307 Shares 8846 views

Zrobić piękne i smukłe nogi

Piękne smukłe nogi – to nie tylko estetyczny wygląd kobiety, ale również wskaźnikiem jego zdrowia. Jeśli określone zmienić swój wygląd, będzie musiała zestaw środków, składający się z ćwiczeń i pielęgnacji.

Jak pomóc nogi?

1. Czy rozgrzewki, czy długi okres czasu są w pozycji siedzącej.

2. iść na długie spacery.

3. Wziąć prysznic kontrastu.

4. Używaj kremów do normalizacji krążenie krwi.

To wszystko o zapobieganiu cellulitu i chorób takich jak żylaki. Ale jeśli nie ma dodatkowy ciężar, po czym te metody, smukłe nogi nie rozumiem. Będzie musiał tracić czasu i energii, aby uzyskać pożądany efekt.

sport

Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań, to jeden z najlepszych i najszybszych narzędzi do odchudzania jest jogging. Nawet jeśli wcześniej nie uprawiać sport, mały, nie dowodzi zbędne. Stopniowo można zwiększać obciążenie, a wynik będzie oczywisty.

Następnie, smukłe nogi trzeba „zrobić” ćwiczenia. Jeśli masz taką możliwość, iść na siłownię, gdzie jest wystarczająco dużo sprzętu, z którym postać dostanie inny kształt. W przeciwnym razie będziemy robić kompleksy domowych.

Wystarczy pamiętać, że nie ma potrzeby bać się treningu siłowego, ponieważ w celu „syfonu” (estetycznie) nogi, trzeba zaangażować się w więcej niż jeden miesiąc, a nawet rok. Zostać ostrzeżony o tym z wyprzedzeniem, jak wiele dziewcząt jak wymówki stosować dokładnie z tego powodu.

Darmowe ćwiczenia waga

W celu uzyskania zgrabne nogi, trzeba będzie zająć się 3-4 razy w tygodniu, ale nie na 10-15 minut do godziny. Od dziesięciominutowe szkolenie efekt będzie taki sam lub wysiłku. Pamiętaj: nie ma cudów, a każdy sportowiec wydajność uzyskuje się przez długi trening.

Mahi w ręku

Prosta wersja: stoisz prosto i zdejmowanie nogi z powrotem, na boki lub do przodu. Zaawansowane: Po nogi odsunięcie WRÓĆ jest to krok do przodu i lonży.

przysiady

Bez użycia dodatkowego ciężaru, stań dokładnie (z powrotem przez cały czas trzymać się prawej strony) i robić przysiadów więc jeśli siedzieć na krześle. Kolana w tym samym czasie nie powinna patrzeć na skarpetkach. Skomplikowane ćwiczenie: od dolnego stanowiska zrobić skok. Ale jest to dozwolone tylko dla tych osób, które mają zdrowe i silne stawy.

rower

Może to być tradycyjny rower i bieżnia. Obie opcje są dopuszczalne, a także drugi bardziej dostępne, ponieważ może on być stosowany w każdych warunkach pogodowych.

zabiegi pielęgnacyjne

Dokonaj smukłe nogi, które są pełne zdjęć na okładkach magazynów, najlepiej w połączeniu z opakowania. Aby to zrobić, trzeba folię żywności i jedną z następujących czynności maski: gliny z olejków eterycznych, cynamonu, pieprzu; miód sam lub w połączeniu z cynamonem; ocet jabłkowy cydr. Dodawanie komponentów, rozgrzewając skórę, nie przesadzaj. Najczęściej są one dość mniej niż pół łyżeczki (w zależności od ilości materiału bazowego). Przechodząc folii do owijania gorąco wystarczy czekać 20-30 minut i na zimno – 1,5-2 godzin.

Po wszelkich starań nie można po prostu spokojnie patrzeć na smukłych nogach dziewcząt, ale również cieszyć się ich postać.