361 Shares 7154 views

Do farbowania włosów L'Oreal: paleta styl

Nie jest tajemnicą, że wybory kobiet definiuje reklamę. Do farbowania włosów L'Oreal, jego paleta jasnych barwach zdobył rynek z pierwszych reklam. Nie dlatego, że są prowadzone na jasny, soczysty, tam nie ma! Tylko producent wygrał jego jakości, odpowiedzialności społecznej i korporacyjnej, odporność koloru z dobrymi wynikami cen. Ale wszystko po kolei.

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka serii L'Oreal, ponieważ francuska marka nie chce stać w miejscu. Do farbowania włosów L'Oreal, paleta jest corocznie nabiera nowego modyfikacji. Zacznijmy serii Excellence: obejmuje pięć głównych linii.

Creme – nazwa mówi sama za siebie farby – miękka konsystencja „Tasty” kolory: blond, miedziano-czerwony i brązowy. To ocieplenie gamma jesieni, co daje farbę do włosów Loreal, niezwykła paleta kolorów. Chciałbym spróbować każdy z 29 odcieni wariacje, ale co do zasady, panie znajdą się jedną unikalną wersję.

Creme Resistant Grey. Ash blond gama kolorów, wszystkie 6 kolorów. Od szlachetnego siwych włosów fantastyczną Golden Glow Princess – więcej gamma zimno, bez którego seria nie będzie kompletna.

Browns Extreme – jak wynika z magazynów mody, włosy brązowe teraz prowadzi posiadacze spalania brązowe loki przyciągające wzrok ludziom ich naturalność i optymizm. Do farbowania włosów L'Oreal (paleta brązów) uzbrojony w sześciu bogatych kolorach, grając złoto, odcień wina, kołysanie światło rubinowy i ogień. Dla miłośników bardziej radykalne tony – Reds Extreme – czerwony i ognisty palety.

Wreszcie, nie uszedł uwagi producentów zwolenników lalek Barbie – dla nich stworzony blondynki skrajny – serię tylko trzy, ale niektóre z oryginalnych odcieni światła!

Inne serie L'Oreal

Do farbowania włosów L'Oreal – paleta oferuje czarujący i niezapomniany wiersz, który jest nazywany – Feria zawodowej. Z tej opieki produktów, można tworzyć nie tylko oryginalną fryzurę, ale także do osiągnięcia zdrowego lśniące loki zmaksymalizować efekt naturalnych kolorach.

Nawiasem mówiąc, według badań przeprowadzonych przez Federację Rosyjską, przynajmniej raz w życiu farbowane włosy 95% kobiet, 60% z nich to zrobić do tej pory. L'Oreal – kolor włosów, paleta, która jest fascynująca, to pozostaje ulubionym połowa z tych 60%. Tak, marka ma miejsca na rozbudowę i poprawę przez wzgląd na nasze prośby.

Innym godnym uwagi produktem zawarte jasne kombinacje wraz z nowoczesnej, postępowej i nieszkodliwej technologii barwienia – Loreal Majirel. Ogromna różnorodność odcieni są dokładnie replikować naturalne zasoby naturalne i nieszkodliwe skład chemiczny farby do włosów odbarwiają trzy odcienie bez zakłócania ich moc.

Paleta L'Oreal – farba do włosów, która pozwala czasu na zajmowanie się siwych włosów i eksperymentowania ze stylem, gwarantując stabilność przy niskiej cenie, a co najważniejsze – najbardziej delikatny sposób koloryt. Nadaje się nawet dla tych, którzy nigdy nie wahał się podjąć desperacki krok, który niedawno traktowane włosy przed działaniem termicznym i chemicznym. Przed użyciem, pożądane jest, aby przetestować alergii na wrażliwej skórze.