613 Shares 8759 views

Relaks w regionie Krasnodar – co jest lepsze? , wskazówki turystyczna

Glorious regionie Krasnodar. Oto niezwykłe kurortów, ciepłe morze, piękne miasto, gdzie duża liczba turystów przyjeżdża co roku. Wszyscy tu do dobrego wypoczynku i wspaniałych wrażeń.

W Krasnodarskim jest bardzo bogata historia. Istnieje wiele zabytków kultury, architektury – jest coś do zobaczenia. A plaża święto przyciąga tak wielu ludzi. Wielu słysząc takich znanych kurortach z regionu Krasnodar jak Tuapsie, Gelendzhik, Noworosyjsk, Anapa, Yeisk, Soczi, Adler. Istnieje tak wiele mniej znanych osiedli, ale są tańsze wakacje. Gdzie jest najlepsze wakacje w regionie Krasnodar, zostaną omówione w artykule.

Wioska Shepsi: najlepsze wrażenia

Wiele z nich zaleca się pobyt w regionie Krasnodar. Gdzie jest najlepsze? Opinii wielu wczasowiczów powinni wioskę Shepsi, który jest 9 km od Tuapse.

Ta mała wioska jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Tani urlop w regionie Krasnodar tutaj. Zaczyna się sezon wakacyjny w Shepsi w połowie maja, a kończy pod koniec października. Z silnym wiatrem i ciepła rozliczenia chronić kaukaskiego grzbietu. Wzdłuż niego przepływa rzeka Shepsi. Klimat tylko unikalny: temperatura powietrza osiągnie 30 stopni, i woda podgrzewa się do 26 ° C. Plaża tutaj jest wspaniała, z drobnego żwiru. Jeśli chcesz się dobrze bawić, można przejść do Tuapsie, transport działa stale. W bardzo rzadkich Shepsi wodospadu pięciu etapów, które nie boją się nawet najgorętsze dni. Można również odwiedzić jaskinie i dolmen, który nie jest daleko od wsi. Regularnie organizowane dla fanów jazdy konnej.

Noclegi w Shepsi można wybrać na każdy gust, a słynie z rekreacji w regionie Krasnodar. Ceny wszystkich rodzajów mieszkań jest dość przystępne. Zwłaszcza popytu w sektorze prywatnym pokoju, pokoje hotelowe oraz domki. W miejscowości znajduje się apteka, rynek, działa oddział Sbierbank, sklepów i kawiarni.

Kaukaski grzbiet pokryty plantacjach sosny, więc powietrze jest tylko uzdrowienie, a morze jest jasne i czyste.

Aby dostać się do wsi jest możliwe przez autobusy, które wynikają z Noworosyjsk, Anapa, Krasnodar. Shepsi posiada również stację kolejową, w których zatrzymują się pociągi, obok Adler.

Przyjemne wakacje w Dederko

Dla tych, którzy szukają taniego wypoczynku w regionie Krasnodar, należy zwrócić uwagę na rozliczenia Dederkoy.

Znajduje się w pobliżu Tuapse (17 km). Jest to bardzo popularne miejsce na letnie wakacje nad Morzem Czarnym. Odpocząć tu i młodzieży oraz par i seniorów. Dederkoy przyciąga turystów z pięknych lasów i przytulne plaż. Powietrze jest tu zawsze świeże i zdrowe.

Wypoczynek w Dederko może być nie tylko latem, ale również zimą, co jest bardziej jak wiosną. W lecie są zawsze suche i gorąca pogoda. W tej niewielkiej wsi można emeryturę, uzyskać rozluźnienie ciała i duszy. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy preferują wypoczynek nad morzem. Krasnodar regionu (sektor prywatny jest dość dobrze rozwinięte) – najlepsze miejsce dla niego. Wiele Gospodarze oferują podróżnym komfortowe pokoje w domach. Goście mogą zatrzymać się w hotelu.

Dederkoy znana jest również fakt, że tam pracują wszystkie kolonie. Mali goście są zawsze mile widziane. Turyści mogą cieszyć się piękną roślinność, zmniejszają stres, poprawiają nastrój. Wishing zaproszony do jazdy na łodzi lub igraszki atrakcji wodnych. Na nabrzeżu znajduje się wiele ośrodków wypoczynkowych. Ludzie odpoczywają w Dederko, pozostawić tylko najlepsze opinie. Od Tuapsie do Dederkoya można dojechać pociągiem (15 minut).

Wspaniały Uch-Dere

Wakacje w Rosji (regionu Krasnodar), to trudno sobie wyobrazić bez wsi Uch-Dere. Znajduje się 28 km od Soczi, gdzie autobus przyjeżdża w ciągu pół godziny. Tureckich Uch-Dere oznacza „Trzech Przełomów”.

