188 Shares 1595 views

Pillars of Eternity: przegląd. gry komputerowe

Pillars of Eternity – to udana gra fabularna, która została opublikowana w 2012 roku. Ten projekt jest ideowym spadkobiercą legendarnego RPG jak Baldurs Gate, Icewind Dale i Planescape: Torment. Co jest najbardziej interesujące przy tworzeniu tej gry deweloperzy nie mają pieniędzy. Finansowanie rozwoju Pillars of Eternity będzie z „Kick” (platforma dla przyciągania inwestycji dla poszczególnych projektów). Tysiące fanów gatunku na całym świecie, wspierane przez Obsidian Entertainment (twórcy gry) i rzucił grosz lub dwa. W rezultacie, filary budżetowe Wieczności przeszedł do $ 4 mln. czy gra była w stanie uzasadnić swoje koszty? I który zmusił wielu ludzi do tworzenia zadonatit Pillars of Eternity? Omówienie projektu pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Zainteresowany? Następnie przeczytaj ten artykuł!


Pillars of Eternity: przegląd

Wielu graczy uważa, że RPG jako gatunek został zabity w 2002 roku tuż po Icewind Dale 2. Stwierdzenie to jest uzasadnione. Po tym wszystkim, kolejne gry fabularne są tępe kopie swoich poprzedników. Oni nie mają nic nowego, rewolucyjne. Oni po prostu wielokrotnie powiedział, że gracze widzieli ten sam Icewind Dale. Ponadto przemysł gier ma nową nazwę dla MMORPG. MMORPG są opłacalne i przyciąga mnóstwo ludzi. To z tego powodu, że wielu deweloperów postanowił rozwijać się w ten sposób. Dlatego staramy się stworzyć coś unikalnego i nowego, kiedy można po prostu wziąć próbkę gotowego koreańskim MMO, aby przerobić go na swój własny sposób i otrzymać pieniądze z mikrotransakcji wewnętrznych?

Na szczęście, 10 lat później, wszystko się zmieniło. Popularność projektów MMO zaczął powoli, ale na pewno znikną. Z pewnością wpływ fakt, że w branży gier, nowy, mainstream kierunek (jest to MOBA). To kiedy jest najlepszy czas na reinkarnacji RPG. I gra, która powinna powrócić do gatunku RPG do dawnej popularności, stał filarów Wieczności. Omówienie projektu można zobaczyć w tym artykule.

Dlaczego ten projekt przyciąga tyle uwagi i przyniósł wściekły kwotę do „kopa”? To bardzo proste. Do zastosowań deweloperów, w Pillars of Eternity ze sobą harmonijnie klasycznej, atmosfery starej szkoły i rewolucyjnej nowe rozgrywki. To właśnie sprawiło, że gatunek fanów RPG, aby zwrócić uwagę na ten projekt. Ale czy twórcy byli w stanie utrzymać wszystkie swoje obietnice? Naprawdę jeden z najlepszych RPG po raz ostatni – to Pillars of Eternity? Opis i szczegółowa analiza tej grze pomoże odpowiedzieć na te pytania.

historia

Wszystkie problemy występują w fikcyjnym świecie fantasy i. Główny bohater w „szczęście” być świadkiem bardzo dziwny i naprawdę nadprzyrodzonych wydarzeń, straszliwe konsekwencje, które nawiedzają go w całej grze. Główny cel – znaleźć przyczynę incydentu.

Chociaż opis jest zupełnie niejasne i wieloznaczne więcej na ten temat nie można powiedzieć, że, jak to będzie spojlera (przedwczesne ujawnienie ważnych informacji). Aby zrozumieć głębię fabuły, konieczne jest, aby grać w Pillars of Eternity. Przejście opóźni się z jego głowy, ponieważ gra ma wiele zwrotów akcji, tajemnic, zagadek, alternatywnych zakończeń i dodatkowych questów. Znudzony po prostu nie mają.

