137 Shares 6494 views

Jak przygotować toast weselny?

Bardzo ważną częścią święto poświęcone ślubu – tosty ślubu. A nawet tylko odwiedzający musi być przygotowany, że mogą one udzielić głosu. Co możemy powiedzieć o krewnych lub bliskich przyjaciół. Dlatego lepiej jest przygotować się do niego z góry, zwłaszcza dla tych, którzy mają zły obrót improwizacje.


Grzanki są tosty w krótkim przemówieniu, w którym odzwierciedla życzenia bohaterów okazję. Jednym z głównych warunków tutaj – zwięzłość i zwięzłości. Ponadto pożądane jest, aby były one wesoły i dowcipny. Można, oczywiście, chce wykorzystać gotowe – w Internecie iw mediach drukowanych można znaleźć w obfitości. Jednak nie jest tak trudne, aby ślub toast za siebie, w takim przypadku będą miały inną ważną jakość – oryginalności.

Są to zbiory powiedzeń wielkich ludzi, w których dostatecznie duża liczba zwrotów dedykowane do rodziny i małżeństwa. Można wybrać dowolny odpowiedni i rozpocząć swoje wystąpienie z nią. To zdanie nie powinno mieć negatywnych konotacji (w stosunku do przypadku), nawet jeśli mówi się w żartobliwy sposób.

Jego przemówienie powinno rozpocząć się od słów „Jeden wielki said …” (lub coś podobnego). Tak jest lepiej, jeśli publiczność wrażenie, że ten aforyzm, że niezależnie znaleźć w dziełach pisarza, nie czytać książki. Może najlepiej, gdy cytuje autorem będą znane najbardziej obecny, w przeciwnym razie konieczne, aby wyjaśnić, kto to jest. Po aforyzm wypowiedział, głównie toasty weselne są zbudowane tak: „I wypijmy do …” lub „Proponuję toast …”. Pod koniec „Kiss” tradycyjnie dodaje.

Na przykład: „Spinoza powiedział, że porozumienie jest początkiem umowy. Miejmy życzyć młodych, tak aby zrozumieć siebie i żyć w harmonii i szczęściu. Pocałować!”.

Należy pamiętać, że powinien on być wystarczająco zwięzłe i łatwe do zrozumienia, ponieważ w przeciwnym razie jest mało prawdopodobne, ktoś doceni. Zwroty należy podnieść jasne i logicznie poprawny do ich budowy. Tak więc, jest następujący przykład tost: „Moja żona kiedyś zapytał męża:” Jakie kobiety lubisz lepiej, inteligentny i piękne?”. „A ci, i inni, dlatego wybrałam się z tobą ożenić”. Jak widzimy, a nasz doskonały smak pana młodego, i wybrał elegancki i piękny zarazem. Warto więc podnieść nasze kieliszki do bohatera okazji, nasze panny młodej ".

Najczęściej stosuje się wesela ustala, że może znajdować się w wierszu lub proza, dla każdej pary lub jednocześnie zarówno osób starszych. Te wskazówki humorystyczny może być wykonane w postaci rolek, które są następnie daryatsya młody.

Śmieszne toasty weselne może stworzyć świąteczną atmosferę i dodatkowo rozweselić wszystkich obecnych. Jest to podstawowy wymóg dla nich (jak już wspomniano): humor nie powinien ranić uczucia nowożeńcy lub przyszłego życia rodzinnego negatywnie o tym mówić. Często te grzanki wypowiedziane w formie werset, który pozwala pokazać przygotowania i kreatywności głośnika.

toasty weselne są bardzo ważnymi świadkami i druhny, jak ten ostatni jest jednym z głównych aktorów w tym wydarzeniu. Pomimo faktu, że w kilku zdaniach trudno jest przekazać wszelkie przytłaczające uczucia i emocje, warto postarać się i myśleć o nich z wyprzedzeniem. Na przykład, można zbliżyć się do następnego tosty: „Wielki filozof powiedział, że główną zaletą jest to, że małżeństwo nieprzyjemny zawsze można przekierować użytkowników do ich połowy. Wypijmy za to, że nie jest jedyną zaletą małżeństwa, goście w domu były tylko mile widziane, a życie rodzinne jest pełne radosnego hałasu dzieci. Pocałować! "

grzanki ślubne formułowane w postaci poetyckich wieczorem nadadzą powagi. Jeśli gość może zrobić je samodzielnie, to najlepiej, aby to zrobić. W tym przypadku nie ma ryzyka przyjmuje się, jeśli zebrane zwroty z dowolnego źródła online lub publikacji już powiedział ktoś z publiczności.

Przedmioty mowy może być każdy z przyszłym życiu małżonków do ich osobistych cech i cnót. Może doprowadzić do wypadków z życia, w którym pan młody lub panna młoda pokazała się po dodatniej stronie. Będzie to jeszcze bardziej podkreślić godność bohaterów okazję.

Zatem, oryginalny tosty wymagają tylko trochę wyobraźni, kreatywności i trochę czasu. Wynik będzie taki sam wdzięczność od młodych i dobry nastrój wszystkich obecnych.