777 Shares 1866 views

meble ogrodowe własnymi rękami wykonane z drewna jako niezbędny atrybut ogrodzie

meble ogrodowe własnymi rękami z drzewa jest w stanie dać estetyczny wygląd działce i pozwalają cieszyć się naturą, z dala od zgiełku i gwaru miasta. Tutaj można doskonale spędzić letnie dni i wieczory. I spocząć na jesieni, ukrywa się w alkowie deszczu. Może on mieć różne kształty i rodzaju, ale najbardziej popularny jest drewniany.

Niektóre funkcje podczas instalowania altanki

Jedną z cech altana instalacji – właściwy wybór lokalizacji. Jego idealne położenie przylega do dużego drzewa. W tym przypadku, po południu w altance jest nie tyle ciepło jest odczuwalne. Będąc w cieniu, reszta będzie jeszcze ładniej. Musisz wziąć pod uwagę i jak wietrzne i deszczowe mogą być na miejscu. Jeśli chcesz chronić przed żywiołami, to lepiej zrobić w altanie z solidnej ścianie lub ręcznie dmuchanego całą swoją glazury.

Początek prac – kładąc podwaliny

Gdy zdecydujesz się na miejsce, gdzie meble ogrodowe własnymi rękami zostanie ustawiony z drewna, można przystąpić do jednostki. Aby rozpocząć, należy usunąć wierzchnią gleby około 15 cm. Następnie obszar wypełnić piaskiem i sprawiają, że układ dla fundacji. To może nie być konieczne, jeśli projekt jest otwarty i lekki. Nie będzie na tyle, aby molo fundament, który nie jest trudne. Aby to zrobić, należy zanurzyć bieguny na pewnej głębokości. To sprawi, altana bardziej stabilne. Można użyć kamienia, cegły, drewna i innych materiałów, takich jak filary. Następnie należy je umieścić warstwę pokrycia dachowego, w celu poprawy ochrony przed działaniem wody.

Dokonywanie podłodze i ramki altanę

meble ogrodowe własnymi rękami z drewna musi być wyposażony w mocną podłogą, więc należy użyć drewnianego klocka do swojej bazy. Należy umieścić na słupach fundamentowych. Dobre szyny mocujące, można przejść do ramy. Jako materiał bazowy jest lepiej używać drewna o 10×10 cm. W pierwszej kolejności główne pręty pionowe umieszczone. Na ich końcach trzeba wyciąć kawałki. W górnej części potrzebne do przygotowania mocowania krokwie dachowe.

Zrobić dach na altanie

Najpierw musimy wykonać fundament pod dachem. Odbywa się to na ziemi. Deski z drewna zamontowane w środku. Na ich krawędziach trzeba zrobić małe kawałki. Z ich pomocą można zainstalować bazę dachu do pionowych słupków. Z drewna, aby zebrać się i dach. Dołączyć go delikatnie na ziemię. Od wewnątrz przycinania podszewką, a poza Nestle łupek, płytki lub innego materiału do wyboru. Pawilony ogrodowe wykonane z drewna z rękami może być wykonany i inne metody, ale jest to najprostszy.

Balustrady i podłogi altanka

meble ogrodowe własnymi rękami z drzewa mogą być wyposażone w pięknym balustradą. Ponadto, dają dodatkową sztywność ramy. Na poręczy, można użyć płytę. Nadaje się do układania podłogi. Można go zostawić i mogą być pokryte linoleum. Jeżeli altana wyłączył grunt, a następnie podjąć kilka kroków. Ustaw tu ławę i stolik z rękami wykonane z drewna, a wtedy byłoby to świetne miejsce, aby zebrać całą rodzinę na filiżankę herbaty.