519 Shares 3302 views

Optymalny trening lub jak huśtawka mięśnie.

Wypracowanie, taki czy inny sposób, wszyscy jesteśmy przed pytaniem „jak swing mięśnie?”. Jednak nie wszyscy z nas znają odpowiedź na to pytanie. Rzeczywiście, ośmielam się zapewnić, że odpowiedź jest znana tylko kilka – prawdziwych specjalistów kulturystyce i kompetentnych lekarzy, fizjologów. A jeśli pierwsze spotkanie z problemem bezpośrednio i na własnym doświadczeniu wiedzieć „co jest dobre, a co – złe”, nie wiedząc jednocześnie, dlaczego jest tak, a nie inaczej, ostatnia odpowiedź na to pytanie jest absorbowana wraz z wielu godzin zajęć na anatomii i fizjologii.


Przechodząc do innych, okazało się, że odpowiedź na pytanie „jak huśtawka mięśnie?” I jest gotowy podzielić się z wami.

Tak więc, na podstawie wzrostu tkanki mięśniowej jest „szkolenie”. Jest on wykonany poprawnie, pewien czas trwania i intensywność może przynieść pożądany efekt – piękny i napompowane ciało.

Nie będziemy wchodzić specyficzny, ponieważ charakterystyczny i ważny dla nas szczególnie właściwe dla wszystkich mięśni, niezależnie od ich lokalizacji. To z tego powodu, nie znajdziesz tu odpowiedzi na pytania typu: „jak huśtawka pośladki” i tym podobne.

Jednak tutaj znajdziesz jasne instrukcje, jak to zrobić, że trzeba i nie ma sensu.

Jesteśmy krok od pierwszego kroku „jak swing mięśnie.” Pierwszą rzeczą do zrobienia – pozbyć się błędnych przekonań panujących wśród tłumów sportowców czy mięsień jest więcej – to znaczy więcej. Im więcej ćwiczysz, tym lepszy wynik.

Nieraz widziałem, zarówno w Armwrestlingu faceci w wadze do 75 kilogramów zdobył duże i mięsisty chłopaków 90 i nawet absolutną-ki, a wielkość ich mięśni różniły się istotnie. Jednak wynik nie tylko pokazać i udowodnić rozmiary „false power”.

Udowodnienia fałszywości drugiego rachunku, mogę dać przykład, jak młodzi ludzie idą po raz pierwszy w siłowniach i działając na zasadzie „bierz więcej i dłużej konkurować”, zaangażowany od lat i nie może wzrosnąć więcej niż 2-3 kg mięśni. I w przeciwieństwie do nich, wiedząc sportowca uczęszcza siłownię wynosi nie więcej niż 3 razy w tygodniu i ma doskonałe wyniki, zdobywając 10 kilogramów masy mięśniowej.

Tak, ze zniszczeniem ponad mitów.

Nadszedł czas, aby dać konkretne porady na temat jak huśtawka mięśnie.

 • Wykonaj trzy treningi w tygodniu.
 • Rozprzestrzeniać ćwiczenia na różnych grup mięśni, łącząc je tak: z powrotem, biceps, triceps, klatki piersiowej i nóg.
 • Ćwiczenia na mięśnie brzucha powinny być wykonywane pod koniec każdego treningu.
 • Czas trwania szkolenia – 1 godzina.
 • Wykonać wszystkie ćwiczenia są wyraźnie możliwe bez oszukiwania.
 • Pij wodę w szkoleniu tylko w skrajnych przypadkach, jak iw małych ilościach.
 • Każde ćwiczenie zostało przeprowadzone z ciężarem, z którym można zrobić 10 razy, robiąc 12, ale próba trwać dwa razy wykonywane dokładnie i bez pośpiechu.
 • Ćwiczenia wykonywane są powoli, kontrolując dynamiki ruchu całego, nie puszczając dłoni w swobodnym spadku.
 • Na jednym ćwiczeniu trzeba wykonać trzy sety.
 • Jedna grupa mięśni powinna wynosić co najmniej trzy różne ćwiczenia wykonywane w ciągu jednego dnia.
 • Przerwa między seriami – 1 minuta.
 • Przerwa pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami – 3 minuty.
 • Podczas przerwy, chodzić lub mówić stale (nie zestrzelił oddech i przywrócić go).
 • Wolą ćwiczenia z hantlami zamiast ćwiczeń brzana, gdy istnieje alternatywa. Wykonywać ćwiczenia z hantlami, własnymi rękami i skoordynowana z jednej strony nie jest „weźmie” większe obciążenie niż inne. Ponadto podczas ćwiczeń z hantlami zatrudniać dodatkowych grup mięśni, które kontrolują Stanowisko i rąk. Funkcja ta pozwoli Ci rozwinąć silną i hardy układ mięśni obręczy barkowej.
 • Podczas ćwiczeń, stanąć przed lustrem tak, że widać było poprawne, czy nie, robisz to.
 • A co najważniejsze – dobrze zjeść i w dużych ilościach, a także nie zapomnij o odpowiedniej reszty (sen trzeba co najmniej osiem godzin, tak że czas, aby odzyskać ciało do następnego treningu).

Więc dał odpowiedź, jak zbudować mięśnie i wprowadzony do podstawowych cech i przepisów, których przestrzeganie pozwoli Ci stać się „bardziej”.

Ponadto odpowiedzieli jednym z punktów mamy na pytanie „Jak huśtawka hantle?”.