610 Shares 8086 views

„Jod-Active” – wspaniałym źródłem witalności i energii

Każdy wie, co jodu. Ludzie traktują go z zadrapaniami roztwór alkoholu i ran. Jednakże istnieje inny jodu, który jest wykorzystywany do stosowania wewnętrznego.


Element zetknie się z żywnością i wodą i bierze udział w syntezie hormonów tarczycy, których funkcje zależą w dużej mierze od obecności tego składnika. Hormony wpływają na mózg, aktywność układu nerwowego, piersi i gonad, bez których prawidłowy rozwój i wzrost dziecka.

Główną przyczyną zaburzeń hormonalnych jest niedobór jodu, który nie wyraził charakter zewnętrzny nazywany jest „ukryty głód”. Najczęściej niedobór jodu dotyka dzieci, co sprawia, że trudno jest chodzić do szkoły, aby zaakceptować nową wiedzę.

istnieje „Jod-Active” Aby wyeliminować te luki, która jest lekiem, jest powoływany z niedoborem w elemencie ciała o tej samej nazwie. Środek farmaceutyczny znajduje się w nowoczesnej medycynie powszechnie stosowane. Jest on używany do zwalczania wielu chorób tarczycy. Innym lekiem stosowanym w leczeniu zaległości w rozwoju fizycznego lub psychicznego dziecka. W wielu przypadkach, „Jod-Active” przepisać dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Lek pomoże, a osoby, które były narażone na promieniowanie. Ludzie żyjący na obszarach o niekorzystnej sytuacji ekologicznej jest również przydatna korzystne właściwości tego leku.

W celu korzystania z narkotyków, istnieją pewne ograniczenia. To nie może być wykorzystywane do tych, którzy oznaczone idiosynkrazji na składniki leku. I zawiera białko mleka i organiczne związki jodu. Preparat „jodu Active” to standardowe organiczne atomy związkiem jodu, które są włączane do cząsteczki białka mleka. Po raz pierwszy idea łączenia go z jodem do promowania zdrowia stwierdził Paul Florenskiego, kapłanem i rosyjskiego naukowca.

Lek ten może być uznany za bliski odpowiednik mleka matki, pierwsze krople, które dana osoba otrzymuje po jego urodzeniu.

Niepowtarzalność produktu polega na tym, że deficyt substancji „Jod Aktywny” doskonała trawiono nadmiar jodu pochodzi z ludzkiego ciała i nie spływa do gruczołu tarczowego. Zjawisko to jest prawdopodobnie związane z eliminacją jodu pod wpływem enzymów wątrobowych wytwarzanych przez jej brak z białek mleka. Gdy ilość jodu w organizmie jest wystarczający do produkcji enzymów zatrzymuje i jodu nie wchłania się do krwi i przenika naturalnie.

Lek opracowany przez naukowym centrum radiologii medycznej, aby rozwiązać problem niedoboru jodu i jest zalecane dla osób cierpiących z powodu braku substancji, jako dodatkowe źródło jodu. Podczas tworzenia leków z unikalnym długotrwałego doświadczenia w zapobieganiu i leczeniu chorób tarczycy i niedoczynności tarczycy, w tym te, które wynikają po wypadku w Czarnobylu.

„Jod-Active”: instrukcje użytkowania

Według przepisu lekarza dla dorosłych zaleca się przyjmowanie leku w ilości jednej lub dwóch tabletek dziennie. Ważnym punktem jest warunkiem otrzymania leku przed posiłkiem. Dzieci przypisane do jednej tabletki dziennie. Czas trwania leczenia „Jod-Active” to 3-4 tygodni. Następnie odbywa się tygodniową przerwę, a zabieg jest powtarzany.

Istnieją różne analogi tego leku. Na przykład, „Jodomarin”, który, w odróżnieniu od leku „jodu Active” substancja czynna biologicznie , o szereg innych funkcji. Jeśli pojawia się pytanie, co należy przyjąć, „jod-aktywny” lub „Jodomarin” powinien udać się do lekarza-endokrynologa.