W pobliżu wsi znajdują górach Kaukazu z dużą ilością wąwozy i bujnej roślinności. Tutaj można przejść na emeryturę i cieszyć się rzadkie krajobrazy. We wsi nie ma zgiełku, nie ma specjalnych rozrywka, ale jest spokój i komfort. Woda morska jest bardzo ciepła, nagrzewa się do 25 stopni, deszcze są rzadkością. Do Twojej dyspozycji – pokój w mini-hotele sektora prywatnego,, pensjonatach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych. Wszystko jest tam dla tych, którzy wybierają się na wakacje w regionie Krasnodar. Gdzie jest najlepsze? Polecane Uch-Dere.

Znajomość Golubitskaya

Na południowym brzegu Morza Azowskiego tam Taman Peninsula. Tu, w dzielnicy Temryuk jest Golubitskaya (Krasnodar region). Znajduje się 8 km od Temryuk. We wsi znajduje się nieco ponad 5000 lokalnych ludzi. Jej założycielem był chorąży Golubitskiy (Morze Czarne Kozaków).

Klimat jest bardzo dobry na letnie wakacje, woda nagrzewa się do 28 stopni. Golubitskaya (Krasnodar regionu) jest najbardziej popularny kurort na wybrzeżu Morza Azowskiego. Morze jest bardzo ciepłe, dobrze ogrzewane, a płytka. Plaża jest piaszczysta, bardzo wygodne, aby przejść w dół do wody. Na głównej plaży działa wiele atrakcji, można wynająć parasole i leżaki. Obozem w pobliżu straganów, gdzie można kupić wszystko, czego potrzebujesz, a także pamiątki. Kto chce jechać na wycieczkę do jeziora Golubitskaya. Woda w niej siarkowodorem i siarczek mułu dnie bogaty bromu, jodu, magnezu.

Ponadto, podróżni powinni odwiedzić lokalne delfinarium, zoo, krokodyle gospodarskich, motyle. Kto może igraszki w parku wodnym.

Zapraszamy do Vityazevo

Planujesz wakacje w Krasnodarskim? Gdzie jest najlepsze? Opinie na pewno zostawić po wizycie tajemniczego miasteczka Vityazevo. Znajduje się 20 km od Anapa. można nazwać najbardziej nowoczesne centrum spa w Rosji.

Każdy, kto uczestniczył Vityazevo lewo wspaniałe wspomnienia. Plaże są zawsze czyste, plaża jest piaszczysta, a woda jest krystalicznie czysta. Wielu cieszy oko piękną przyrodę i wiele atrakcji. Na plaży kilka schrony zbudowane z trzciny. Drogi Czy odpocząć w Kraju Krasnodarskim? Ceny tutaj są dość przystępne. W hotelu trzeba będzie zapłacić od 600 do 12 500 rubli. dziennie, w pensjonacie – od 500 do 3000.

Wokół wsi posadzone wiele winnic, nie na darmo jest zbudowany winiarnię. W produkuje ponad 15 rodzajów wyrobów winiarskich. Ci, którzy chcą mogą odwiedzić to miejsce, smak i kupić wino.

W miejscowości wiele przytulnych kawiarni i restauracji, gdzie jedzenie jest najbardziej zróżnicowana. Na lokalnym rynku sprzedaży różnorodnych warzyw i owoców. Z Anapa do wsi najlepiej dojechać taksówką.

Sezon letni w Dzhemete

Wielu Rosjan wybrać urlop w regionie Krasnodar. Gdzie jest najlepsze? Recenzje tych miejscach są w uzdrowiskowej miejscowości Dzhemete.

Każda pora roku Dzhemete odbiera dużą liczbę gości. Zaskakuje turystom przyjemny klimat, ciepły piasek, ciepłe słońce. Oto całe lato panuje korzystną pogodę. Warunki życia dla wszystkich wybiera indywidualnie. Wszelkie urlopowicz znajdzie tu zawodu dla przyjemnej rozrywki. Dzhemete dostać się bardzo łatwo, to jest 5 km od Anapa.

słoneczna Lazarevskoye

Tani urlop w regionie Krasnodar może być przeprowadzona w miejscowości Lazarevskoye, który jest najdalej na północ kurort Soczi.

Oto niesamowite krajobrazy z kamienistych ostróg. W tym obszarze można znaleźć wiele unikalnych roślin. Szczególnie zadowoleni z ich gwałtownych róż kwitnących w różnych kolorach. Ośrodek Lazarevskoye można nie tylko odpocząć, ale również do leczenia, poprawy stanu zdrowia.

zatoka Inal

Na 60 km od Tuapsie jest zatoka Inal. Jest to ośrodek wieś z dużą ilością obiektów turystycznych. Wakacje to różni się od innych miejsc, które są stosunkowo niedrogie. Wiele domki letniskowe położone są bezpośrednio w lasach górskich, nie w pobliżu jakichkolwiek zakładów przemysłowych. Często przychodzą do zatoki niebieskiej gliny, co ma korzystny wpływ na skórę. Jest bardzo gładkie dno morskie, plaża – od małych kamyków. To miejsce jest idealne dla rodzin z dziećmi.