Inną zaletą Pillars of Eternity – znaków. Gra posiada wiele NPC, a każdy z nich może rozpocząć rozmowę. Co do zasady, poprzez dialog ujawnił świecie gry, ważnych zwrotów akcji i tak dalej. D. To jest powód, aby przejść rozmowę z NPC nie jest konieczne. można przegapić ważnej części chwalebnej historii, która opowiada Filary gry wieczności. Przejście całej fabuły zajmie około 40-45 godzin.

rozgrywka

Jak dobrze znanej gry – serca każdego RPG. Ma filarów Wieczności porównując pozytywnie na tle podobnych projektów? Zdecydowanie. Jego system walki jest gra bardzo przypomina stare dobre Planescape: Torment, Baldurs Gate i Icewind Dale. Ale w tym samym czasie w Obsidian Entertainment potomstwo mają wiele innowacji. Unikalny system role-playing, reputacja, szczegółowe dostosowanie charakteru, itp – .. Wszystko to można znaleźć tylko w Pillars of Eternity. Badanie, które można przeczytać poniżej pomoże Ci zrozumieć wszystkie zawiłości rozgrywki.

System rola

Zgodnie z ogólną zasadą, zdolność bohatera w grach RPG są nastawione tylko na niszczeniu wrogów. Ale Pillars of Eternity, oprócz umiejętności walki, posiadają zdolności, które nie są związane z bitew. Na przykład, jeśli gracz ma problemy z poruszaniem świecie i jest stale utracone, można pompować umiejętności nawigacyjnych. Dzięki jej postać będzie w stanie znaleźć najkrótszą drogę i szybko dostać się do wybranego miejsca. Takie umiejętności są bardzo pomocne w czasie przesyłania i interakcji ze światem gry, komunikowania się z NPC.

reputacja

Gra ma różne frakcje, gangi. bohater z nich określa reputację. Jest ona określana przez działania bohaterów. Na przykład, jeśli nie kolejność grup, radzenia sobie z nimi i utrzymać przyjazne stosunki, w trudnych czasach, można liczyć na ich pomoc. Jeśli, przeciwnie, aby zaatakować gang, będą spłacać w tej samej monety.

dostosowywanie

Pierwszą rzeczą do zrobienia w tej grze – aby stworzyć swój własny charakter. Aby to zrobić, deweloperzy dostarczyli edytora. Dzięki niemu, aby unikalny i niepowtarzalny charakter jest bardzo prosta. Interfejs redaktor zrozumiałe na poziomie intuicyjnym. Ponadto, można zmienić niemal wszystko – od fryzury do kształtu twarzy. Ponadto, aby rozpocząć grę, należy wybrać rasę (co w Game 6) i klasy (z 11).

grafika

Wizualny składnik – kolejna zaleta tego projektu. Jak Pillars of Eternity został opracowany na nowym silniku, grafika w grze doskonałe. Szczegółowe teksturki, jasne kolory, soczysty obraz i wspaniałe lokalizacje wykonują swoją pracę. Świat wydaje się być bardzo żywy i atmosferyczne. Można powiedzieć, że programiści pracowali dobrze na wizualnej części gry.

Pillars of Eternity: cheaty

gry RPG są znani ze swojej złożoności. I Obsidian Entertainment pomysł nie był wyjątkiem. Silne potwory, brutalne bossów – wszystko to jest typowy Pillars of Eternity. Kody i kody uważamy w tej części artykułu. Pomagają gracze przechodzą żenujące momenty w grze.

Jak stosować kody w Pillars of Eternity? Kody są wprowadzane za pomocą wiersza polecenia (otwiera się po naciśnięciu klawisza „~”). Konsola została zaprojektowana, aby przetestować grę. Ale twórcy zdecydowali się pozostawić go w ostatecznej wersji produktu. Pierwszą rzeczą, którą trzeba wprowadzić, – iroll20s. To otwiera dostęp do innych cheatów, które można oglądać poniżej.

NoDamage X – jak to zrobić główny bohater i jego sojusznicy niezniszczalny. „X” w kodzie mogą wziąć tylko dwie wartości. Jeśli „X” wynosi 1, oddział bohatera otrzymuje nietykalność, jeśli „X” jest 0, tryb normalny jest aktywny, w którym wszystkie znaki śmierć.

AddExperience X – oszustwo, dzięki którym można zwiększyć ilość doświadczenia pewna liczba (x). Jak wiecie, w filarach światowych poziomie Eternity odgrywa dość istotną rolę. Dlatego ta komenda nie może po prostu się przydać podczas gry.

GivePlayerMoney X – kod, który daje graczowi pewną ilość złota. Pieniądze – jeden z najcenniejszych i na tych samych zasobów trudnodobyvaemyh. W celu osiągnięcia przynajmniej trochę, mamy dużo czasu do przeprowadzenia zadań, rolnictwo. Ale to jest dość nudne i nie każdy ma na to czasu. W tym przypadku można użyć powyższego kodu. Zamiast „Player” należy wpisać nick gracza, który będzie pochodzić pieniądze. A „X” – ilość złota, że postać otrzyma.

