie będzie można zobaczyć ślad krwi. Wykonaj go, aż znajdziesz się obok szalony, prowadząc krwawą głowę na ścianie. Następnie należy przejść do otworu w podłodze, a następnie przejść w lewo. Nie będzie słychać krzyki Man zabijania człowieka. Idź do otwartych drzwi, gdzie będzie czekać na „zaskoczenie” – szaloną nietoperza. Trzeba zwabić go z sali, a następnie wprowadzić go i aktywować przełącznik. Wracając do pokoju ze środkiem dezynfekującym. W tym momencie upływu Outlast czwartym końcach rozdziałów.

Blok więzienie 2

Celem pracy – przejść przez prysznic. Gdy dojdziesz do bloku „D”, a następnie jechać dalej korytarzem, aż zobaczysz nagiego szaleńca. Drugi cicho podkraść się od tyłu. Aby przetrwać, trzeba szybko dostać się przez rozbite okna, a następnie czołgać po występie na przodzie i wspinać się w ostatnim oknie. Następnie uruchom korytarzem i wyjść na spacer.

Skręć w lewo na korytarz, na końcu której znajdzie baterię w zamkniętej kłódki. Przyjdź do pomieszczenia ochrony i włączyć przycisk na panelu. W tym momencie, brama wchodzi mocny maniaka i zacznie bić swoje ciało do szyby. Ponieważ drzwi pokoju są zamknięte, można mieć tylko jedną drogę ucieczki – przez otwartą wentylację. Wydostać się przez nią na korytarz. Wariat nadal rozbić drzwi i zacznie cię ścigać i dlatego stale prowadzony do przodu. Prędzej czy później będzie wyrzucać przez wybuch okna.

Tak, masz na parterze bloku „C”. Będzie wiele trupów i całkowita ciemność. Z górnych pięter można byłoby szalone zejść i zacząć szukać. Jedną z opcji – schować się pod łóżkiem. Każda alternatywa – ukryć pod schodami, pokonując Psycho. Po zakończeniu transakcji z nim wznosi się na drugim piętrze. Wokół całej podłodze, aż dojdziesz do tyłu następnym Ambala, z której trzeba szybko uciekać jak najdalej, a następnie schować pod łóżkiem w komorze. Podczas zarządzania ryzykiem, biegać do przodu. W korytarzu, skręcić w lewo, ściskając przez przeszkody. Idź w prawo do prysznica. Drzwi zostanie ona zamknięta, a zatem propolzayte korytarzem przez kratkę i pozostawić miejsce na centralnej jednostki „D”. Centrum nic nie da, dlatego trzeba natychmiast wspiąć się na drugim piętrze z pomocą tabeli. Po przyjeździe na cel, zaatakują cię, ale przez szczęśliwy zbieg okoliczności, możemy uniknąć starcia z wrogiem. Po tym wypadku przejść na krawędź przerywaną podłodze skoków nad urwiska.

Idź na trzecie piętro, gdzie aparat będzie leżeć na baterii. Idź do przodu na podłodze, dopóki nie zaatakuje Psycho. Otbeytes z nim i przejść przez innego otworu w ścianie. W jednej z tych komór znajduje się otwór w podłodze. Skocz do niej i zachować prawo, podążając śladem krwi. Gdy jesteś na parterze prysznic, znaleźć inną dziurę w podłodze i zejść przez nią. W tym momencie karta Outlast wypełnione kolejną lokalizację – ścieki.

kanalizacja

Celem tego zadania jest znalezienie drogi wyjścia z kanalizacją. Jak najszybciej zejść do niego, trzeba iść do światła, które świeci gdzieś w odległym korytarzu. Gdy dojdziesz do rozwidlenia, skręcić w prawo, po przerwie. Nie znajdziesz wyłączniki, wypróżnia. Je aktywować. Po wykonaniu tych czynności, trzeba spojrzeć w lewo, gdzie znajduje się plan z dopiskiem, który opowiada swoją przyszłość kierunek. Pomysł jest na tyle jasne, ale nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Chodzi o to, że musimy to dźwignie pod ścisłym nadzorem Chris (to samo husky), ze względu na które wszyscy musimy zrobić cicho. Kiedy wszystkie powyższe kroki, powrót do planu na ścianie, skręcić w lewo i iść w dół po schodach. Skręć w lewo i iść do końca korytarza, a następnie skręcić w lewo. Tutaj trzeba będzie czekać kolejny korytarz, przez który trzeba przejść do bardzo ślepy zaułek, a następnie skręcić w prawo. Nie widać drabinę, na której można wspiąć się na górnych piętrach.

Tu znowu będzie bardzo ciemny. Przechodzenie przez tunel, spotkasz chłopca z latarką, która powie Ci ciekawą historię o brutalnym lekarza. Idź za nim. Głowica szlak krwi do działu męskiego. Doszedłszy we właściwym miejscu, patrzeć na przerwę w murze i przechodzą przez niego. Jest woda wszędzie, a więc trzeba znaleźć wyjście. Po wędrówki trochę, znajdziesz kratkę wentylacyjną do którego chcesz dotrzeć. Idąc do rury, wykonaj promienie światła, gdzie można znaleźć wyjście. Oto gotowy do uruchomienia, ponieważ zła nie śpią. Oderwała się od pościgu, idź korytarzem, a potem wspina się po schodach. Potem trzeba będzie wyjść z sekcji męskiej, co nie jest tak łatwe do zrobienia. Śmiało momentu, aż pojawi się okno. Przesuń go i przejdź do gniazda, a następnie skręcić w prawo i wejdź w pierwsze drzwi. Po wejściu do pokoju, widać dziurę, gdzie chcesz iść w dół. Więc znaleźć się w innym korytarzu, do których konieczne jest, aby przejść na tak długo, jak nasza postać nie słyszy sercu rozdzierające krzyki mężczyzny. Śledź tego źródła dźwięku przechodzącego przez otwory w tylnym pomieszczeniu.

W rezultacie będziesz ścigany przez dwóch ludzi, od których musimy szybko zrobić nogi. Nie zapominaj o różnych manewrach (np. Przenieś szuflady do drzwi), aby spowolnić wrogów. Niemniej jednak, nie będziesz w stanie uciec, ponieważ na samym końcu ścieżki Miles spodziewa się psycho-lekarza, który będzie związał bohatera z wózkiem inwalidzkim i zabierze go do izby tortur. Tam będzie nas przesłuchiwany i odcięty na palcu z każdej strony, po czym lekarz uda się do innych "klientów". Następnie musimy wykonać czynności wyświetlane na ekranie. Opuszczając pokój, zobaczysz kolejnego szalonego, przykuty do łóżka. Po obejrzeniu Milesa, natychmiast wzbudził krzyk, który przyciągnął uwagę lekarza. W tym momencie nasz protagonista musi ukryć się pod kanapą, tak aby ich nie znaleźli. Po czekaniu, aż wróg odejdzie, wyjdź z kryjówki i wejdź do pokoju po lewej, gdzie musisz się ukryć. Po pewnym czasie cicho wyjdź na korytarz i idź w lewo, gdzie musisz wyjąć pudełko i otworzyć drzwi. Tam, idź na koniec korytarza, skacząc przez przeszkody. Kiedy otwierają się główne drzwi, szybko skręć w lewo. Tam, przejdź przez okno do holu i rozejrzyj się, bo gdzieś musi być klucz. On jest tym, który jest potrzebny. W końcu wejdziemy do następnego korytarza, gdzie spotykamy się z ojcem Martinem, który ukrywa się za drzwiami.

Następnym zadaniem będzie spotkanie z księdzem na ulicy. Niemniej jednak, aby osiągnąć ten cel, musisz przejść kilka testów. Faktem jest, że musisz ogarnąć ogień. W zasadzie zadanie jest dość proste, ponieważ wszystko czego potrzebujesz to szukać działek z niezmienionymi meblami. Po przejściu przez spaloną halę trzeba wejść do korytarza, skręcić w lewo i przejść przez deski. Następnie idź do pokoju po prawej stronie. Przez cały ten czas Miles będzie ścigany przez starego chick Chrisa. Twoim dalszym zadaniem jest przywrócenie zaopatrzenia w wodę, który składa się z dwóch czynności: wabienia nakrętki i włączania dźwigni. W końcu uaktywnij żądaną dźwignię i wznowić dopływ wody.

Stocznia

Kiedy wyjdziesz na ulicę, spodziewać się będzie ciemności skoku i ciężkiej ulewy z pioruna, która od czasu do czasu oświeci teren. Idąc drogą aż do fontanny, skręć w lewo i wejdź do oświetlonej szopy. Znajdziesz tu baterię i kluczowy dostęp do jednostki biznesowej. Z fontanny przejdź po prawej stronie, gdzie otwierasz zakrzywione drzwi kluczem znalezionym wcześniej. Kiedy opuścisz drugą stronę budynku, nasz bohater będzie musiał wspiąć się na dach, a następnie przejść przez kilka barier i zejść na dół, gdzie będziesz musiał podążać za siatką ogrodzenia. Następnie idź po stoczni, aż dojdziesz do bloku więziennego. Tam wejdź do dziury. Postępuj zgodnie z oświetloną częścią dolnego dziedzińca, gdzie będzie mnóstwo pudełek. Na nich wspiąć się na półkę, która pomoże Ci dotrzeć w prawo za rogiem. Skok w dół, gdzie zobaczysz altanę. Z niego idź za korytarzem w lewo, skąd będzie słaby światła. Tam Miles ponownie spotyka się z Chrisem, z którego będzie musiał uciekać szybko, biegając wokół altanki i ukrywając się w przerwie na ścianie.

Dział kobiet i końcowy

Kolejnym celem naszego bohatera jest poszukiwanie ojca Martina w dziale kobiet. Nie możesz natychmiast wejść do domu, a zatem pójść do ogrodu, gdzie znajdą Państwo drewniane schody przymocowane do otwartego okna kobiecego oddziału. Tam spotkamy się z księdzem. Idź do niego bardzo uważnie, unikając szaleństwa.

Na końcu drogi wejdziesz do windy, gdzie musisz wejść na drugie piętro. Wyjdź z tego i wejdź na górę. Tam zobaczysz krwawą drogę, która doprowadzi nas do dwóch znanych głupców. Uciekając od nich, Miles straci aparat i wpadnie w ogromną dziurę na podłodze. Oczywiście będziemy musieli wrócić do cennego materiału. Zejdź na najniższe piętro, gdzie znajduje się kamera wideo, weź ją i uciekaj, jak najszybciej, bo będzie za tobą pościg. Wróć na górę i idź za ojcem Martinem. W wyniku krótkich poszukiwań znajdzie się teatr, w którym będziesz musiał wejść do pokoju reżysera i kontynuować chodzenie wzdłuż krwawej ścieżki aż do kościoła. W tym momencie zostanie pokazany film, w którym ksiądz zostanie spalony na stosie. Opuść kościół, zmierzając do windy, która pomoże Ci dotrzeć do laboratorium na niższym poziomie. Tutaj stale będziesz atakowany przez duchy, ale musisz dostać się do głównego bloku tego laboratorium, gdzie zniszczyć wszystkie silniki. Następnie musisz przejechać przez otwarte drzwi i cieszyć się (lub odwrotnie) końcowym wydłużeniem rolki. Gra kończy się tutaj.