„AddItem liczba pozycji” – zespół, dzięki któremu można uzyskać rzeczy. Jak wiecie, aby uzyskać świecie Pillars of Eternity broni, urządzeń lub innego sprzętu, trzeba walczyć z potężnymi bossami. Ale nawet w tym przypadku nie fakt, że od potworów pokonanych spadnie łup chcesz. Stosując powyższy kod, można uzyskać dowolny element. Zamiast „coś” trzeba wprowadzić nazwę żądanego obiektu. Element „numer” wskazuje, ile kopii odtwarzacza dostanie ten czy inny temat.

niewidoczne – kod, który sprawia, że główny bohater i jego zespół niewidoczne. Ten kod może pomóc uniknąć bitwy z małym moby i wkraść się do szefa.

Bóg – to zespół, który zawiera tryb „Boga”. Pomijając fakt, że główny bohater staje się nieśmiertelny, dostaje też kilka zabawnych możliwości. Można użyć kodu do przejścia trudnych bossów, lub po prostu dobrze się bawić.

Pod koniec warto zauważyć, że za pomocą kodów Filary wieczności, ty „ukraść” na możliwość uzyskania zaliczki w „zachętę”. Dlatego konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć i zadać sobie pytanie: „Czy muszę Cheats”.

rady dla przejścia

Jak wspomniano powyżej, przez kanał może być wielokrotnie spełniać różne trudności. W tym dziale zebraliśmy ważne zalecenia Pillars of Eternity. Porady, które można przeczytać poniżej, wielokrotnie pomoc w całym procesie gry.

Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która powinna doradzać – czytać dialogi. Często poślizg wskazówki do walki z potworami, bossów, ujawnia cechy rozgrywki. Przejdź dialogi, możemy przegapić ważne informacje, bez których gra będzie przechodzić w bardziej trudnych czasach.

Nie zapominaj także, że różnorodność – jest kluczem do zwycięstwa. A zasada ta działa dla wszystkich aspektów gry. Na przykład, jeśli wpisane w swoim składzie tylko fizyczne DPS zespół bohater łatwo poradzić sobie ze zwykłymi mobów. Ale ona będzie podatny na magicznych stworzeń, duchów i tak dalej. D. Więc nie daj się powiesił na czymś jednym. Zespół, oprócz czołgów, uzdrowiciele muszą być obecne, bufor, DPS. Im większa różnorodność zajęć w zespole, tym bardziej elastyczny i bardziej powszechny staje.

Gra ma bardzo użyteczną rzeczą, o nazwie „Dziennik”. Przechowuje wszystkie informacje na temat wrogów, które się przydać więcej niż jeden raz w trakcie transmisji. Po tym wszystkim, o wiele łatwiej walczyć o wiele więcej, jeśli znasz wszystkie słabości przeciwnika.

Jedną z najbardziej przydatnych elementów w Pillars of Eternity – paraliż zwoju. Choć nie powoduje wiele szkód, ten czar może przynieść wiele korzyści. Korzystanie zwój oszałamiające można ogłuszyć wrogą jednostkę przez długi czas. W rezultacie, nawet na niskim poziomie i ze słabym biegu może zabić prawie nikogo.

krytyka

społeczność graczy wziął grę bardzo ciepły. Zasadniczo, gracze pochwalił Pillars of Eternity do ogromnego i fascynującego świata, ciekawych zadań i gameplay. Wiele zauważyć, że gra jest bardzo organicznie łączy w sobie bardzo „ducha starej szkoły” i nowoczesnej mechaniki rozgrywki.

Jeśli mówimy o największych wydawców gier, są pochlebnie o projekcie. Na przykład, "metacriticism" umieścić gra słabo 91 100 "PiSiGeymer" – 92 100 "Hazard" – 9 10.

wyniki

Można powiedzieć, że Pillars of Eternity w pełni spełnił oczekiwania graczy. Twórcy starali się sławą, a na koniec mamy ekscytującą i wyjątkową grę. Ponadto Obsidian Entertainment potomstwo zrobił to, co nie może „Blizzard” z jego Diablo 3. Pillars of Eternity mógł oddychać w gatunku RPG nowego życia i odzyskać swoją popularnością, przyciągając nową generację graczy. Jest to główna zaleta tej gry.